Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zupa Dubrovacka, płw.Peljesac 2007r - czwarty raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 19:48

adamgcko napisał(a):Ines ciekawa relacja i piękne zdjęcia. Oczarowałaś nas tym regionem Chorwacji , od 4 lipca będziemy mogli napawać się tak rajskimi widokami .
A teraz pozdrawiam wszystkich z mroźnych Mazur !


adamgcko miło mi, że zdjęcia i relacja się podoba :)
Peljesac jest cudowny i na pewno wam sie tam spodoba :)
Ciepło Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.01.2009 19:59

Też jestem oczarowany 8) Nawet mi wrzesień nie przeszkadza tym razem :wink: :D ... i nawet to , że Janusz podkrada moje prezenty muzyczne dla Ciebie :wink:
Coś tam jeszcze na szczęście zostało w worku :wink: :D

Pozdrav z białego Śląska :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.01.2009 02:05

mkm napisał(a):Też jestem oczarowany 8) Nawet mi wrzesień nie przeszkadza tym razem :wink: :D ... i nawet to , że Janusz podkrada moje prezenty muzyczne dla Ciebie :wink:
Coś tam jeszcze na szczęście zostało w worku :wink: :D

Pozdrav z białego Śląska :)


mkm, dziękuję za miłe słowa :)
Muzyczka niczego sobie, lalalal na dobranoc :)
Cieplutko Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.01.2009 22:20

ines napisał(a):
mkm napisał(a):Też jestem oczarowany 8) Nawet mi wrzesień nie przeszkadza tym razem :wink: :D ... i nawet to , że Janusz podkrada moje prezenty muzyczne dla Ciebie :wink:
Coś tam jeszcze na szczęście zostało w worku :wink: :D

Pozdrav z białego Śląska :)


mkm, dziękuję za miłe słowa :)
Muzyczka niczego sobie, lalalal na dobranoc :)
Cieplutko Pozdrawiam


No to jeszcze raz zatańczmy :wink: :) lala, lala , lalal :D

Laku noc :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.01.2009 14:46

mkm napisał(a):
ines napisał(a):
mkm napisał(a):Też jestem oczarowany 8) Nawet mi wrzesień nie przeszkadza tym razem :wink: :D ... i nawet to , że Janusz podkrada moje prezenty muzyczne dla Ciebie :wink:
Coś tam jeszcze na szczęście zostało w worku :wink: :D

Pozdrav z białego Śląska :)


mkm, dziękuję za miłe słowa :)
Muzyczka niczego sobie, lalalal na dobranoc :)
Cieplutko Pozdrawiam


No to jeszcze raz zatańczmy :wink: :) lala, lala , lalal :D

Laku noc :)


No mkm, muzyczka klasa sama w sobie.. :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 08.01.2009 14:55

ines napisał(a):
anjas napisał(a):Również dziękuję za piękne fotki.... Korcula jest....eh....chciałoby się tam znowu być :!: :!:

Bardzo mnie urzekła, zabytki no i ta cisza, którą bardzo lubię. My zwiedzaliśmy na początku czerwca i było bardzo mało turystów. 8)

Jesteś fanką kotów :?: To tak jak ja.... Uwielbiam te tajemnicze zwierzaki i zawsze wypatruję żeby pogłaskać i nakarmić. :P


Anjas,
miło, że jesteś ze mną cały czas w podroży :)
Korcula rzeczywiście warta zwiedzenia i poznania jej bliżej :)
Co do kotków bardzo lubię te zwierzaki, sama miałam kochaną kotkę 10lat, którą niestety musiałam rok temu uśpić, bo chorowała na nerki..Był to wspaniały zwierzaczek...mój wspaniały mały przyjaciel..pozostanie w moim serduszku :)


Ines widzę, że na forum jest nas sporo - wielkich fanów kotów.
Ja też przeżyłam mała traumę....mój kotek był u mnie 7 lat i pewnego dnia ktoś mu zrobił krzywdę ....minęło od tego nieszczęsnego wydarzenia parę lat, a ja ciągle to przeżywam. :cry:
Ostatnio jednak myślę, żeby wziąć kotka.... tylko jest taka mała obawa, żeby mu się nic nie stało....
Ale świetnie, że wklejasz fotki z tymi magicznymi zwierzaczkami. :D
Dla rozweselenia Cicha Noc w kocim wydaniu
Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na ciąg dalszy...... :papa:
Diego10
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 07.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego10 » 08.01.2009 15:25

Przeczytałem,wielkie dzięki,rozgrzała mnie Twoja relacja.Pozdrowienia z mroźnego śląska.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.01.2009 23:39

anjas napisał(a):
ines napisał(a):
anjas napisał(a):Również dziękuję za piękne fotki.... Korcula jest....eh....chciałoby się tam znowu być :!: :!:

Bardzo mnie urzekła, zabytki no i ta cisza, którą bardzo lubię. My zwiedzaliśmy na początku czerwca i było bardzo mało turystów. 8)

