Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Croatia Music Week / Festiwal Ultra Europe 2016

01.07.2016
W dniach od 14 do 20 lipca 2016 w Dalmacji na fanów muzyki klubowej czeka Croatia Music Week, którego najważniejszą imprezą będzie Festiwal Ultra Europe, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca na stadionie w Splicie.
W roku 2015 na Ultra Europe przyjechało około 150 tysięcy gości z całego świata. W obecnym roku cała impreza potrwa łącznie 7 dni i rozpocznie się rozgrzewką w klubie (Giraffe Palm Beach House) w Splicie. Najważniejszym punktem tygodnia muzyki będzie trzydniowy Festiwal Ultra Europe na stadionie Poljud w Splicie. Spragnionych dalszych wrażeń powinno odwiedzić18 lipca na wyspę Brač , gdzie odbędą się regaty jachtowe wraz z muzyczną imprezą na plaży Zlatni Rat. Z kolei następnego dnia Hotel Amfora Grand Beach Resort na wyspie Hvar organizuje na swoich basenach party dla kilku tysięcy fanów. 20 lipca tydzień z muzyką klubową zakończy impreza na wyspie Vis. Więcej informacji na stronie https://ultraeurope.com/ .


Starsze aktualności:
cron
Croatia Music Week / Festiwal Ultra Europe 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022