Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Sezon 2016 jak dotąd rekordowy

07.08.2016
Zarówno lipiec, jak i całe pierwsze siedem miesięcy 2016 roku okazały się rekordowe dla chorwackiej turystyki.
Od początku roku w Chorwacji zarejestrowano ponad 45 milionów noclegów, co jest wynikiem o 5 milionów lepszym od analogicznego okresu zeszłego roku. W pierwszych dniach sierpnia największa liczba turystów pochodziła z Niemiec, następnie ze Słowenii, Austrii, Holandii, Polski, Czech, Włoch, Słowacji oraz Węgier. Wspólnota Turystyczna Dubrownika podaje, że w lipcu w mieście gościło 179 tysięcy turystów, co jest o 12% lepszym wynikiem od dotychczas rekordowego roku 2015. Wzrost ruchu jest widoczny niestety także na chorwackich drogach - operatorzy płatnych autostrad notują wzrost ruchu na poziomie 1,5 - 4,2 % w stosunku do roku 2015.
Starsze aktualności:
cron
Sezon 2016 jak dotąd rekordowy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022