Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sezon Już Tuż Tuż...

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006
Sezon Już Tuż Tuż...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 21.04.2007 16:14

Kwiecień przeleci, maj... i nadejdzie czerwiec, a wraz z nim pierwsze wyjazdy do Cro. W Chorwacji, tak jak w Polsce, pogoda bardzo ładna (Split: http://www.izor.hr/webcamhr). Nic, tylko czekać na wakacje:) Czy poczyniliście już jakieś przygotowania związane z wyjazdem do Cro? Pierwsze zakupy, plany wycieczek, etc? Kiedy wyjeżdżacie?
ikai
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 18.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikai » 21.04.2007 16:33

witaj, kalendarz wyjazdowy na rok 2007 zaiwra termin wyjazdu, miejsce, markę samochodu i oczywiście nicki. Już sporo osób tam sie zgłosiło - spróbuj:
forum/viewtopic.php?t=14266&highlight=kalendarz+wyjazdowy

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022