Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Split nocleg na jedną noc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
topola147
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.06.2022
Split nocleg na jedną noc

Nieprzeczytany postnapisał(a) topola147 » 30.06.2022 10:07

Hej!

W poniedziałek 11.07 wraz z żoną wylądujemy wieczorem w Splicie i szukamy jakiegoś niedrogiego noclegu na jedną noc, mile widziane w pobliżu jakiegoś przystanku autobusowego, z którego rano będziemy mogli wyjechać do Makarskiej. Czy możecie coś polecić?

Z góry dziękuję! :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107919
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2022 10:58

Szukaj: Split booking
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8781
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 30.06.2022 11:03

Jak potrzebujesz na jedną noc to poszukaj na booking.com
vin
Croentuzjasta
Posty: 317
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 30.06.2022 12:08

topola147 napisał(a):Hej!

W poniedziałek 11.07 wraz z żoną wylądujemy wieczorem w Splicie i szukamy jakiegoś niedrogiego noclegu na jedną noc, mile widziane w pobliżu jakiegoś przystanku autobusowego, z którego rano będziemy mogli wyjechać do Makarskiej. Czy możecie coś polecić?

Z góry dziękuję! :D

Poniżej dwa obiekty, w których też byłem na jedną noc w Splicie, każdy był wart ponownych odwiedzin:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5259
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 30.06.2022 18:11

Wystarczy kliknąć na zakładkę dostępność i cóż widzimy... niedostępne. :roll:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2106
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 30.06.2022 18:36

Prawdopodobnie też będę brać nocleg w Splicie. O dostępność się nie boję. Za rozsądne pieniądze sporo różnych ofert znalazłem w okolicy. Wiadomo że idealnie byłoby blisko pałacu i przystani promowej. No ale w sezonie, w interesującym mnie budżecie, niewykonalne.
Te od Vina niestety niedostępne w interesujący mnie dzień.
vin
Croentuzjasta
Posty: 317
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 30.06.2022 19:32

Bravik napisał(a):Wystarczy kliknąć na zakładkę dostępność i cóż widzimy... niedostępne. :roll:

Cóż, przykro mi, przyznaję, że nie sprawdzałem dostępności, po prostu podlinkowałem to, co mogłem polecić, a temat wątku jest w zasadzie taki, że mógłby być rozwojowy i przydatny komuś jeszcze w przyszłości, jak choćby koledze empire13 (ale akurat nie jest :D).

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Split nocleg na jedną noc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone