Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Pula Superiorum 2016

06.06.2016
W czerwcu mieszkańcy Puli zapraszają już po raz piętnasty do swojego miasta na Dni Kultury Antycznej. W ramach festiwalu, przez trzy dni (9-11 czerwca 2016) na ulicach tego miasta oraz w Arenie odbędzie się szereg imprez o charakterze kulturalnym i rozrywkowym.
Jak co roku, tłem imprezy będą zabytkowe ulice oraz place miejskie pełne doskonale zachowanych zabytkowych budynków oraz Arena. Część teatralno-muzyczna programu odbędzie się trzech lokalizacjach w sercu starego miasta (Forum, Portarata oraz Park Grazki). Natomiast na zakończenie imprezy, na gości festiwalu czekają niezwykle widowiskowe pokazy walk gladiatorów Spectacvla Antiqva, które odbędą się w Arenie w sobotę 11 czerwca, w godz. 19.45 – 21.00.

Szczegółowe informacje na http://www.pulasuperiorum.com
Starsze aktualności:
cron
Pula Superiorum 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022