Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żona, dziecko i Baśka............Voda:

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
just3
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2011
trzymamy kciuki!

Nieprzeczytany postnapisał(a) just3 » 14.07.2011 19:36

Fido, cale forum trzyma kciki za Wasz udany wyjazd !!! juz nie moge sie doczekac kolejnej relacji...

we wrzesniu jade do Baski, po przeczytaniu posto na forum jeszcze bardziej sie nakrecilam ;p moze i ja zdam podobna relacje ;d
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 15.07.2011 15:20

Czołem Cromaniacy!
Miałem nie pisać z Cro i jak najmniej używać netbuczka,ale jest taki skwar, że szok :) Wróciliśmy z plaży, dzieciaki - wykończone posnęły. A my siedzimy w apartmanie (bo na tarasie nie wytrzymałby za długo ;) ) i odpoczywamy. Chcielibysmy wyskoczyć popołudniem do Igrane, ale boję się, że w drodze powrotnej musiałbym nieść dzieciaki :?
Ogólnie to pozdrowienia!
Przyjeżdżajcie, bo woda wprost gorąca ;) . Siedziałem w niej i siedziałem i nie czułem wychłodzenia - jedynie super odświeżenie po pobycie na słonku.

... acha i limit pecha nie został wyczerpany - niestety ;) Choć były to raczej kolejne "peszki" a nie "pechy" z prawdziwego zdarzenia ;) :D

Jeszcze raz pozdrawiam!
Iwona Szu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 18.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Szu » 15.07.2011 21:19

Udanych wakacji i ... trochę chłodu przesyłam bo w Polsce chłodno, burze z gradem i trąby powietrzne :D
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 15.07.2011 22:48

Iwona Szu napisał(a):Udanych wakacji i ... trochę chłodu przesyłam bo w Polsce chłodno, burze z gradem i trąby powietrzne :D


Dziękuję! Może niech grzeje, bo jak wrócimy, to się wychłodzimy...;) Tymczasem jak pisałem na razie upały. Dziś niebo zasnuł dym już od godzin popołudniowych, który dotarł z Brać'a. Podobno połowa wyspy płonie (tak mi mówił Boris - właściciel mojej miejscówki). Ponoć przez jakchś turystów. Głupki nieodpowiedzialne! Pozdrawiam i życzę słońca :wink:
amigo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) amigo » 15.07.2011 23:12

Witaj !
Śledziłem Twoją relację z zaciekawieniem i gratuluję jest świetna .
Piszesz że pojawił się dym z nad wyspy . Za tydzień z małym haczykiem mam kwatery w Sutiwanie i trochę się martwię . Jak jesteś na miejscu to może mógłbyś dowiedzieć się czegoś więcej .

.Pozdrowienia
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 16.07.2011 17:41

Fidosanok a jak pogoda? Wyjezdzamy jutro rano do Zivogosce...w koncu :D Co prawda jeszcze jestem w proszku i burdel w domu nieziemski ale co tam, posprzątam jak wróce:)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 16.07.2011 22:43

edytasek napisał(a):Fidosanok a jak pogoda? Wyjezdzamy jutro rano do Zivogosce...w koncu :D Co prawda jeszcze jestem w proszku i burdel w domu nieziemski ale co tam, posprzątam jak wróce:)


O pogodę się nie martw! Tzw. patelnia :wink: Woda także "wrzątek" :wink:
Lepiej napisz gdzie będziesz mieszkać :D
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 16.07.2011 23:24

Boban :D
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 09.08.2011 12:37

Dopiero teraz tu dotarłam :oops:

Jesteście Superrodzinką! Na bieżąco czytam tegoroczną relację, masz we mnie oddaną fankę!

Pozdrawiam

PS. Wieść gminna niesie, że Tarnów to piękne miasto, chyba będę musiała tam wpaść...
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 09.08.2011 12:49

Aguha napisał(a):Dopiero teraz tu dotarłam :oops:

Jesteście Superrodzinką! Na bieżąco czytam tegoroczną relację, masz we mnie oddaną fankę!

Pozdrawiam

PS. Wieść gminna niesie, że Tarnów to piękne miasto, chyba będę musiała tam wpaść...


Ooo jakże mi miło Aguha! :)
Czy piękne nie wiem, bo sercem jestem z moim Sanokiem :wink:
Ale gdybyś tu wpadła, to daj znać :) Zapraszam :)
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 10.08.2011 14:48

Przeczytałam jednym tchem-super relacja, rodzinka bardzo sympatyczna!
Pozdrowienia dla żonino i młodszej części ekipy!
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 14:58

Elizasz napisał(a):Przeczytałam jednym tchem-super relacja, rodzinka bardzo sympatyczna!
Pozdrowienia dla żonino i młodszej części ekipy!

Dziękuję bardzo! :) I z wzajemnością :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.08.2011 15:19

Fidosanok, "połknęłam" Twoją relację na raz :D Smakowała świetnie!
Uchichrałam się przy okazji - dzięki :D

Przyłączę się do zachwytów nad Twoim synkiem :) I szacun dla żonino :D
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.08.2011 16:07

:)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 16:13

maslinka napisał(a):Fidosanok, "połknęłam" Twoją relację na raz :D Smakowała świetnie!
Uchichrałam się przy okazji - dzięki :D

Przyłączę się do zachwytów nad Twoim synkiem :) I szacun dla żonino :D


Cieszę się maslinko, że sprawiłem Ci trochę radości :) I przy okazji dziękuję.

Ja także czekam na dalsze odcinki Twojej relacji (połowę wyświetleń tematu ja zrobiłem ;) :D )


Melka chyba wiem dlaczego edytowałaś post... nie zdążyłem Ci odpisać :wink: :D :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żona, dziecko i Baśka............Voda: - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone