Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ultra Europe Festiwal - Split 2015

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubat9
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubat9 » 09.06.2015 19:02

Witam forumowiczów.

Chciałbym Was zapytać czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym festiwalem w Splicie?
Mianowicie interesuje mnie:
- zakup biletów jak wygląda cała procedura tzn. z tego co się zorientowałem otrzymuje się bilet na @ ?
- jak wygląda wejście na stadion tzn czy można wyjść i np wrócić
- czy na stadionie są jakieś punkty gastronomiczne lub czy można wnieść np swoją butelkę wody?
- ogólne wrażenia,

z góry dziękuję za pomoc :)

pozdrawiam
przemek_61
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek_61 » 10.06.2015 11:53

Cześć, byłem w tamtym roku na UMF, a więc wyglądało to tak, że wcześniej kupiłem bilet przez internet na ftb. Pzed stadionem bilet wymieniało się na sylikonową opaskę, która była również skarbonką gdzie wpłacałeś kase (w punktach przed i na stadionie) żeby płacić w punktach gastronomicznych na terenie imprezy. Po wejściu na imprezę za bramki (gdzie odbijałeś się, że wchodzisz swoją opaską) nie można było już wychodzić.
W ubiegłym roku przyszliśmy dość późno żeby wymienić bilet na opaskę i trochę to trwało zanim weszliśmy na imprezę, dlatego lepiej przyjść trochę szybciej i wymienić bilet. Przy wejściu było trochę zamieszania i mało informacji dot. konieczności wymiany biletów na opaski, już po wymianie biletów wejście na stadion tez trochę trwało ok. +/- 30min. Ale tak było tylko pierwszego dnia, w dwa następne dni było już szybciej (opaska była na 3dni- chyba, że masz bilet na jeden dzień)

P.S. Z eventów na jakie jeździłem,UMF na razie wygrywa ;).

Pozdrawiam
kubat9
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubat9 » 11.06.2015 22:09

Dzięki wielkie za odpowiedź,
tzn ja w niedzielę wyjeżdżam więc kupuje bilet tylko na 1 dzień niestety :/
i muszę przez oficjalną stronę.

A jeśli chodzi o ogólne poruszanie się po stadionie, chodzi mi głównie o lokalizację tych punktów gastro,
bo jak by nie patrzeć jakiś tam "kawał" czasu się spędzi,

pozdrawiam

PS. bilety już kupione :)
przemek_61
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek_61 » 12.06.2015 09:01

Na stadionie (na płycie boiska) można było kupić napoje (piwo, drinki, soki, wode), a jedzenie było za trybunami (trzeba wyjść ze stadionu, ale nadal byłeś na ogrodzonym terenie imprezy). Było dużo punktów - czas oczekiwania w kolejce ok 5min.

Pozdrawiam
semper4
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 20.06.2015 19:37

witam

mam problem z zakupem biletów, czy ktoś z Was kupował przez główną stronę organizatora?
nie chce mi zaakceptować ani karty kredytowej ani zwykłej płatniczej.
Czy istnieje zakup samych biletów w Polsce?
Lub czy może ktoś pomóc jakoś??
theres
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) theres » 21.06.2015 23:37

Witam,
Co prawda nie wybieram się na sam festiwal, ale mój plan zakładał, że w tym samym terminie co UEF będę w okolicach Splitu. I tutaj moje pytanie - bardzo duży wpływ ma ta impreza na ilość ludzi na plażach, campingach i samym Splicie? Pytam, bo pomimo szczytu sezonu chciałbym zminimalizować tłok, a mam możliwość zamiany i być 10-16 w okolicach Dubrownika i dopiero potem przenieść się pod Split.

BR
semper4
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 24.06.2015 13:15

orientuje się ktoś czy będzie możliwość zakupu biletów przed imprezą? lub jakimś "ruskim targiem" pod stadionem?
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 24.06.2015 13:41

theres napisał(a): I tutaj moje pytanie - bardzo duży wpływ ma ta impreza na ilość ludzi na plażach, campingach i samym Splicie?

Na pewno ma bardzo duży wpływ, około 35tyś imprezowiczów dziennie gdzieś musi się pomieścić ;)
czarna_zabka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna_zabka » 29.06.2015 22:59

Cześć, ja też się wybieram na ultra i też mam problem z kartą kredytową, wszystkie dane są poprawnie wpisane, ale nie da się dokonać płatności. Ktoś rozwiązał już ten problem? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki...

I czy ewentualnie wiecie jak jest z kupnem biletów już na miejscu?
semper4
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 02.07.2015 06:49

mam identyczną sytuację jak czarna_zabka, pomoże ktoś?? :cry:
czarna_zabka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna_zabka » 10.07.2015 16:41

nie było biletów trzeba było próbować na inne dni kupować mi udało się na 3 dzień

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019