Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Sezon 2016 jak dotąd rekordowy

07.08.2016
Zarówno lipiec, jak i całe pierwsze siedem miesięcy 2016 roku okazały się rekordowe dla chorwackiej turystyki.
Od początku roku w Chorwacji zarejestrowano ponad 45 milionów noclegów, co jest wynikiem o 5 milionów lepszym od analogicznego okresu zeszłego roku. W pierwszych dniach sierpnia największa liczba turystów pochodziła z Niemiec, następnie ze Słowenii, Austrii, Holandii, Polski, Czech, Włoch, Słowacji oraz Węgier. Wspólnota Turystyczna Dubrownika podaje, że w lipcu w mieście gościło 179 tysięcy turystów, co jest o 12% lepszym wynikiem od dotychczas rekordowego roku 2015. Wzrost ruchu jest widoczny niestety także na chorwackich drogach - operatorzy płatnych autostrad notują wzrost ruchu na poziomie 1,5 - 4,2 % w stosunku do roku 2015.
Starsze aktualności:
cron
Sezon 2016 jak dotąd rekordowy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone