Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Noce Pełni Księżyca

20.07.2016
„Kiedy ponad 50 lat temu Alfred Hitchcock, popijając Maraschino na zadarskiej promenadzie stwierdził, że w Zadarze są najpiękniejsze zachody słońca, nie widział prawdopodobnie tutejszych wschodów księżyca podczas pełni” - tak reklamuje Zadar piętnaste z rzędu Noce Pełni Księżyca.
Przez trzy wieczory, od 21 do 23 lipca 2016 roku, zadarska Riva rozbłyśnie nie tylko blaskiem księżyca, ale przede wszystkim festiwalem lokalnych obyczajów, kultury, muzyki i gastronomii. W czwartek tematem przewodnim będzie kultura i ludzie Zadaru, natomiast w piątek głównym wydarzeniem będzie spotkanie i koncert muzyków, pochodzących z całego świata, grających na harmonijce ustnej. Najwięcej atrakcji przygotowanych zostało na sobotni wieczór, 23 lipca. Stragany umieszczone na promenadzie oraz na zacumowanych statkach z pewnością przyciągną spragnionych strawy materialnej, natomiast o pogodę ducha zadbają liczne zespoły muzyczne i taneczne, które będą występować przez cały wieczór. 

Zapraszamy!

noce pełni księżyca zadar
fot. TZ Grada Zadra

Starsze aktualności:
cron
Noce Pełni Księżyca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022