Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Centrum Turystyki OSKAR - nie polecam.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gorzko
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 03.08.2006 13:00

witam, ostanio wrócilismy z chorwacji własnie z tym biurem, i jesli chodzi o sam transport to autokary w porzadku, na miejscu lokum tez ok, chodz wiem ze kilka osób miało zastrzeżenia do lokum.

Natomisat sama obsługa pilota oraz rezydetów na miejscu fatalna. Dodatkowo autokaru nie chciano przepuścic przez granice Czechy-Austria, i pilot nic w tej sprawie nie zrobił, powiedział cytuje "mamy nadwage 800 kG, muszą państwo wyżucic niepotrzebne bagaże, to od państwa zależy czy przyjedziemy", oczywiście nadwaga wynikała z dodatkowego baku paliwa w autokarze.

Na miejscu fatalna organizajca rejsu statkiem, rezydeci wybrali najgorszy statek ze wszystkich które mogli wybrać i jeszcze cena była idetyczna do innych statków, a potem gdy złożslimy reklamacje w 6 osób, wypierali sie i wrecz nas atakowali - my reklamacje zgłosimy juz tu w Polsce.

Wiec jak macie alternatywy inne to nie wybierajcie OSKARA na organizatora waszego wyjazdu, ja osobiscie go nie polecam, a odosobniony nie jestem.

Pozdrawiam
borys0508
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) borys0508 » 06.08.2006 08:58

Wiecie co Polacy to naprawde bezczelni ludzie Jada na Chorwacje z pseudo biurem placa pseudo pieniadze i maja czelnosc jeszcze reklamacje skladac!!!! Mogles pojechac np Open travel lub inny a nie osmieszac sie na forum P>S moze napisz ile cie ta wycieczka kosztowala???
Gorzko
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 18.08.2006 09:45

nie byłą to napewno nisko budżetowa wycieczka a jak płace to wymagam, widze że tobie to wisi ale mi nie, dlateog ostrzegam przed tym konkretnym biurem które badż co badż małe wcale nie jest.
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 18.08.2006 09:59

Borys0508 ma racę! Znam biuro Oskar i nie jest ono jakimś renomowanym organizatorem turystyki. Pozatym wszelkie wycieczki, rejsy, zabawy na miejscu są nie obowiązkowe, więc jeśli widziałeś ciekawszy statek w tej samej cenie to dlaczego sam sobie nie zorganizowałeś wycieczki??
Gorzko
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gorzko » 18.08.2006 13:33

Pewnie bym wybrał inny - bo stały w porcie ten konkretny akurat któym płyneliśmy nie stał w makarskiej na stałe tylko tam przypływam na ten konkretny rejs i jak nas zapewniał rezydent jest super i ten polecają niesety mój bład uwierzyliśmy mam teraz na nstepny raz nauczke że trzeba na rezydetów uważać bo nie zawsze zachowuja sie fer.
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 19.08.2006 07:26

No właśnie :) Dlatego też ja jadę w ciemno, wybiorę kwaterę jaka mio się będzie podobała i wycieczki sama sobie zorganizuję ;) Pozdrawiam!
Vandall
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vandall » 19.08.2006 08:54

To sie ubawiłem.
Tak sie składa ze 2 tygodnie temu wróciłem z Chorwacji , byłem z Oskarem - i niemal wszystko było jak trzeba.
To ze niepuscili was na granicy to tylko i wyłącznie wina turystów - powiedz chłopie ile miałes bagażu? tak szczerze - bo nieuwierze ze tylko jedną walizkę - a taką umowe podpisywałeś - w umowie jest jasno powiedziane ze możesz zabrać czylko jednen bagaż na osobę!
Sam widziałem co ludziska pakowali do tych luków jadąc do HR, naszczescie nas było bardzo mało w autokarze i spokojnie przejechalismy - ale jak by nas niepuścili to było by co wywalać - najbardziej mnie rozbroiło jak widziałem ze pakowana jest do luku woda w zgrzewach w masowych ilościach - dodam ze w Makarskiej woda kosztuje od 3.5 (w promocji 4+2gratis ) do 8 (smakowa) kun za duża butelke - a wcale niejest gorsza od naszej.
Co do wycieczek fakultatywnych - twój wybór, pretęsje tylko do siebie - reklamację mógł byś składać jak by rejs sie nieodbył a ktoś by pieniądze skasował albo gdyby w połowie drogi na Bol kazali wam wysiadać :D - ale cos takiego niemiało miejsca.

Zaraz po przyjezdzie też miałem pretesje do Oskara - ale spokojnie je wyartykułowałem, bez nerwów i kłutni - i otrzymałem to co powinienem i za co zapłaciłem (chodziło o zmiane apartamentu) pomyłki sie zdarzają
-bynajmniej za taką to uznałem zeby niepsuć sobie wakacji.

A co do cen - hehehehehe no 15 dni najdroższej opcji w środku sezonu, jaką sobie wybrałem koszt około 1000 pln od osoby - fakt ze brałem udział w promocji- ale taki sam koszt był w last minut, a normalnej ofercie koło 1200pln - było szukac jeszcze taniej i wymagać jeszcze wiecej. :lol:
Chyba najtańsza oferta Oskara to cos koło 700 pln
Polecam włączyć myslenie nastepnym razem!

Pełna szydera!
Ostatnio edytowano 19.08.2006 09:52 przez Vandall, łącznie edytowano 1 raz
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 19.08.2006 09:23

Vandall racja :!:
jolanta
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolanta » 22.09.2006 20:52

Ja niestety dołączam się do opinii Gorzka NIGDY więcej z biurem Oskar!!! Wyjeżdzałam 10 sierpnia 2006r. już za Poznaniem zaczął psuć się autokar i zamiast zawrócić i zamienić autokary my jechaliśmy do Wrocławia 50km/h. We Wrocławiu stwierdzili, że go naprawią i zostawili nas w centrum handlowym pod Wrocławiem. Czekaliśmy bite 8 godzin!!! Odpadł nam prawie cały dzień pobytu! Na domiar tego po przyjeździe na miejsce też od razu nie rozwieźli nas do pokojów tylko siedzieliśmy 1,5 godziny na torbach. Ktoś tu mówił o opiece rezydentów :) wg mnie nie było żadnej opieki wcale się nami nie interesowali! jedyne z czego byłam zadowolona to warunki lokalowe nie mam zarzutów. A zapomiałam dodać rekompensatą za te opóźnienia było 10 euro opłaty klimatycznej :!:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 23.09.2006 06:16

To jest ewidentna wina organizatora! Sprawdzenie i wyslanie w pełni sprawnych autokarów należy do ich właściwie najważniejszych obowiązków... wkońcu nie są to krótkie trasy.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019