Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Noce Pełni Księżyca

20.07.2016
„Kiedy ponad 50 lat temu Alfred Hitchcock, popijając Maraschino na zadarskiej promenadzie stwierdził, że w Zadarze są najpiękniejsze zachody słońca, nie widział prawdopodobnie tutejszych wschodów księżyca podczas pełni” - tak reklamuje Zadar piętnaste z rzędu Noce Pełni Księżyca.
Przez trzy wieczory, od 21 do 23 lipca 2016 roku, zadarska Riva rozbłyśnie nie tylko blaskiem księżyca, ale przede wszystkim festiwalem lokalnych obyczajów, kultury, muzyki i gastronomii. W czwartek tematem przewodnim będzie kultura i ludzie Zadaru, natomiast w piątek głównym wydarzeniem będzie spotkanie i koncert muzyków, pochodzących z całego świata, grających na harmonijce ustnej. Najwięcej atrakcji przygotowanych zostało na sobotni wieczór, 23 lipca. Stragany umieszczone na promenadzie oraz na zacumowanych statkach z pewnością przyciągną spragnionych strawy materialnej, natomiast o pogodę ducha zadbają liczne zespoły muzyczne i taneczne, które będą występować przez cały wieczór. 

Zapraszamy!

noce pełni księżyca zadar
fot. TZ Grada Zadra

Starsze aktualności:
cron
Noce Pełni Księżyca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone