Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Lighting Giants - Visualia Festival w Puli

30.04.2014
Pokaz Lighting Giants jest nową atrakcją turystyczną Puli. 3 maja 2014 będzie miał miejsce pokaz, podczas którego po raz pierwszy zostaną oświetlone żurawie stoczniowe w tym mieście.
Dean Skira, światowej sławy projektant oświetlenia, z pomocą sponsorów i pracowników Stoczni Uljanik, wykona iluminację tych wielkich dźwigów, które są charakterystycznym symbolem Puli. „Lighting Giants” mają zaawansowany system zdalnego sterowania oświetlenia i scenografii, co umożliwi oświetlenie żurawi 16 tysiącami różnych kolorów.

lighting_giants

lighting_giants plakat
Starsze aktualności:
cron
Lighting Giants - Visualia Festival w Puli
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019