Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wynajem apartmanu na 2 noce - można ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006
Wynajem apartmanu na 2 noce - można ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 21.05.2008 14:37

Jak wygląda wynajem apartmanu na 2 noce ? Chcę spać na Krku 2 noce, w okolicy Splitu 2 noce i resztę, 6 nocy na Peljesacu. Czy będę miał problem z wynajmem na tak krótki okres ? Jedziemy w 4 os. Wiem, że niechętnie wynajmują na tak krótki okres ale jak to wygląda w praktyce ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.05.2008 15:19

Wszystko zależy w jakim okresie...W sezonie- ciężko, nawet baaaaardzo; ale po i przed sezonem, czemu nie (jeśli nie jesteście zbyt wybredni). Należy oczywiście liczyć się, że cena będzie o jakieś 25- 30 % wyższa niż standardowa.
pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Wynajem apartmanu na 2 noce - można ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019