Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie Walentynki

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaWarszawa
Chorwackie Walentynki

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaWarszawa » 14.02.2004 12:01

Jestem bardzo ciekawa czy w Chorwacji, tak jak u nas, obchodzi się Święto Zakochanych? A jeśli tak to czy chorwackie Walentynki różnią się czymś od tych polskich? A jeżeli nie, czy w Chorwacji istnieje ich własne Święto Miłości?

Z samego rana dostałam dziś smsa z Chorwacji z życzeniami Walentynkowymi...
AniaWarszawa
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaWarszawa » 14.02.2004 18:19

Jak widzę Chorwaci odwiedzający to forum dziś się nie pojawiają, więc pewnie od rana wyznają miłość nad brzegiem Adriatyku...

A dla wszystkich, którzy chcieliby w Polsce wyrazić swoje uczucia po chorwacku mam wierszyk, który widnieje na Walentynce, jaką kupiłam kilka miesięcy temu na Pagu.

"Jer vidis, sve te vise volim,
Svakog dana, svakog jutra,
Danas vise nego jucer,
A mnogo manje nego sutra".

Po polsku brzmi to

"Bo widzisz, coraz bardziej Cię kocham,
Każdego dnia, każdego ranka
Dziś bardziej niż wczoraj,
A mniej niż jutro będę".
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 14.02.2004 21:21

Piękne...
:hearts:
jolek49

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek49 » 14.02.2004 22:22

Brawo, Ania!! Masz coś więcej na inne okazje?Już Cię lubię :lol: Pozdrawiam serdecznie!

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone