Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z własną przyczepą kempingową

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.06.2011 20:52

JACCO napisał(a):Polecane przez Was kampy są naprawdę super i wcześniej o nich już na tym forum czytałem. Wszystko super, ale czy trzeba rezerwować w szczycie sezonu miejsce?

Nigdy nie rezerwowaliśmy (w sezonie) i zawsze znalazło się dla nas miejsce na "Male Ciste".

Moim zdaniem o to chodzi w "campingowym życiu": jedziesz na camp, podoba Ci się - zostajesz, nie podoba się - jedziesz dalej. Bez zobaczenia campingu nigdy nie zarezerwowałabym tam miejsca; jak nie ten, będzie inny, zwłaszcza w tym rejonie jest ich sporo - 4 campingi w Żivogosce to bardzo dużo, a w pobliskim Zaostrogu są kolejne dwa.

Pozdrawiam :papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.06.2011 22:56

maslinka napisał(a):Moim zdaniem o to chodzi w "campingowym życiu": jedziesz na camp, podoba Ci się - zostajesz, nie podoba się - jedziesz dalej. Bez zobaczenia campingu nigdy nie zarezerwowałabym tam miejsca; jak nie ten, będzie inny

Nic dodać , nic ująć .......potwierdzam ....prawda ! :D
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 12.06.2011 08:57

No to pozostało odliczać dni do wyjazdu. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. 8)
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 15.06.2011 20:55

W sezonie może być różnie, zależy od szczęścia.My jeżdzimy zawsze na przełomie sierpnia i września, tak więc ludziska zaczynają się pakować i odjeżdżają.Po drodze będzie tyle kempingów że napewno coś znajdziesz na 1 przyczepkę.Gorzej jak jedzie kilka zestawów razem i chcieliby stacjonować obok siebie.W zeszłym roku byliśmy na Bobanie, jest problem z wyjazdem z przyczepką,dosyć stromo.W kilku samochodach spaliły się podobno sprzegła...
zgred1971
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred1971 » 15.06.2011 23:54

No i stało się :) Zarezerwowałem miejsce na Male Ciste od 9 do 18 lipca. Jako, że jest to jednak środek sezonu, postanowilem sie zabezpieczyć i zarezerwować miejsce.
Za dwie osoby+ samochód + przyczepa kempingowa + przyłącze prądowe + plus linia brzegowa (co wyraźnie zaznaczylem w korespondencji) zaplacę 195 kun lub 27,50 Euro za dzień - wydaje sie całkiem spoko.

A więc zapraszam na kawę lub chetniej na dobre wino !!! :)
gosiamich
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiamich » 17.06.2011 14:50

zgred1971 napisał(a):No i stało się :) Zarezerwowałem miejsce na Male Ciste od 9 do 18 lipca. Jako, że jest to jednak środek sezonu, postanowilem sie zabezpieczyć i zarezerwować miejsce.
Za dwie osoby+ samochód + przyczepa kempingowa + przyłącze prądowe + plus linia brzegowa (co wyraźnie zaznaczylem w korespondencji) zaplacę 195 kun lub 27,50 Euro za dzień - wydaje sie całkiem spoko.

A więc zapraszam na kawę lub chetniej na dobre wino !!! :)
Ja mam rezerwacje 14-27 sierpnia w Solarisie, za auto,przyczepe i 4 osoby place 624 E,ale to strefa A.Mam nadzieje na cudowny urlop a jedziemy pierwszy raz.Ktoś moze się wybiera w tym terminie?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.06.2011 15:11

Tym koło Sibenika?
8O
gosiamich
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiamich » 17.06.2011 15:12

FUX napisał(a):Tym koło Sibenika?
8O
Tak k. Sibenika.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.06.2011 15:23

Jeżeli lubisz ciszę, spokój, kameralność, to na nim tego nie zaznasz...
Poza tym kamp fajny. Czysto, knajpki, sklepy, place zabaw, etc.
camperowiczka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) camperowiczka » 17.06.2011 21:24

hejka!
od 01.08.wybieramy się rodzinką2+2 zestawem auto+przyczepa na baśko polje!
pierwszy raz naszym hobbykiem do chorwacji!
możecie coś poradzić?
już obczytałam prawie wszystkie posty na forum ale może poradzicie coś świeżakom!
przede wszystkim zastanawiam się czy klepać sobie miejsce czy nie?
i jak z dojazdem do campingu?gdzie po drodze można bezpiecznie zanocować?itp.
proszę o jakieś info :)
pozdrawiam
gosiamich
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiamich » 17.06.2011 22:39

FUX napisał(a):Jeżeli lubisz ciszę, spokój, kameralność, to na nim tego nie zaznasz...
Poza tym kamp fajny. Czysto, knajpki, sklepy, place zabaw, etc.
Mnie nie zraża hałas :) .Mam tylko pytanie,gdzie najlepiej robic zakupy codzienne,zeby bylo w miarę tanio?Znajomi mówią,ze najlepiej w Lidlach.I czy jak rezerwuje parcele w strefie A to bede miala miejsce przypisane czy gdzie znajde?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.06.2011 05:41

Spory market masz w Sibeniku na wlocie właśnie od Zablace. W tej ostatniej mieścinie na pewno poczta, sklepik, mini targowisko. Można dojść z buta.
Z parcelami nie pamiętam. Byłem tam po spacerku ze znajpmymi, którzy gościli tam pierwszy i ostatni raz. Od tego czasu jeżdżą na sąsiednie Zablace. Cisza, spokój, drzewa, widok na morze gratis. Wieje prawie cały czas...
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 290
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 18.06.2011 05:53

Około dwóch kilometrów od campingu Solaris w stronę Sibenika przy głównej drodze są dwa duże markety- Konzum i obok drugi większy (nie pamiętam nazwy, ale w nim robiliśmy zakupy). Jest tam też stacja benzynowa i serwisy samochodowe
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 18.06.2011 14:45

camperowiczka napisał(a):hejka!
od 01.08.wybieramy się rodzinką2+2 zestawem auto+przyczepa na baśko polje!
pierwszy raz naszym hobbykiem do chorwacji!
możecie coś poradzić?
już obczytałam prawie wszystkie posty na forum ale może poradzicie coś świeżakom!
przede wszystkim zastanawiam się czy klepać sobie miejsce czy nie?
i jak z dojazdem do campingu?gdzie po drodze można bezpiecznie zanocować?itp.
proszę o jakieś info :)
pozdrawiam

Baśko polje - wyczytałem że kemping położony jest daleko od morza, parcele są pochylone co sprawia że jest problem z wypoziomowaniem przyczepy. Wyczytałem również opinię, że sam kemping bez duszy i drogi. Dla mnie osobiście kemping powinien być bespośrednio przy morzu.
camperowiczka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) camperowiczka » 19.06.2011 09:45

Dzięki za kubeł zimnej wody!
Też czytałam różne posty ale dopiero teraz sprawdziłam sobie na google earth położenie campu.Rzeczywiście odległość od morza jest dość spora co mnie osobiście odstrasza!
Mam mały problem z tą "Baśką"!
Z tego co się orientuję jest tam jeden camp,a my z naszą przyczepką jedziemy za znajomymi do Baski,którzy tam mają wynajęty apartament i chyba nie będziemy mieli gdzie się podziać!
Bo raczej nie mam zamiaru męczyć się na Basko Polje!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Z własną przyczepą kempingową - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone