Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Pula Superiorum 2016

06.06.2016
W czerwcu mieszkańcy Puli zapraszają już po raz piętnasty do swojego miasta na Dni Kultury Antycznej. W ramach festiwalu, przez trzy dni (9-11 czerwca 2016) na ulicach tego miasta oraz w Arenie odbędzie się szereg imprez o charakterze kulturalnym i rozrywkowym.
Jak co roku, tłem imprezy będą zabytkowe ulice oraz place miejskie pełne doskonale zachowanych zabytkowych budynków oraz Arena. Część teatralno-muzyczna programu odbędzie się trzech lokalizacjach w sercu starego miasta (Forum, Portarata oraz Park Grazki). Natomiast na zakończenie imprezy, na gości festiwalu czekają niezwykle widowiskowe pokazy walk gladiatorów Spectacvla Antiqva, które odbędą się w Arenie w sobotę 11 czerwca, w godz. 19.45 – 21.00.

Szczegółowe informacje na http://www.pulasuperiorum.com
Starsze aktualności:
cron
Pula Superiorum 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone