Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Croatia Music Week / Festiwal Ultra Europe 2016

01.07.2016
W dniach od 14 do 20 lipca 2016 w Dalmacji na fanów muzyki klubowej czeka Croatia Music Week, którego najważniejszą imprezą będzie Festiwal Ultra Europe, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca na stadionie w Splicie.
W roku 2015 na Ultra Europe przyjechało około 150 tysięcy gości z całego świata. W obecnym roku cała impreza potrwa łącznie 7 dni i rozpocznie się rozgrzewką w klubie (Giraffe Palm Beach House) w Splicie. Najważniejszym punktem tygodnia muzyki będzie trzydniowy Festiwal Ultra Europe na stadionie Poljud w Splicie. Spragnionych dalszych wrażeń powinno odwiedzić18 lipca na wyspę Brač , gdzie odbędą się regaty jachtowe wraz z muzyczną imprezą na plaży Zlatni Rat. Z kolei następnego dnia Hotel Amfora Grand Beach Resort na wyspie Hvar organizuje na swoich basenach party dla kilku tysięcy fanów. 20 lipca tydzień z muzyką klubową zakończy impreza na wyspie Vis. Więcej informacji na stronie https://ultraeurope.com/ .


Starsze aktualności:
cron
Croatia Music Week / Festiwal Ultra Europe 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone