Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zupa Dubrovacka, płw.Peljesac 2007r - czwarty raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 00:52

Kevlar napisał(a):Cóż tu dużo gadać Korcula jest poprostu piękna. :)


Piękna, oj piękna :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 00:55

dagiesza napisał(a)::P Dzięki INES za fotki, jak Bóg da ruszamy na Korcule w lipcu.
LIJEP POZDRAV! :papa:


Ja chyba też wreszcie odwiedzę Korculę na dłużej, ale zapewne jak to bywa, we wrześniu :)
Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 00:57

maslinka napisał(a):Ines, dzięki za tyle pięknych zdjęć Korculi. Po krótkiej przerwie sypnęłaś fotkami :)
Pozdrawiam ciepło :papa:


Maslinka, dzięki za miły komplement :)
Pozdrawiam gorąco z mrożnej Wawy :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 00:59

anjas napisał(a):Również dziękuję za piękne fotki.... Korcula jest....eh....chciałoby się tam znowu być :!: :!:

Bardzo mnie urzekła, zabytki no i ta cisza, którą bardzo lubię. My zwiedzaliśmy na początku czerwca i było bardzo mało turystów. 8)

Jesteś fanką kotów :?: To tak jak ja.... Uwielbiam te tajemnicze zwierzaki i zawsze wypatruję żeby pogłaskać i nakarmić. :P


Anjas,
miło, że jesteś ze mną cały czas w podroży :)
Korcula rzeczywiście warta zwiedzenia i poznania jej bliżej :)
Co do kotków bardzo lubię te zwierzaki, sama miałam kochaną kotkę 10lat, którą niestety musiałam rok temu uśpić, bo chorowała na nerki..Był to wspaniały zwierzaczek...mój wspaniały mały przyjaciel..pozostanie w moim serduszku :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2009 01:01

ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:03

Lidia K napisał(a):
ines napisał(a):Obrazek

Do tej pory go pamiętam..kochany kotek :)


To była chyba kotka albo bardzo młody kotek.


Te dwie wieże wspaniałe, a i inne kolumny na Twoich zdjęciach świetne.
Obrazek

Obrazek

ines napisał(a):Miasto jest piękne i warte zobaczenia.


Też mi się podoba wrześniowa Korczula.
Rzeczywiście zaskakujące są te pustki w Korczuli, może z powodu bardzo letniej aury wszyscy siedzą gdzieś na plażach :?: . My zwiedzaliśmy Hvar i Peljesac w drugiej połowie września i spotykaliśmy jeszcze sporo turystów w atrakcyjnych miejscach. Pustawy Orebic mnie nie dziwi, gdyż i my nie poświęciliśmy mu swojego czasu. Ale Korczula - tak.



To był na pewno kocur :)
Co do pustek na Peljesacu i Korculi, gospodyni mówiła nam, że tam sezon we wrześniu już praktycznie się kończy, bo mało komu tak daleko chce się przyjeżdżać..
hmm..może to jest ta przyczyna :(
Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:04

laciatek napisał(a):Ines, poraziłaś kolorami, bo u nas przeszło 30 cm śniegu, więc takie barwy aż bija po oczach ;),
Korczula piękna, ale najbardziej podoba mi się Twoja fotka z drzwiami i obietnicą ogrodu za nim:), ta z pięknym portalem, widocznym sklepieniem i błyszczącą od wypolerowania tysiącempar butów posadzką - chyba nr 20 :), dzięki za Chorwację w klimacie i w detalach ;)


Laciatek, a ty znów u mnie :)
Cieszy mnie to bardzo :)
Korcula jest rzeczywiście bardzo fotogeniczna :)
Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:08

Mdziumka napisał(a):Piękna Korčula została uwieczniona na pięknych zdjęciachObrazek.Razem z Tobą znowu przeszłam znanymi uliczkami, a nawet odkryłam zupełnie mi obce miejsca.Te pustki w miasteczku są dla mnie niezwykłe. Może nawet troszkę Wam zazdroszczę tej ciszy i braku tłumów...Ale tylko troszkę. Otaczający nas ludzie raczej nam nie przeszkadzają. Wybierając się na urlop w typowo wakacyjnych miesiącach, liczymy się z obecnością innych urlopowiczów.. A może bez nich czulibyśmy, że czegoś nam brakuje? Ludzie tworzą swoiste tło i lubię się w nie wtopić. Chyba nigdy nie dane nam będzie zwiedzanie bez udziału tłumówObrazek. Za oknem bardzo mroźno. Może ciepło płynące z Waszych relacji szybciej ściągnie do nas wiosnę? A wiadomo, że po wiośnie jest lato i znowu : Witaj Chorwacjo! Pozdrawiam :papa:


Mdziunka dziękuję za miłe słowa....
Rzeczywiście za oknem mróz, u nas w Wawie teraz ok.-20st...
Przeglądając fotki zupełnie o tym zapominam i przenoszę się w ciepłe rejony :)
We wrześniu tłumy osaczyły nas w Dubrovniku i Mostarze....w innych miejscach raczej spokojnie :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:10

Tymona napisał(a):No a ja już myslałam , że się poddałas i końca nie będzie. A tymczasem słoneczną wyspę odwiedziliśmy :D
pozdrawiam

ps. A takie przygody kulinarne to faktycznie moga mocno popsuć humor.


Tymona miło, że jesteś cały czas ze mną w mojej podroży :)
Niestety miałam ostatnio urwanie głowy i zupełny brak czasu na dokończenie relacji...jednak poprawiam się i mam nadzieję, że teraz uda mi się już bez większych przerw zamieścić ostatnie odcinki..gdyż powoli relacja dobiega końca
:?
Serdeczne Pozdrowienia
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:12

JacYamaha napisał(a):
ines napisał(a):...
Obrazek

Obrazek
...

Zupełnie jak w Splicie...


Przyznam szczerze, że podobieństwo jest :)
Miło mi Jacku, że i ty ze mną nadal podróżujesz :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:14

dangol napisał(a):Odcinek z Korczuli wspaniały, co zresztą zaskoczeniem dla mnie nie jest, przecież nie mół być mniej porywający, niż wszystkie inne w Twojej relacji :). Miło było znów pospacerować po urokliwym miasteczku, powspominać miejsca znane i odkryć coś jeszcze nowego :D.
Pustki faktycznie zaskakujące, ale to z pewnością przez ten upał... W czasie mojej bytności w drugiej połowie września 2005 zwiedzających było znacznie więcej, ale ciepełko w powietrzu było miłe, bez przesadnego upału...


Danusiu i ty też znów jesteś :)
Miło mi bardzo i mam nadzieję, że zamieścisz nowy odcinek w swojej relacji ..czekam z niecierpliwością :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:18

darek1 napisał(a):Koleżanka Ines to tak zawsze samotnie podróżuje i zwiedza piękne zakątki Chorwacji. Jakoś nie uświadczyłem na zdjęciach wizerunku fotograficznego jej męża. Przecież nie ma się czego wstydzić, winien bardziej pokazywać się w obecności tak ładnej podróżniczki. A może jest zadrosny ??? W końcu nie można mu się dziwić.
Pozdrawiam


Dareczku dziękuję za jakże miłe słowa,
w ogóle nie chcesz nam się pokazać,a na forum tyle Twoich fanek, które czekają wreszcie na ten dzień kiedy Cię ujrzą w całej okazałości :)
daj nam ta nadzieję....choć nadzieję, że kiedyś ten dzień nastąpi :twisted:

ps. Mąż nie pokazuje się z podobnych powodów co ty :)

Cieplutko Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz tu znów częściej zaglądał :P
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 01:20

Janusz Bajcer napisał(a):
darek1 napisał(a):Koleżanka Ines to tak zawsze samotnie podróżuje i zwiedza piękne zakątki Chorwacji. Jakoś nie uświadczyłem na zdjęciach wizerunku fotograficznego jej męża. Przecież nie ma się czego wstydzić, winien bardziej pokazywać się w obecności tak ładnej podróżniczki. A może jest zadrosny ??? W końcu nie można mu się dziwić.
Pozdrawiam


Darku , podobnie jest z Tobą - jakoś Koleżanki na forum nie mogą uświadczyć Twojego wizerunku fotograficznego :wink: :lol:

Cały czas tylko kółko i kółko :lol:


Zgadzam się Janusz!!!
I co my poczniemy : :evil:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.01.2009 13:43

Janusz Bajcer napisał(a):Korćula na dobranoc :lol:


Pięknie :)
Dzięki Janusz :)
adamgcko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamgcko » 06.01.2009 15:35

Ines ciekawa relacja i piękne zdjęcia. Oczarowałaś nas tym regionem Chorwacji , od 4 lipca będziemy mogli napawać się tak rajskimi widokami .
A teraz pozdrawiam wszystkich z mroźnych Mazur !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zupa Dubrovacka, płw.Peljesac 2007r - czwarty raz w CRO :) - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone