Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wyszło!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz07
Croentuzjasta
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 05.07.2017 13:20

Dziękuję za piękna relację i piękne wspomnienia. Najlepsze życzenia na po studiach i przed TYM dniem. :)
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.07.2017 16:00

beatabm napisał(a):Pisać!!!!! Będziemy czekać!!!!! Ale najpierw poprosimy o zdjęcia z tego ważnego momentu :D
A potem podróż...ta najlepsza bo pośl.... :mrgreen:

No, skoro jednego czytelnika już bym miała... ;)

CROnikiCROpka napisał(a):Jak zwykle fajnie się z Wami podróżowało :)

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:

To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)

Adek99 napisał(a):Fajna objazdówka na zakończenie wyjazdu, wielkie dzięki za relację. Już zapisuje się na następną ;).

Ja dziękuję za członkostwo :D zawsze to napędza do dalszego pisania :)

AdamZ napisał(a):Dzięki za piękną relację i oczywiście

tyniolek napisał(a):skończyłam moją drogę przez męki na studiach i ......... rozpoczęcia kolejnego etapu :wink:

gratulacje i wszystkiego najlepszego w kolejnym etapie
kiedyż to nam zleciało ćwierć wieku etapowania :)

No mi chyba też już teraz pójdzie z górki :oczko_usmiech:
Dziękuję za życzenia :)

janusz07 napisał(a):Dziękuję za piękna relację i piękne wspomnienia. Najlepsze życzenia na po studiach i przed TYM dniem. :)

A ja dziękuję za życzenia :) przed TYM dniem coraz większy stres...
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.07.2017 16:04

A będzie niegrzecznie jak zapytam kiedy TEN dzień? :D
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.07.2017 18:15

beatabm napisał(a):A będzie niegrzecznie jak zapytam kiedy TEN dzień? :D

Chyba nie... ;) 19 sierpnia :)
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.07.2017 18:29

Ładnie przeciągnęłaś...kolejne wakacje już w toku, a u Ciebie 2016 :oczko_usmiech: ale za to jakie :hearts: W jakim dziale byś nie napisała relacji po TYM dniu...będę :mrgreen:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.07.2017 19:32

tyniolek napisał(a):

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:

To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)

Do tej pory dreptałyśmy sobie po piętach, kto wie co będzie za rok :wink:
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 06.07.2017 08:52

słoma79 napisał(a):Ładnie przeciągnęłaś...kolejne wakacje już w toku, a u Ciebie 2016 :oczko_usmiech: ale za to jakie :hearts: W jakim dziale byś nie napisała relacji po TYM dniu...będę :mrgreen:

Nie lubię tak, a sama to zrobiłam :roll: ale teraz już będę miała duuuużo czasu dla siebie, więc GDYBYM się jednak skusiła na relację, to poszłoby szybciej :D

CROnikiCROpka napisał(a):
tyniolek napisał(a):

A za rok Ty wracasz na Pelješac?
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 06.07.2017 10:44

tyniolek napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
tyniolek napisał(a):

A za rok Ty wracasz na Pelješac?

Taki jest plan 8)
Onlyhope
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Onlyhope » 17.07.2017 10:23

Witaj ponownie.

Jeśli chodzi o Szybenik , to musicie koniecznie odwiedzić go na dłużej. Z początku miasto wydaje się być zbliżone wyglądem do pozostałych , ale dzień po dniu odkrywa się piękno tego miejsca i masę atrakcji, które w sobie skrywa! Zapraszam cię do przeczytania mojej relacji właśnie z Szybenika : szybenik-trogir-split-milosc-zlosc-i-zauroczenie-t49212.html
Co do Hvaru ...wyjazd coraz bliżej, a ja już tworzę listę tego co chcemy zobaczyć. Oczywiście relacja z wyjazdu również zostanie poczyniona!
Pozdrawiam!
Kasia i Krzyś
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 17.07.2017 11:45

Lubię takie sentymentalne powroty do miejsc w Cro, w których byliśmy podczas wcześniejszych wyjazdów, to uczucie, gdy idziesz w kierunku punktów, które kiedyś już Cię urzekły i znów robią z Tobą to samo :oczko_usmiech:
Tegoroczny wyjazd już, niestety, za nami, mieliśmy kilka takich powrotów, w tym do Šibenika, w którym spędziliśmy fajne popołudnie i wieczór - tego się nie da poczuć będąc tylko przejazdem, więc polecam dłuższy pobyt.

Dzięki za sympatyczną relację, Stari Grad, jak i cały Hvar, to wyjątkowe miejsce :papa:
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 21.07.2017 12:27

Onlyhope napisał(a):Witaj ponownie.

Jeśli chodzi o Szybenik , to musicie koniecznie odwiedzić go na dłużej. Z początku miasto wydaje się być zbliżone wyglądem do pozostałych , ale dzień po dniu odkrywa się piękno tego miejsca i masę atrakcji, które w sobie skrywa! Zapraszam cię do przeczytania mojej relacji właśnie z Szybenika : szybenik-trogir-split-milosc-zlosc-i-zauroczenie-t49212.html
Co do Hvaru ...wyjazd coraz bliżej, a ja już tworzę listę tego co chcemy zobaczyć. Oczywiście relacja z wyjazdu również zostanie poczyniona!
Pozdrawiam!

Na pewno zajrzę, musimy koniecznie zostać kiedyś na dłużej w tamtych okolicach - nigdy nie byliśmy w zachwalanych Primosten i Rogoznicy, bardzo dobrze wiemy, że do poznania i polubienia miasta potrzeba czasu :) tak u nas było z Zadarem... Odwiedzaliśmy je codziennie na naszych pierwszych Crowakacjach i chyba dlatego mamy do niego taki sentyment :)

Miłej zabawy na Hvarze!! :hearts:

Kasia i Krzyś napisał(a):Lubię takie sentymentalne powroty do miejsc w Cro, w których byliśmy podczas wcześniejszych wyjazdów, to uczucie, gdy idziesz w kierunku punktów, które kiedyś już Cię urzekły i znów robią z Tobą to samo :oczko_usmiech:
Tegoroczny wyjazd już, niestety, za nami, mieliśmy kilka takich powrotów, w tym do Šibenika, w którym spędziliśmy fajne popołudnie i wieczór - tego się nie da poczuć będąc tylko przejazdem, więc polecam dłuższy pobyt.

Dzięki za sympatyczną relację, Stari Grad, jak i cały Hvar, to wyjątkowe miejsce :papa:

Dokładnie tak jest... Jeszcze tak blisko ślubu pisałam odcinek, a w Zadarze pierwszy raz byliśmy jako świeżo upieczone :D narzeczeństwo, ostatnio coś zrobiłam się sentymentalna.... ;)

Czekam na Waszą relację! Zawsze świetne zdjęcia, nie mogę się doczekać :>

Btw, prawie mi umknęły odpowiedzi, ostatnio coś mi nie przychodzą powiadomienia na maila :(
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.08.2017 16:06

tyniolku w TYM DNIU wraz z Mężem przyjmijcie ode mnie gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na Wasze już WSPÓLNE życie :D

Pierwszy toast weselny wznoszę za Was Zimnym Cycem

Obrazek

Kapitańska Baba z Załogą
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.08.2017 21:14

Gorzko,gorzko :mrgreen:

Serdeczne gratulacje :) Ale fajnie macie, z rozrzewnieniem przypominam sobie mój ślub. :papa:
janusz07
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 20.08.2017 13:26

Najlepsze życzenia miłości i wielu udanych podróży.
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 21.08.2017 23:44

beatabm napisał(a):tyniolku w TYM DNIU wraz z Mężem przyjmijcie ode mnie gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na Wasze już WSPÓLNE życie :D

Pierwszy toast weselny wznoszę za Was Zimnym Cycem

Obrazek

Kapitańska Baba z Załogą

Dziękujemy bardzo!! Jesteś niesamowita, że pamiętałaś o takiej głupocie, że jakaś dziołszka z forum bierze ślub?!

Dziękuję za pamięć, wypiję Cyca za Twoje zdrowie :)

Katerina napisał(a):Gorzko,gorzko :mrgreen:

Serdeczne gratulacje :) Ale fajnie macie, z rozrzewnieniem przypominam sobie mój ślub. :papa:

Dziękujemy bardzo :) ja na razie żałuję, że już po... Tyle przygotowań i stresu, a to minęło tak szybko!

janusz07 napisał(a):Najlepsze życzenia miłości i wielu udanych podróży.

Dziękujemy :) oby życzenia się spełniły :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wyszło! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019