Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam i z powrotem czyli MNE, Pelješac i wrześniowa B.Voda

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12193
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.03.2017 21:28

CroAna napisał(a):
beatabm napisał(a):Piękny ten poranek...taki spokojny.....

Prawda? Ten majestat gór spowitych w budzacym się słońcu urzeka... :coool:
figusek napisał(a):Ale pięknie :hearts:

:smo: :papa:

Zwłaszcza to ostatnie zdjęcie z tą różową poświatą.....marzenie.....
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 10.03.2017 22:05

beatabm napisał(a):
CroAna napisał(a):
beatabm napisał(a):Piękny ten poranek...taki spokojny.....

Prawda? Ten majestat gór spowitych w budzacym się słońcu urzeka... :coool:
figusek napisał(a):Ale pięknie :hearts:

:smo: :papa:

Zwłaszcza to ostatnie zdjęcie z tą różową poświatą.....marzenie.....

Beatka, chyba chopu nie powtórzę, żeby go nie spsuć :sm: :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 11.03.2017 20:34

Jako, że pobyt wrześniowy w Cro był bardzo krótki, opisów tu już za wielę nie poczynię,
ale wrzucę parę fotek, które były sprawcą tego naszego drugiego tam pobytu :wink:
MP (103).jpg
Podczas robienia zdjęć spotkaliśmy się z całą masa życzliwości i uśmiechów, Państwo Młodzi zbierali po drodze serdeczne życzenia od przechodniów.
W Promajnie Chorwaci byli tak życzliwi, że w konobie przy porcie napoili nam Młodych na koszt firmy,
zaś właściciel floty małej i większej udostępnił swą łódz do zdjęć :lol:
W trakcie podszedł do mnie i pytał czy aby na pewno nie chcemy skorzystać z większej łodzi :oczko_usmiech:
Miłe gesty, które przeczą opiniom osób twierdzących, że Chorwaci na wszystko patrzą już tylko poprzez pryzmat eurasów :hut:
MP (160).jpg
MP (169).jpg
MP (170).jpg
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 12.03.2017 11:05

Taka sesja, marzenie :hearts:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 12.03.2017 15:34

tyniolek napisał(a):Taka sesja, marzenie :hearts:

Jak widać, tyniolku marzenia da się zrealizować :lol: :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.03.2017 17:31

Jakie piękne! :D

Patrzę z niekrywaną zazdrością, bo nie podobają mi się moje własne pozowane zdjęcia ślubne robione gdzieś w atelier ponad 20 lat temu... Wtedy rodziła się u nas moda na zdjęcia w plenerze - przez chwilę nawet mieliśmy je w planach, ale pogoda tak się wtedy zepsuła, że daliśmy spokój. No i do głowy wtedy nikomu by nie przyszło, by jechać na sesję do Chorwacji. :wink:
Teraz patrzy się na to inaczej. Mój chrześniak z małżonką mają super zdjęcia z deszczowego dnia swojego ślubu - najfajniejsze są właśnie te nad kałużą w parku. :)

Będą jakieś zdjęcia na łódce? Koniecznie wklej więcej! :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 12.03.2017 21:21

Mikromir napisał(a):Jakie piękne! :D

Patrzę z niekrywaną zazdrością, bo nie podobają mi się moje własne pozowane zdjęcia ślubne robione gdzieś w atelier ponad 20 lat temu... Wtedy rodziła się u nas moda na zdjęcia w plenerze - przez chwilę nawet mieliśmy je w planach, ale pogoda tak się wtedy zepsuła, że daliśmy spokój. No i do głowy wtedy nikomu by nie przyszło, by jechać na sesję do Chorwacji. :wink:
Teraz patrzy się na to inaczej. Mój chrześniak z małżonką mają super zdjęcia z deszczowego dnia swojego ślubu - najfajniejsze są właśnie te nad kałużą w parku. :)
Będą jakieś zdjęcia na łódce? Koniecznie wklej więcej!
:papa:

Danusia,doskonale rozumiem, o czym piszesz,ja sama jak wspomnę nam robioną "sesję" to zazdroszczę dziś Młodym,że mają takie możliwości...Mamy podobny do Ciebie staż małżeński i zdjęcia jak gdybam po jednych piniądzach 8O a feś....te sztuczne "plenery" za plecami,te pozy,sztampowe gadżety, brrrrr
Ale co zrobić? Jakeśmy ślub brały w minionym wieku...
:mrgreen:
Coś jeszcze wkleję, cieszę się, że się fotki podobają :smo: :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.03.2017 21:32

