Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Lighting Giants - Visualia Festival w Puli

30.04.2014
Pokaz Lighting Giants jest nową atrakcją turystyczną Puli. 3 maja 2014 będzie miał miejsce pokaz, podczas którego po raz pierwszy zostaną oświetlone żurawie stoczniowe w tym mieście.
Dean Skira, światowej sławy projektant oświetlenia, z pomocą sponsorów i pracowników Stoczni Uljanik, wykona iluminację tych wielkich dźwigów, które są charakterystycznym symbolem Puli. „Lighting Giants” mają zaawansowany system zdalnego sterowania oświetlenia i scenografii, co umożliwi oświetlenie żurawi 16 tysiącami różnych kolorów.

lighting_giants

lighting_giants plakat
Starsze aktualności:
cron
Lighting Giants - Visualia Festival w Puli
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.