Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AirGhost
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.05.2018
Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce

Nieprzeczytany postnapisał(a) AirGhost » 02.05.2018 13:35

Witam,
Czy ma ktoś z Was prywatne namiary na jakiś pokój z jednym łóżkiem dla dwóch osób na 3 dni ?...będę w okolicach (patrz mapa poniżej) przez 3 dni i zależy mi tylko aby było się gdzie ogarnąć wieczorkiem i przespać. Termin to 11-12-13 sierpnia 2018.
Jeśli ktoś ma jakieś namiary na te okolice to bardzo proszę o informację.

Pozdrawiam,
Marek
Załączniki:
maps.jpg

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Pokój pomiędzy Dubrownikiem a granicą Czarnogóry na 3 noce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022