Jesteś fanką kotów :?: To tak jak ja.... Uwielbiam te tajemnicze zwierzaki i zawsze wypatruję żeby pogłaskać i nakarmić. :P


Anjas,
miło, że jesteś ze mną cały czas w podroży :)
Korcula rzeczywiście warta zwiedzenia i poznania jej bliżej :)
Co do kotków bardzo lubię te zwierzaki, sama miałam kochaną kotkę 10lat, którą niestety musiałam rok temu uśpić, bo chorowała na nerki..Był to wspaniały zwierzaczek...mój wspaniały mały przyjaciel..pozostanie w moim serduszku :)



Ines widzę, że na forum jest nas sporo - wielkich fanów kotów.
Ja też przeżyłam mała traumę....mój kotek był u mnie 7 lat i pewnego dnia ktoś mu zrobił krzywdę ....minęło od tego nieszczęsnego wydarzenia parę lat, a ja ciągle to przeżywam. :cry:
Ostatnio jednak myślę, żeby wziąć kotka.... tylko jest taka mała obawa, żeby mu się nic nie stało....
Ale świetnie, że wklejasz fotki z tymi magicznymi zwierzaczkami. :D
Dla rozweselenia Cicha Noc w kocim wydaniu
Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na ciąg dalszy...... :papa:



eh Anjas..ja też się zastanawiam czy nie wziąć kotka, choć mam w pamięci cały czas mojego :)
Fanka kotów wielką to ja jestem, a ta kocia cicha noc była boska :)
Fotki z kotami chyba jeszcze będą :)
Serdecznie Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.01.2009 00:51

Diego10 napisał(a):Przeczytałem,wielkie dzięki,rozgrzała mnie Twoja relacja.Pozdrowienia z mroźnego śląska.


Diego dzięki za miłe słowa..Pozdrawiam :)
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 15.01.2009 14:47

Ines Twój Orebic jest przepiękny..te widoki z tarasu..dla mnie coś niesamowitego...te ogrody i stare wille..
Taki mały raj na ziemi..
Nie przypuszczałem, że Korcula jest taka ciekawa :)
Jednak jak zwykle pięknie to wszystko przedstawiłaś..
Mam nadzieję , że niedługo znów pojawi się tu nowa porcja Twoich cudnych wrażeń...
Mam pytanie czy warto jechać na Korculę autem i pozwiedzać..czy warto zwiedzić wyspę, a może zatrzymać się na kilka dni..??Wygląda dość zachęcająco :)
Ciepło Pozdrawiam śliczną Ines :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.01.2009 16:40

lolek80 napisał(a):Ines Twój Orebic jest przepiękny..te widoki z tarasu..dla mnie coś niesamowitego...te ogrody i stare wille..
Taki mały raj na ziemi..
Nie przypuszczałem, że Korcula jest taka ciekawa :)
Jednak jak zwykle pięknie to wszystko przedstawiłaś..
Mam nadzieję , że niedługo znów pojawi się tu nowa porcja Twoich cudnych wrażeń...
Mam pytanie czy warto jechać na Korculę autem i pozwiedzać..czy warto zwiedzić wyspę, a może zatrzymać się na kilka dni..??Wygląda dość zachęcająco :)
Ciepło Pozdrawiam śliczną Ines :)


Widzę, że kolegę Lolka to chyba bardziej koleżanka Ines interesuje niżli piękne krajobrazy Chorwacji. Jest to zjawisko lekko niepokojące. Pozdrawiam kolegę Lolka. Koleżanko Ines uważajcie na siebie, gdziekolwiek koleżanka będzie to niech zawsze ogląda się za siebie, oczy ma otwarte 8O i słuch wyczulony. Pozdrawiam. :roll:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.01.2009 14:03

Dobrze Dareczku będę na siebie uważała :)

ps. Coś ostatnio rzadko widać Cię na forum :?
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 26.01.2009 17:39

Dzięki za piękne zdjęcia i opisy Orebicu i Korculi. Wybieram się tam w tym roku, wiec przewodnik jak znalazł. Czekam z niecierpliwością na Mostar, bo o ile pamiętam też ma być.
Pozdrawiam :papa:
Jarek :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.01.2009 18:41

Jarek999 napisał(a):Dzięki za piękne zdjęcia i opisy Orebicu i Korculi. Wybieram się tam w tym roku, wiec przewodnik jak znalazł. Czekam z niecierpliwością na Mostar, bo o ile pamiętam też ma być.
Pozdrawiam :papa:
Jarek :D


Jarek999 witam i dziękuję za miłe słowa :)
Co do Mostaru znajduje się w relacji z ostatnich wakacji 2008 :)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=212 ... sc&start=0

Pozdrawiam
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 26.01.2009 20:31

Rzeczywiście pomyliły mi się lata. Dzięki za info i postawienie do pionu :D .
Biorę się za drugą Twoją relację.
Pozdrawiam
Jarek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zupa Dubrovacka, płw.Peljesac 2007r - czwarty raz w CRO :) - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone