Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Urlop 2015, CO POLECACIE?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2015 11:47

Kasia i Magda napisał(a):Wielkie dzięki Panie Januszu :)

Dwa lata temu odwiedziłam Vodice i okolice, a rok wcześniej Krk. Byłam zachwycona!
Przede wszystkim zależy nam na wypoczynku, więc polecone miejsca i kwatery mile widziane :) z góry wielkie dzięki :)

To może teraz czas na wyspę Pag :wink: >>> klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 24.06.2015 12:43

japer napisał(a):Uznałem,że ten wątek będzie dobry do mojego pytania bo interesowało mnie konkretne miejsce a wątek ma tytuł "co polecacie?"
Nie chodzi mi o to, że mój wątek spotkał się z opier... władców bo przyznaję, że faktycznie bardzo szybko odpowiedź dostałem ale po przestudiowaniu forum w wielu miejscach widziałem jak władcy reagują na nowych co zadają pytania i są szybko opier... a wynikać to może z ich po prostu niewiedzy lub niezrozumienia poruszania się na forum cro.pl, mi bynajmniej łatwo nie jest.


Ja uważam, że dobrze, że ktoś pilnuje tu porządku i wskazuje odpowiednie wątki, a jednocześnie pomaga: wskazówka plus pomoc. Dzięki temu na tym forum widać, że jest czytelny układ i można szybko znaleźć potrzebne rzeczy. Sam skorzystałem. Nie spotkałem tak przejrzystego, uporządkowanego i zadbanego forum w temacie turystycznym. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i "wrednych pilnowaczy" :mrgreen:
:papa:
Phobos
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Phobos » 25.06.2015 18:02

Byliśmy w Crikvenicy, Puli, a ostatnio w Kasztelach i podobało nam się na tyle, ze w tym roku tam wracamy. W ubiegłym roku był to Kastel Stari, w tym roku będzie Kastel Stafilic. Co kawałek, kawałek plaży, co nie wszędzie w Chorwacji jest takie oczywiste, z jednej strony rzut beretem do Trogiru, z drugiej do Splitu, a i do Parku Narodowego Krka niedaleko, więc jest co robić poza plażowaniem. Z ręką na sercu mogę polecić to miejsce.
oni333
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) oni333 » 09.09.2015 19:59

czy ktoś się wybiera na Korcule dokładnie 17.09. do miasta Vela Luki?
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 19.10.2015 07:04

Witam.
Ponieważ nie chcę rozpoczyna nowego tematu podbiję obecny.

Po wstępnym zapoznaniu się z cenami nad Bałtykiem oraz w biurach podróży zaczynam przychylac się do trzeciego wyjazdu do Chorwacji.
Poszukuję miejsca dla rodziny z dwójką niedużych dzieci (4 i 6 lat). Najchętniej rejon Kverneru, Zadaru lub Istria.
Będę wdzięczny za okazaną pomoc :)

Pozdrawiam
Marcin
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Urlop 2015, CO POLECACIE? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone