Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Split - Hvar + Jadrolinija ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
98256
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 05.05.2011
Split - Hvar + Jadrolinija ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 98256 » 22.05.2011 18:25

Witam ponownie,
dziś mam pytanie odnośnie odwidzenia wyspy Hvar. Interesuje mnie konkretnie miasto Hvar, jak tam się dostać? Mój nocleg będzie w Trogirze, wiec najbliższym miastem portowym będzie Split, noo ok, skorzystałem ze strony http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1227 i co znalazłem:

SPLIT 20.07.2011 11:30 HVAR 20.07.2011 12:30

to jest najwcześniejszy rejs, trochę późno, no ale ok, a teraz droga powrotna:

HVAR 20.07.2011 13:45 SPLIT 20.07.2011 14:45

wiec jedynie ok 1 godz na wyspie :/ no bez sensu
macie inne sposoby na dostanie się na Hvar i rozsądny z niej powrót?
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 22.05.2011 18:40

moj post do usunięcia
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.05.2011 19:12

98256
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) 98256 » 04.06.2011 12:41

Witam, po długiej przerwie (brak czasu) odświeżam temat,
już znalazłem fajne połączenie Split -Hvar ale teraz jeszcze mam klika drobnych pytań:

1] Parking w Splicie
czy znacie fajny parking w Splicie w pobliżu portu gdzie mógłbym zostawić auto na cały dzień? fajny = nie drogi.
Bo jak bylem w zeszłym roku to się zatrzymywałem na najbliższym przy promenadzie, a tam na cały dzień to trochę drogo.

2] co w Stari Grad
mam zamiar odwiedzić dwa miasta, miedzy innymi Stari Grad, co uważacie za konieczne do zwiedzenia w tym mieście?

3] co w Hvarze
jako drugi punkt programu, czyli to samo pytanie co warto zobaczyć, na co zwrócić uwagę

a co do połączenia to planuje wypłynąć z Splitu o 8.30, w StariGrad jestem na 10.30, tam przesiadam się do podstawionego autobusu i jadę do Hvar, tam mam parę godzin a następnie powrót do StariGard autobusem o 15.10, tam zwiedzanie i powrót promem do Splitu o 20 i w Splicie jestem na 22. Bardzo aktywny dzień ale mam nadzieje ze dam rade :)
Krolewna
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.06.2014
Split - Hvar + Jadrolinija ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krolewna » 03.06.2014 14:04

Witam serdecznie.
Wybieram się z grupą przyjaciół (11 osób ) do Trogiru (16-27.08.2014) chciałabym w tym terminie zwiedzić wyspę Hvar( miasto Stari Grad i Hvar) Proszę o podpowiedź jak to najlepiej zrobić, wypływając np.ze Splitu.Czy są jakieś firmy,biura ,które to organizują czy lepiej na ,,własną rękę,,.
Z góry dziękuję za informację.Anna
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.06.2014 14:09

Krolewna napisał(a):Witam serdecznie.
Wybieram się z grupą przyjaciół (11 osób ) do Trogiru (16-27.08.2014) chciałabym w tym terminie zwiedzić wyspę Hvar( miasto Stari Grad i Hvar) Proszę o podpowiedź jak to najlepiej zrobić, wypływając np.ze Splitu.Czy są jakieś firmy,biura ,które to organizują czy lepiej na ,,własną rękę,,.
Z góry dziękuję za informację.Anna

klik
Zweryfikuj tylko aktualne rozkłady rejsów Jadrolinji i Krilojet.
Krolewna
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krolewna » 09.06.2014 16:42

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Krolewna napisał(a):Witam serdecznie.
Wybieram się z grupą przyjaciół (11 osób ) do Trogiru (16-27.08.2014) chciałabym w tym terminie zwiedzić wyspę Hvar( miasto Stari Grad i Hvar) Proszę o podpowiedź jak to najlepiej zrobić, wypływając np.ze Splitu.Czy są jakieś firmy,biura ,które to organizują czy lepiej na ,,własną rękę,,.
Z góry dziękuję za informację.Anna

klik
Zweryfikuj tylko aktualne rozkłady rejsów Jadrolinji i Krilojet.



Dziękuje za podpowiedź.Już te strony wcześniej przeczytałam.Szukam czegoś tańszego,mniejszego coś na zasadzie Fish Piknik.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.06.2014 20:49

Ze Splitu na Hvar to nieco za daleko na fish pickink (2 h rejsu). Poza tym jeśli myślisz o imprezie tego typu, to zapomnij o zwiedzaniu wyspy. Czas wolny godzinka- dwie w jednej miejscowości czyli w sam raz na lody lub kawkę i koniec, powrót.
Krolewna
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krolewna » 16.07.2014 17:55

Oki,dziękuje za radę
Krolewna
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.06.2014
Zagrzeb

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krolewna » 23.07.2014 17:57

Witam.15.08 będę w Zagrzebiu. Wiem że to święto.....jak to u nich wygląda, czy muzea są otwarte a jak sklepy,knajpki?
Czy ktoś coś podpowie? Z góry dziękuję.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: Zagrzeb

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.07.2014 19:45

Krolewna napisał(a):Witam.15.08 będę w Zagrzebiu. Wiem że to święto.....jak to u nich wygląda, czy muzea są otwarte a jak sklepy,knajpki?
Czy ktoś coś podpowie? Z góry dziękuję.

Fajne pytanie, jak na temat :"Split - Hvar + Jadrolinija ? "...
Bez względu na święto knajpy w Zagrzebiu pracować będą. Muzea - z tym może być różnie.. wystarczy sprawdzić na stronach www; sklepy raczej otwarte; galerie handlowe na pewno.
Krolewna
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krolewna » 24.07.2014 17:57

Sorki,ze się wbiłam tam ,gdzie nie trzeba i zrobiłam bałagan.
Poprawię się ;)
Dziękuje za odpowiedz.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone