Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

170 lat turystyki w Opatiji

02.06.2014
Opatija - kolebka europejskiej i chorwackiej turystyki, ulubione miejsce arystokracji, gwiazd filmowych i muzycznych, artystów, pisarzy i turystów z całego świata, którzy przyjeżdżają tu co roku, aby korzystać z uroków "Królowej Adriatyku" - w tym roku obchodzić będzie 170. rocznicę rozpoczęcia działalności turystycznej.
Z tej okazji, w okresie od 5 czerwca do 4 września 2014 roku, odbędzie się w Opatiji szereg imprez kulturalnych jak koncerty, spektakle teatralne, operowe oraz baletowe (w większości pod gołym niebem), a także pokaz średniowiecznych kuszników i festiwal fajerwerków. Szczegółowy program obchodów 170 lecia turystyki w Opatiji można znaleźć na stronie http://www.opatija-tourism.hr/en/news/events/menu-170-years-of-tourism,1032.html.

170 lat turystyki Opatija
Starsze aktualności:
cron
170 lat turystyki w Opatiji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022