Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Festiwal Yugonostagia

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Festiwal Yugonostagia

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 25.04.2014 19:02

Festiwal Yugonostagia

W najbliższą sobotę przy bramie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Parku Śląskim odbędzie się trzecia edycja imprezy bałkańskiej, podczas której będzie okazja dowiedzieć się nieco o kulturze i historii krajów półwyspu bałkańskiego. Yugonostagia, bo taka nazwę nosi bałkański festiwal rozpocznie się o godz. 17, a w programie m.in. koncert folkowego zespołu Blokowiska, śpiewanie bałkańskich pieśni ludowych i warsztaty tańców bałkańskich.

Szczegóły:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/56,3 ... ty,,5.html

Powrót do Kultura Chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Festiwal Yugonostagia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022