Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z własną przyczepą kempingową

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JACCO
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 08.06.2011 21:00

Większość osób wybiera się na kempingi do Chorwacji pod namiot, a ja chcę poruszyć temat kempingów przyjaznych karavaningowi tj. z dobrym dojazdem i położonych bezpośrednio przy Adriatyku. W zeszłym roku na przełomie czerwca i lipca byłem z rodzinką na kempingu KOZARICA w Pakostane z przyczepą i było super. W tym roku planujemy jechać na przełomie lipca i sierpnia dlatego podejrzewam że będzie trudniej ze znalezieniem sensownego miejsca na przyczepę. Moje kryteria którymi się kieruję przy doborze kempingu to bliskość plaży, cień, dostęp do prądu, dobre warunki sanitarne i spokój. Chciałbym odwiedzić w tym roku dwa regiony tj. Istrię i Południową Dalmację. Proszę o rady i propozycje odnośnie kempingu.
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.06.2011 21:14

Na Istrii mogę polecić camp 'Valdaliso".
Camp pięknie położony i niedrogi jak na Istrię.
Wprawdzie jeżdzimy pod namiot , ale widziałem na tym campie dość sporo Hymerów i przyczep.
Dojazd z przyczepą nie sprawia żadnego problemu na tym campie nawet do pierwszej linii brzegowej na samym Jadranem o ile będą miejsca w terminie jakim jedziesz , chociaż camp jest bardzo duży podzielony na dwie części , nasłonecznioną - prawą i zalesioną z cieniem - lewą.
Warunki socjalne na części lewej - pierwsza klasa - standard bardzo wysoki !
Plaża z przewagą kamyczków.
Na campie jest sklep , przy campie piekarnia ze świeżym pieczywem.

Strona campu Valdaliso
JACCO
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 08.06.2011 21:22

Dziękuję za szybką podpowiedz. Właśnie czegoś takiego szukamy.
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.06.2011 07:03

Nie wiem czy na Istrii znajdziecie spokój - tamtejsze campy to prawdziwe kombinaty...jak jest Valdaliso to i może Lanterna
zgred1971
Podróżnik
a gdzie na Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 06:26

Witam
My też szukamy fajnego (tylko żeby nie był to kombinat) campingu z łatwym dojazdem dla przyczepy. Najchętniej w okolicach makarskiej. Niezbędne minium przyłącze prądowe.

Napiszcie czy jest sens jechać na dziko i szukać miejsca dopiero na miejscu. Wiem, że z namiotem to nie problem ale jak to się ma z właścicielami przyczep ?
JACCO
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 10.06.2011 07:28

Dobre pytanie. Właścicielom przyczep trudniej jest znaleźć miejsce w szczycie sezonu. Kiedy wyruszacie?
zgred1971
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 07:44

Wyjazd z okolic Wroclawia 6 lipca - po drodze chcemy sie zatrzymać na 2 noce na kampingu Korana - wiadomo Plitwickie jeziora :) a potem już prosto do Makarskiej gdzie chcemy zostać około 5 do 10 dni.

Nie lubię być zwiazany rezerwacjami, zwłaszcza że mam swój domek na kółkach i mogę być mobilny. Dlatego też i powyższe pytanie
ziomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 10.06.2011 07:57

Zawsze jedziemy w ciemno i zawsze cos znajdujemy jest tylko problem z samym dojazdem do niektórych campów zestawem
W Baska VOda jest camp niektorzy o nim nie wyowiadają się dobrze ale dla nas był ok minus ok.300 m od plaży ale za to w lesie sosnowym www.club-adriatic.hr
dalej za Makarską camp Dole www.hoteli-zivogosce.hr i camp ciste www.auocamp-ciste.hr,
w okolicach Omisia Camp Galeb www.kamp.galeb.hr mniej przez nas polecany
Primosten www.camp-adriatic.hr i solaris w Sibeniku www.solaris.hr
Te znam ale jest jeszcze mnóstwo innych małych większych tańszych łatwo się zorientować na miejscu i wybrać który wam pasuje
zgred1971
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 08:06

Dzięki za obszerną odpowiedź. Najprawdopodobniej wybierzemy kultowy już na forum Camp Ciste.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie :papa:
ziomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 10.06.2011 08:54

Jeżeli nie Ciste bo tam tylko połowa jest w cieniu :(
To spróbujcie na camp Boban wiecej cienia zdecydowanie a ceny podobne
www.autocamp-boban.com
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2011 09:11

Jacek S napisał(a):Nie wiem czy na Istrii znajdziecie spokój - tamtejsze campy to prawdziwe kombinaty...jak jest Valdaliso to i może Lanterna

Gdzie dwóch się bije :wink: Valdaliso - Lanterna, tam trzeci korzysta, czyli Valkanela :lol:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2011 09:21

JACCO napisał(a):
    Chciałbym odwiedzić w tym roku dwa regiony tj. Istrię i Południową Dalmację. Proszę o rady i propozycje odnośnie kempingu.

Południowa Dalmacja Kamp Jure
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.06.2011 13:58

zgred1971 napisał(a):Dzięki za obszerną odpowiedź. Najprawdopodobniej wybierzemy kultowy już na forum Camp Ciste.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie :papa:

Chyba chodziło Ci o kultowy Male Ciste :wink: Przynajmniej dla mnie jest kultowy :D
zgred1971
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 16:13

No fakt !!!
Dopiero dzisiaj się zorientowałem, że są dwa ciste :) Mi chodziłe o ten mniejszy czyli male ciste.
JACCO
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 11.06.2011 20:40

Polecane przez Was kampy są naprawdę super i wcześniej o nich już na tym forum czytałem. Wszystko super, ale czy trzeba rezerwować w szczycie sezonu miejsce?
Następna strona

Powrót do Kempingi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019