Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Centrum Turystyki OSKAR - nie polecam.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gorzko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2006
Centrum Turystyki OSKAR - nie polecam.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 03.08.2006 12:00

witam, ostanio wrócilismy z chorwacji własnie z tym biurem, i jesli chodzi o sam transport to autokary w porzadku, na miejscu lokum tez ok, chodz wiem ze kilka osób miało zastrzeżenia do lokum.

Natomisat sama obsługa pilota oraz rezydetów na miejscu fatalna. Dodatkowo autokaru nie chciano przepuścic przez granice Czechy-Austria, i pilot nic w tej sprawie nie zrobił, powiedział cytuje "mamy nadwage 800 kG, muszą państwo wyżucic niepotrzebne bagaże, to od państwa zależy czy przyjedziemy", oczywiście nadwaga wynikała z dodatkowego baku paliwa w autokarze.

Na miejscu fatalna organizajca rejsu statkiem, rezydeci wybrali najgorszy statek ze wszystkich które mogli wybrać i jeszcze cena była idetyczna do innych statków, a potem gdy złożslimy reklamacje w 6 osób, wypierali sie i wrecz nas atakowali - my reklamacje zgłosimy juz tu w Polsce.

Wiec jak macie alternatywy inne to nie wybierajcie OSKARA na organizatora waszego wyjazdu, ja osobiscie go nie polecam, a odosobniony nie jestem.

Pozdrawiam
borys0508
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borys0508 » 06.08.2006 07:58

Wiecie co Polacy to naprawde bezczelni ludzie Jada na Chorwacje z pseudo biurem placa pseudo pieniadze i maja czelnosc jeszcze reklamacje skladac!!!! Mogles pojechac np Open travel lub inny a nie osmieszac sie na forum P>S moze napisz ile cie ta wycieczka kosztowala???
Gorzko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 18.08.2006 08:45

nie byłą to napewno nisko budżetowa wycieczka a jak płace to wymagam, widze że tobie to wisi ale mi nie, dlateog ostrzegam przed tym konkretnym biurem które badż co badż małe wcale nie jest.
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 18.08.2006 08:59

Borys0508 ma racę! Znam biuro Oskar i nie jest ono jakimś renomowanym organizatorem turystyki. Pozatym wszelkie wycieczki, rejsy, zabawy na miejscu są nie obowiązkowe, więc jeśli widziałeś ciekawszy statek w tej samej cenie to dlaczego sam sobie nie zorganizowałeś wycieczki??
Gorzko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 18.08.2006 12:33

Pewnie bym wybrał inny - bo stały w porcie ten konkretny akurat któym płyneliśmy nie stał w makarskiej na stałe tylko tam przypływam na ten konkretny rejs i jak nas zapewniał rezydent jest super i ten polecają niesety mój bład uwierzyliśmy mam teraz na nstepny raz nauczke że trzeba na rezydetów uważać bo nie zawsze zachowuja sie fer.
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 19.08.2006 06:26

No właśnie :) Dlatego też ja jadę w ciemno, wybiorę kwaterę jaka mio się będzie podobała i wycieczki sama sobie zorganizuję ;) Pozdrawiam!
Vandall
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 16.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vandall » 19.08.2006 07:54

To sie ubawiłem.
Tak sie składa ze 2 tygodnie temu wróciłem z Chorwacji , byłem z Oskarem - i niemal wszystko było jak trzeba.
To ze niepuscili was na granicy to tylko i wyłącznie wina turystów - powiedz chłopie ile miałes bagażu? tak szczerze - bo nieuwierze ze tylko jedną walizkę - a taką umowe podpisywałeś - w umowie jest jasno powiedziane ze możesz zabrać czylko jednen bagaż na osobę!
Sam widziałem co ludziska pakowali do tych luków jadąc do HR, naszczescie nas było bardzo mało w autokarze i spokojnie przejechalismy - ale jak by nas niepuścili to było by co wywalać - najbardziej mnie rozbroiło jak widziałem ze pakowana jest do luku woda w zgrzewach w masowych ilościach - dodam ze w Makarskiej woda kosztuje od 3.5 (w promocji 4+2gratis ) do 8 (smakowa) kun za duża butelke - a wcale niejest gorsza od naszej.
Co do wycieczek fakultatywnych - twój wybór, pretęsje tylko do siebie - reklamację mógł byś składać jak by rejs sie nieodbył a ktoś by pieniądze skasował albo gdyby w połowie drogi na Bol kazali wam wysiadać :D - ale cos takiego niemiało miejsca.

Zaraz po przyjezdzie też miałem pretesje do Oskara - ale spokojnie je wyartykułowałem, bez nerwów i kłutni - i otrzymałem to co powinienem i za co zapłaciłem (chodziło o zmiane apartamentu) pomyłki sie zdarzają
-bynajmniej za taką to uznałem zeby niepsuć sobie wakacji.

A co do cen - hehehehehe no 15 dni najdroższej opcji w środku sezonu, jaką sobie wybrałem koszt około 1000 pln od osoby - fakt ze brałem udział w promocji- ale taki sam koszt był w last minut, a normalnej ofercie koło 1200pln - było szukac jeszcze taniej i wymagać jeszcze wiecej. :lol:
Chyba najtańsza oferta Oskara to cos koło 700 pln
Polecam włączyć myslenie nastepnym razem!

Pełna szydera!
Ostatnio edytowano 19.08.2006 08:52 przez Vandall, łącznie edytowano 1 raz
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 19.08.2006 08:23

Vandall racja :!:
jolanta
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolanta » 22.09.2006 19:52

Ja niestety dołączam się do opinii Gorzka NIGDY więcej z biurem Oskar!!! Wyjeżdzałam 10 sierpnia 2006r. już za Poznaniem zaczął psuć się autokar i zamiast zawrócić i zamienić autokary my jechaliśmy do Wrocławia 50km/h. We Wrocławiu stwierdzili, że go naprawią i zostawili nas w centrum handlowym pod Wrocławiem. Czekaliśmy bite 8 godzin!!! Odpadł nam prawie cały dzień pobytu! Na domiar tego po przyjeździe na miejsce też od razu nie rozwieźli nas do pokojów tylko siedzieliśmy 1,5 godziny na torbach. Ktoś tu mówił o opiece rezydentów :) wg mnie nie było żadnej opieki wcale się nami nie interesowali! jedyne z czego byłam zadowolona to warunki lokalowe nie mam zarzutów. A zapomiałam dodać rekompensatą za te opóźnienia było 10 euro opłaty klimatycznej :!:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 23.09.2006 05:16

To jest ewidentna wina organizatora! Sprawdzenie i wyslanie w pełni sprawnych autokarów należy do ich właściwie najważniejszych obowiązków... wkońcu nie są to krótkie trasy.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Centrum Turystyki OSKAR - nie polecam.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone