Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AirGhost
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.05.2018
Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce

Nieprzeczytany postnapisał(a) AirGhost » 02.05.2018 14:35

Witam,
Czy ma ktoś z Was prywatne namiary na jakiś pokój z jednym łóżkiem dla dwóch osób na 3 dni ?...będę w okolicach (patrz mapa poniżej) przez 3 dni i zależy mi tylko aby było się gdzie ogarnąć wieczorkiem i przespać. Termin to 11-12-13 sierpnia 2018.
Jeśli ktoś ma jakieś namiary na te okolice to bardzo proszę o informację.

Pozdrawiam,
Marek
Załączniki:
maps.jpg

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.