Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Nowa linia wycieczkowa Split - Hvar

07.07.2014
W lipcu i sierpniu turyści będą mogli skorzystać z nowych jednodniowych rejsów katamaranem ze Splitu na Hvar. Rejsy w każdą sobotę (Split-Hvar) oraz niedzielę (Split-Jelsa na wyspie Hvar przez Bol na wyspie Brač) będą odbywały się od 12 lipca do 17 sierpnia 2014 roku.
Organizatorem wycieczek jest agencja Split Tours we współpracy z armatorem LNP (Linijska Nacionalna Plovidba), a rejsy odbywać będą się katamaranem Bišovo o pojemności 325 osób. Od 12 lipca do 17 sierpnia w każdy weekend katamaran będzie odpływał o godz. 8.30 (soboty) i 9.00 (niedziele) z przystani promowej obok budynku kapitanatu (Lučka kapetanija) w Splicie. Bilety w obie strony w cenie 140 kun będą do nabycia w kiosku agencji Split Tours w porcie promowym.

bisovo
Starsze aktualności:
cron
Nowa linia wycieczkowa Split - Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022