Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sezon się kończy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
atma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.07.2002
Sezon się kończy.

Nieprzeczytany postnapisał(a) atma » 30.09.2002 08:09

Widać to gołym okiem także na forum; na gorących stronach od dyskusji i słonecznych promieni przywiezionch z Chorwacji robi sie chłodno, pusto i cicho, jak na plażach w Chorwacji. Tylko zimny wiatr wieje z tych stron.
Ale jeszcze nieco ponad pół roku i znowu pierwsze pytania, pierwsze relacje.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 07.10.2002 12:00

Tak, masz rację- ochłonęliśmy trochę po gorącym chorwackim lecie. Moje wakacje w Petrcane były rewelacyjne, w przyszłym roku chcemy zjechać jeszcze niżej. Ale na 100% po sezonie czyli we wrześniu, było spokojnie, ciepluteńko i przytulnie- zero tłumów, ceny niższe...
Oj, jeszcze AŻ (TYLKO!?)pół roku...
Pzw
Iwona 8)
ST

Nieprzeczytany postnapisał(a) ST » 08.10.2002 12:34

Iwona_PB napisał(a):...w przyszłym roku chcemy zjechać jeszcze niżej. Ale na 100% po sezonie czyli we wrześniu, było spokojnie, ciepluteńko i przytulnie- zero tłumów, ceny niższe...
Oj, jeszcze AŻ (TYLKO!?)pół roku...
Pzw
Iwona 8)


Hmm... Iwona, chyba Ci Chorwackie słońce zaszkodziło :wink: . Od dziś do najbliższego września to trochę więcej niż pół roku. Ja również lubię wyjazdy do HR we wrześniu, więc umówmy się, że zostało nam już tylko 11 miesięcy.
Pozdrawiam, :lol:
ST
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 09.10.2002 13:05

Prawda, mała różnica :wink:
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 09.10.2002 13:26

Hej Gościu ST. Jeżeli mieszkasz w Gdyni to od Ciebie do wakacji jest 11 miesięcy, z W-wy już 9, a od Iwony ze Śląska tylko sześć. :twisted:
atma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) atma » 09.10.2002 14:50

A może ktoś obliczy, ile mi zostało miesięcy do wakacji?

A poza tym, potwierdza się względność czasu. Każdy ma własne odczuwanie czasu. Podejrzewam, że niebawem zabiorą głos Ci, którym do wakacji został wiek cały. No, ale tym to szczerze współczuję. Ale i dla Was nadejdzie czas.
ST

Nieprzeczytany postnapisał(a) ST » 09.10.2002 14:51

Zbigniew Małecki napisał(a):Hej Gościu ST. Jeżeli mieszkasz w Gdyni to od Ciebie do wakacji jest 11 miesięcy, z W-wy już 9, a od Iwony ze Śląska tylko sześć. :twisted:

Sorry, Zbigniew, ale w żaden sposób nie zapakujesz mnie do Twojej teorii :cry: : jestem z Krakowa. Ale rozumiem względność upływu czasu, z tym, że mnie w Chorwacji czas biegnie szybciej, a najbliższe 11 miesięcy (w pracy) wydają mi się wiecznością. Wielokrotnie spotkałem się na Forum z bardzo subiektywnym podejściem do wielu problemów (dla jednych Chorwacja to raj, dla innych "taki sobie brudny kraj", dla jednych 12 kun za zupę to szczyt drożyzny, dla innych 4 tysiące złotych za 2 tygodnie na osobę to tanio, jedni lubią rakiję i prosek, inni plują na takie świństwo itd, itd), więc poddaję się i zgadzam się na takie postawienie sprawy: w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu przyszłego roku znów jedziemy o Chorwacji. A więc to już tylko ................. * tygodni

* wpisz dowolną liczbę z przedziału od 1 do 52

Pozdrawiam,
ST
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 09.10.2002 15:32

Przepraszam że, KRAKÓW nieświadom umieścilem nad przepięknym w tym roku a może zawsze Bałtykiem, ale czy Ty ST jesteś zawsze taki wyrafinowanie perfekcyjny, nie ma u Ciebie miejsca na przymrużenie oka :wink:
ST

Nieprzeczytany postnapisał(a) ST » 10.10.2002 08:39

Zbigniew Małecki napisał(a): ...ale czy Ty ST jesteś zawsze taki wyrafinowanie perfekcyjny, nie ma u Ciebie miejsca na przymrużenie oka :wink:

Staram się być perfekcyjny, co nie znaczy, że nie przymrużałem oka w moich ostatnich mailach (nie widać jak "przymrugam"? 8O 8O Zbigniew, proszę wpatrz się dobrze :!: :!: Widzisz :?: :?: ).

Sumując wszystkie wypowiedzi: nie ważne czy 6 czy 11 miesięcy, ważne, że coraz bliżej :lol: :lol: .

ST
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 11.10.2002 12:01

Hej, hej
Szkoda, że moja- jakże niewinna :D - pomyłka stała się źródłem Waszych nieporozumień...
Wakacje coraz bliżej i to jest najważniejsze.

Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji

Iwona
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.10.2002 12:44

Hej ludziska również wybieram się we wrześniu (za 11 mieszięcy :wink: ) na Hr i mam nadzieję że spotkamy się na miejscu. Wtedy będzie okazja pogadać przy Rakiji lub Malvaziji o teori względności czasu :!:
Ps. Zapowiada się ciekawa debata :wink:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 11.10.2002 12:56

A Travarica może być? :wink:
Pzw
Iwona
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.10.2002 13:46

Słuchaj ja piję wszystko to czego nie trzeba przez chleb przepuszczać :wink: także :lol: jak najbardziej :lol:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 16.10.2002 12:59

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
sezon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 17.10.2002 21:31

:D A hoj z tratwy Waldek - polecam orehovice i do tego paski syr -czas jest tchórzem wciąż ucieka. Oby jak najszybciej -we wrześniu 2003 też tam (Hrvatska ) będe.PozdraV.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone