Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wynajem apartmanu na 2 noce - można ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006
Wynajem apartmanu na 2 noce - można ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 21.05.2008 15:37

Jak wygląda wynajem apartmanu na 2 noce ? Chcę spać na Krku 2 noce, w okolicy Splitu 2 noce i resztę, 6 nocy na Peljesacu. Czy będę miał problem z wynajmem na tak krótki okres ? Jedziemy w 4 os. Wiem, że niechętnie wynajmują na tak krótki okres ale jak to wygląda w praktyce ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.05.2008 16:19

Wszystko zależy w jakim okresie...W sezonie- ciężko, nawet baaaaardzo; ale po i przed sezonem, czemu nie (jeśli nie jesteście zbyt wybredni). Należy oczywiście liczyć się, że cena będzie o jakieś 25- 30 % wyższa niż standardowa.
pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojeWynajem apartmanu na 2 noce - można ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018