Ja baaaardzo spóźniłam się ze swoim ślubem, więc sesję miałam w miarę "nowoczesną'..ale wtedy nie wpadłam jeszcze w sidła plenerów Cro.(Ślub braliśmy w Katedrze Oliwskiej, Park - te sprawy).Jeśli mogłabym zamenewrować czasem :wink: , zgłosiłabym się do Was :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.03.2017 17:09

Kasiu,bardzo mi miło :smo: tempus fugit i zawrócić go się nie da, jednak zawsze można zrobić sobie sesję na...x rocznicę ślubu (no właśnie, to jest myśl :idea: chyba poszukam dla nas fotografa, by nadrobić nasze zaległości :lool: )
Katedra w Oliwie, powiadasz...bardzo dostojnie,a jak sobie pomyślę,jak brzmiał marsz weselny na TYCH organach, to ciary chodzą 8O :lol:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4913
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 14.03.2017 23:04

Dla mnie trzecie jest najlepsze... 8)
Tak fantastycznie "upolowana" natura,że.............trochę przeszkadzają mi te ludki... :mrgreen:

Relację się czyta oczywiście... :)

Btw.

Fotka z poprzedniej strony -ta ostatnia- mógłbym ją mieć w kalendarzu w styczniu,lutym,marcu- na przedwyjazdową wenę.... 8)
Później w październiku listopadzie i grudniu na chandrę.... 8)

:smo:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.03.2017 13:42

CROberto napisał(a):Tak fantastycznie "upolowana" natura,że.............trochę przeszkadzają mi te ludki... :mrgreen:

He,he,kuzynie, dobrze,że te ludki sympatyczne nie są z forum,bo by się obrazili wzięli 8O :oczko_usmiech:
CROberto napisał(a):Fotka z poprzedniej strony -ta ostatnia- mógłbym ją mieć w kalendarzu w styczniu,lutym,marcu- na przedwyjazdową wenę.... 8)
Później w październiku listopadzie i grudniu na chandrę.... 8)

:smo:

No feś....a kwiecień,maj...???fochnę się na Cię! Żeby mi to było...przedostatni raz! :lool: jak bonie-donie,powiem cioci normalnie
Masz szczęście, że to i moje ulubone :hearts: :smo:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.03.2017 14:17

Obiecałam, że wrzucę coś z Breli :lol: Wiadomo- miejsce kultowe :wink:
MP (184).jpg

Nie wypowiem się na temat miejscowości, gdyż byłam tam zupełnym przelotem, ale takich pięknych tras spacerowych,
promenady to chyba jeszcze nie widziałam 8O



MP (113).JPG

z serii: gdzie jest Pan Młody :?:
MP (193).JPG

Gdybyśmy jezdzili na urlop przed lub po sezonie, na pewno jego częścią stałaby się Promajna.
Miejsce urzekło nas portem, zatoczkami, małą knajpą przy plaży. Zastanawiam się, kiedy tamtejszy ośrodek
(byłe sanatorium dziecięce czy coś w tym stylu), który teraz z lekka straszy zostanie rozebrany/ odremontowany. Pewnie to kwestia chwili za względu na atrakcyjność miejsca.
Widok na Promajnę od drogi: uwielbiam :)
IMG_2139.jpg
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 16.03.2017 15:03

CroAna napisał(a):
tyniolek napisał(a):Taka sesja, marzenie :hearts:

Jak widać, tyniolku marzenia da się zrealizować :lol: :smo:

Mam nadzieję, że moje się spełni, bo taka sesja w Cro... :hearts: :hearts: :hearts:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 16.03.2017 15:06

Proszę o więcej fotek z Breli !!!
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.03.2017 15:15

figusek napisał(a):
CroAna napisał(a):
tyniolek napisał(a):Taka sesja, marzenie :hearts:

Jak widać, tyniolku marzenia da się zrealizować :lol: :smo:

Mam nadzieję, że moje się spełni, bo taka sesja w Cro... :hearts: :hearts: :hearts:

Niech sie spełnia :smo: tegorocznie już?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tam i z powrotem czyli MNE, Pelješac i wrześniowa B.Voda - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone