Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z własną przyczepą kempingową

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010
Z własną przyczepą kempingową

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 08.06.2011 22:00

    Większość osób wybiera się na kempingi do Chorwacji pod namiot, a ja chcę poruszyć temat kempingów przyjaznych karavaningowi tj. z dobrym dojazdem i położonych bezpośrednio przy Adriatyku. W zeszłym roku na przełomie czerwca i lipca byłem z rodzinką na kempingu KOZARICA w Pakostane z przyczepą i było super. W tym roku planujemy jechać na przełomie lipca i sierpnia dlatego podejrzewam że będzie trudniej ze znalezieniem sensownego miejsca na przyczepę. Moje kryteria którymi się kieruję przy doborze kempingu to bliskość plaży, cień, dostęp do prądu, dobre warunki sanitarne i spokój. Chciałbym odwiedzić w tym roku dwa regiony tj. Istrię i Południową Dalmację. Proszę o rady i propozycje odnośnie kempingu.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.06.2011 22:14

Na Istrii mogę polecić camp 'Valdaliso".
Camp pięknie położony i niedrogi jak na Istrię.
Wprawdzie jeżdzimy pod namiot , ale widziałem na tym campie dość sporo Hymerów i przyczep.
Dojazd z przyczepą nie sprawia żadnego problemu na tym campie nawet do pierwszej linii brzegowej na samym Jadranem o ile będą miejsca w terminie jakim jedziesz , chociaż camp jest bardzo duży podzielony na dwie części , nasłonecznioną - prawą i zalesioną z cieniem - lewą.
Warunki socjalne na części lewej - pierwsza klasa - standard bardzo wysoki !
Plaża z przewagą kamyczków.
Na campie jest sklep , przy campie piekarnia ze świeżym pieczywem.

Strona campu Valdaliso
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 08.06.2011 22:22

Dziękuję za szybką podpowiedz. Właśnie czegoś takiego szukamy.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.06.2011 08:03

Nie wiem czy na Istrii znajdziecie spokój - tamtejsze campy to prawdziwe kombinaty...jak jest Valdaliso to i może Lanterna
zgred1971
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.06.2011
a gdzie na Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 07:26

Witam
My też szukamy fajnego (tylko żeby nie był to kombinat) campingu z łatwym dojazdem dla przyczepy. Najchętniej w okolicach makarskiej. Niezbędne minium przyłącze prądowe.

Napiszcie czy jest sens jechać na dziko i szukać miejsca dopiero na miejscu. Wiem, że z namiotem to nie problem ale jak to się ma z właścicielami przyczep ?
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 10.06.2011 08:28

Dobre pytanie. Właścicielom przyczep trudniej jest znaleźć miejsce w szczycie sezonu. Kiedy wyruszacie?
zgred1971
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 08:44

Wyjazd z okolic Wroclawia 6 lipca - po drodze chcemy sie zatrzymać na 2 noce na kampingu Korana - wiadomo Plitwickie jeziora :) a potem już prosto do Makarskiej gdzie chcemy zostać około 5 do 10 dni.

Nie lubię być zwiazany rezerwacjami, zwłaszcza że mam swój domek na kółkach i mogę być mobilny. Dlatego też i powyższe pytanie
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 10.06.2011 08:57

Zawsze jedziemy w ciemno i zawsze cos znajdujemy jest tylko problem z samym dojazdem do niektórych campów zestawem
W Baska VOda jest camp niektorzy o nim nie wyowiadają się dobrze ale dla nas był ok minus ok.300 m od plaży ale za to w lesie sosnowym www.club-adriatic.hr
dalej za Makarską camp Dole www.hoteli-zivogosce.hr i camp ciste www.auocamp-ciste.hr,
w okolicach Omisia Camp Galeb www.kamp.galeb.hr mniej przez nas polecany
Primosten www.camp-adriatic.hr i solaris w Sibeniku www.solaris.hr
Te znam ale jest jeszcze mnóstwo innych małych większych tańszych łatwo się zorientować na miejscu i wybrać który wam pasuje
zgred1971
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 09:06

Dzięki za obszerną odpowiedź. Najprawdopodobniej wybierzemy kultowy już na forum Camp Ciste.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie :papa:
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 10.06.2011 09:54

Jeżeli nie Ciste bo tam tylko połowa jest w cieniu :(
To spróbujcie na camp Boban wiecej cienia zdecydowanie a ceny podobne
www.autocamp-boban.com
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2011 10:11

Jacek S napisał(a):Nie wiem czy na Istrii znajdziecie spokój - tamtejsze campy to prawdziwe kombinaty...jak jest Valdaliso to i może Lanterna


Gdzie dwóch się bije :wink: Valdaliso - Lanterna, tam trzeci korzysta, czyli Valkanela :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2011 10:21

JACCO napisał(a):
    Chciałbym odwiedzić w tym roku dwa regiony tj. Istrię i Południową Dalmację. Proszę o rady i propozycje odnośnie kempingu.

Południowa Dalmacja Kamp Jure
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.06.2011 14:58

zgred1971 napisał(a):Dzięki za obszerną odpowiedź. Najprawdopodobniej wybierzemy kultowy już na forum Camp Ciste.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie :papa:

Chyba chodziło Ci o kultowy Male Ciste :wink: Przynajmniej dla mnie jest kultowy :D
zgred1971
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 10.06.2011 17:13

No fakt !!!
Dopiero dzisiaj się zorientowałem, że są dwa ciste :) Mi chodziłe o ten mniejszy czyli male ciste.
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 11.06.2011 21:40

Polecane przez Was kampy są naprawdę super i wcześniej o nich już na tym forum czytałem. Wszystko super, ale czy trzeba rezerwować w szczycie sezonu miejsce?
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Z własną przyczepą kempingową
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone