Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Festiwal Yugonostagia

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Festiwal Yugonostagia

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 25.04.2014 18:02

Festiwal Yugonostagia

W najbliższą sobotę przy bramie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Parku Śląskim odbędzie się trzecia edycja imprezy bałkańskiej, podczas której będzie okazja dowiedzieć się nieco o kulturze i historii krajów półwyspu bałkańskiego. Yugonostagia, bo taka nazwę nosi bałkański festiwal rozpocznie się o godz. 17, a w programie m.in. koncert folkowego zespołu Blokowiska, śpiewanie bałkańskich pieśni ludowych i warsztaty tańców bałkańskich.

Szczegóły:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/56,3 ... ty,,5.html

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Festiwal Yugonostagia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone