Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

170 lat turystyki w Opatiji

02.06.2014
Opatija - kolebka europejskiej i chorwackiej turystyki, ulubione miejsce arystokracji, gwiazd filmowych i muzycznych, artystów, pisarzy i turystów z całego świata, którzy przyjeżdżają tu co roku, aby korzystać z uroków "Królowej Adriatyku" - w tym roku obchodzić będzie 170. rocznicę rozpoczęcia działalności turystycznej.
Z tej okazji, w okresie od 5 czerwca do 4 września 2014 roku, odbędzie się w Opatiji szereg imprez kulturalnych jak koncerty, spektakle teatralne, operowe oraz baletowe (w większości pod gołym niebem), a także pokaz średniowiecznych kuszników i festiwal fajerwerków. Szczegółowy program obchodów 170 lecia turystyki w Opatiji można znaleźć na stronie http://www.opatija-tourism.hr/en/news/events/menu-170-years-of-tourism,1032.html.

170 lat turystyki Opatija
Starsze aktualności:
cron
170 lat turystyki w Opatiji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone