Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Nowa linia wycieczkowa Split - Hvar

07.07.2014
W lipcu i sierpniu turyści będą mogli skorzystać z nowych jednodniowych rejsów katamaranem ze Splitu na Hvar. Rejsy w każdą sobotę (Split-Hvar) oraz niedzielę (Split-Jelsa na wyspie Hvar przez Bol na wyspie Brač) będą odbywały się od 12 lipca do 17 sierpnia 2014 roku.
Organizatorem wycieczek jest agencja Split Tours we współpracy z armatorem LNP (Linijska Nacionalna Plovidba), a rejsy odbywać będą się katamaranem Bišovo o pojemności 325 osób. Od 12 lipca do 17 sierpnia w każdy weekend katamaran będzie odpływał o godz. 8.30 (soboty) i 9.00 (niedziele) z przystani promowej obok budynku kapitanatu (Lučka kapetanija) w Splicie. Bilety w obie strony w cenie 140 kun będą do nabycia w kiosku agencji Split Tours w porcie promowym.

bisovo
Starsze aktualności:
cron
Nowa linia wycieczkowa Split - Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.