Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sezon Już Tuż Tuż...

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006
Sezon Już Tuż Tuż...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 21.04.2007 16:14

Kwiecień przeleci, maj... i nadejdzie czerwiec, a wraz z nim pierwsze wyjazdy do Cro. W Chorwacji, tak jak w Polsce, pogoda bardzo ładna (Split: http://www.izor.hr/webcamhr). Nic, tylko czekać na wakacje:) Czy poczyniliście już jakieś przygotowania związane z wyjazdem do Cro? Pierwsze zakupy, plany wycieczek, etc? Kiedy wyjeżdżacie?
ikai
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 18.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikai » 21.04.2007 16:33

witaj, kalendarz wyjazdowy na rok 2007 zaiwra termin wyjazdu, miejsce, markę samochodu i oczywiście nicki. Już sporo osób tam sie zgłosiło - spróbuj:
forum/viewtopic.php?t=14266&highlight=kalendarz+wyjazdowy

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018