Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

[b]MUZIC FESTIVAL BUDVA 2007 22-24.06.2007[/b]

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Estera
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Estera » 12.06.2007 16:44

TAK BARDZIEJ PO SĄSIEDZKU

GORĄCO POLECAM :D

http://www.musicfestivalbudva.com/content.php?page=5_1
Estera
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Estera » 22.06.2007 12:06

jeśli ktos jest takim szczęściarzem i posiada kanał televizyjny RTVIN

to gorąco polecam dzisiaj oraz jutro transmisję ( uzivi ) o godzinie 21.00

MUSIC BUDVA FESTIVAL 2007 :P :P :P :P :P

Esterka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2007 23:29

Oglądałem fragmencik i kiedy już się wczułem w klimat, zostałem przegłosowany... :wink:
Ani mój telewizor nie był, ani pilot.

Bardzo dużo jest folku i ichniejszej muzyki na tym kanale. Kilka razy do roku mam okazję się przedrzeć :wink:
Pozdraviam.

Powrót do Kultura Chorwacka

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019