Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór miejscowości - dokąd jechać.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yossarian_
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) yossarian_ » 12.06.2019 22:33

Dzień Dobry,
Gdyby ktoś znał miejsce, którego szukam:
- ciche i bez tłumów,
- nie potrzebuję dyskotek, barów i wesołych miasteczek na plaży,
- może być całkowita głusza - dojechanie autem po zakupy co kilka dni nie jest problem,
- czysta woda najlepiej z ciekawymi miejscami do snorkowania,
- najchętniej nie dalej na południe niż Split - ale nie jest to warunek konieczny,
- jadą sami dorośli więc nie musi być przyjazne dla dzieci (jeśli będzie nieprzyjazne dla dzieci to tylko na plus :D)
- zabytki i zwiedzanie nie są priorytetem - najważniejsze to móc w spokoju wyłożyć się na plaży i zapomnieć o świecie.

Myślę o tym od dłuższego czasu i coraz bardziej obawiam się, że to miejsce nie leży w Chorwacji - ale może ktoś udowodni mi, że się mylę. Będę wdzięczny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2019 22:40

yossarian_ napisał(a):Dzień Dobry,
Gdyby ktoś znał miejsce, którego szukam:
- ciche i bez tłumów,
- nie potrzebuję dyskotek, barów i wesołych miasteczek na plaży,
- może być całkowita głusza - dojechanie autem po zakupy co kilka dni nie jest problem,
- czysta woda najlepiej z ciekawymi miejscami do snorkowania,
- najchętniej nie dalej na południe niż Split - ale nie jest to warunek konieczny,
- jadą sami dorośli więc nie musi być przyjazne dla dzieci (jeśli będzie nieprzyjazne dla dzieci to tylko na plus :D)
- zabytki i zwiedzanie nie są priorytetem - najważniejsze to móc w spokoju wyłożyć się na plaży i zapomnieć o świecie.

Myślę o tym od dłuższego czasu i coraz bardziej obawiam się, że to miejsce nie leży w Chorwacji - ale może ktoś udowodni mi, że się mylę. Będę wdzięczny.

Robinsonada na wyspie Hvar. (lub w innym miejscu)
https://www.zakwaterowanie-chorwacja.co ... binsonady/

Mogą też być domki rybackie :wink: >>> http://www.murter-kornati.com/pl/domki-rybackie-murter
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2019 10:34

cro_beginer napisał(a):A jak z plażami w Rovnij ? czy z Centener 32(przymierzam się), będzie w miarę blisko do przyzwoitej plaży (nie maksymalnie obleganej)

https://www.inforovinj.com/hrv/rovinj/plaze/index.asp
yossarian_
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) yossarian_ » 13.06.2019 10:43

Dziękuję, właśnie czegoś takiego szukałem.
cro_beginer
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.05.2016
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_beginer » 13.06.2019 12:04

Dziękuję za opinie i informacje :)
A teraz to mam dylemat Cres (Cres) czy Rovinj ? :) byliście może w obu ? na co postawić na wyjazd z nieletnimi ? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2019 12:33

cro_beginer napisał(a):Dziękuję za opinie i informacje :)
A teraz to mam dylemat Cres (Cres) czy Rovinj ? :) byliście może w obu ? na co postawić na wyjazd z nieletnimi ? :)

Przeniosłem posty do innego wątku.
Rovinj i Cres to dwa różne światy. :wink:
zbuntowana30
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbuntowana30 » 14.06.2019 20:28

yossarian_ napisał(a):Dzień Dobry,
Gdyby ktoś znał miejsce, którego szukam:
- ciche i bez tłumów,
- nie potrzebuję dyskotek, barów i wesołych miasteczek na plaży,
- może być całkowita głusza - dojechanie autem po zakupy co kilka dni nie jest problem,
- czysta woda najlepiej z ciekawymi miejscami do snorkowania,
- najchętniej nie dalej na południe niż Split - ale nie jest to warunek konieczny,
- jadą sami dorośli więc nie musi być przyjazne dla dzieci (jeśli będzie nieprzyjazne dla dzieci to tylko na plus :D)
- zabytki i zwiedzanie nie są priorytetem - najważniejsze to móc w spokoju wyłożyć się na plaży i zapomnieć o świecie.

Myślę o tym od dłuższego czasu i coraz bardziej obawiam się, że to miejsce nie leży w Chorwacji - ale może ktoś udowodni mi, że się mylę. Będę wdzięczny.



a Poljica? jedziemy w lipcu :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2019 21:06

Poljica przyjazna dla dzieci :wink:
No i nad "jeziorem adriatyckim" :oczko_usmiech:
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 14.06.2019 21:38

yossarian_ napisał(a):Dzień Dobry,
Gdyby ktoś znał miejsce, którego szukam:
- ciche i bez tłumów,
- nie potrzebuję dyskotek, barów i wesołych miasteczek na plaży,
- może być całkowita głusza - dojechanie autem po zakupy co kilka dni nie jest problem,
- czysta woda najlepiej z ciekawymi miejscami do snorkowania,
- najchętniej nie dalej na południe niż Split - ale nie jest to warunek konieczny,
- jadą sami dorośli więc nie musi być przyjazne dla dzieci (jeśli będzie nieprzyjazne dla dzieci to tylko na plus :D)
- zabytki i zwiedzanie nie są priorytetem - najważniejsze to móc w spokoju wyłożyć się na plaży i zapomnieć o świecie.

Myślę o tym od dłuższego czasu i coraz bardziej obawiam się, że to miejsce nie leży w Chorwacji - ale może ktoś udowodni mi, że się mylę. Będę wdzięczny.


Znam takie miejsce w Grecji.

Ale i na Hvarze i Korculi, też ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2019 22:28

...
Ostatnio edytowano 22.06.2019 12:25 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
yossarian_
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) yossarian_ » 15.06.2019 00:19

Dziękuję wszystkim za informacje w tym wątku i przez pw.
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się opcja robinsonady na Hvarze, niestety ponieważ do szukania zabrałem się zbyt późno w tym roku to co fajne i cenie do przełknięcia jest już zarezerwowane.
Ostatecznie 1 lipca startuję w okolice Jelsy i mam nadzieję, że zgodnie z opowieściami forumowiczów na wyspie nie zabraknie cichych plaż do zwiedzania.
Pozdrawiam i życzę bezpiecznej drogi i ciepłej wody w Jadranie.
Ostatnio edytowano 15.06.2019 09:55 przez yossarian_, łącznie edytowano 1 raz
góralchcemorza
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) góralchcemorza » 16.06.2019 23:29

Witajcie, zerkałem na forum i czas było się zarejestrować:)
Mam rezerwację w Lokvie Rogoznicy koło Omiśiu u tradycyjnej rodziny gdzie obiecują wspólną wyprawę na ryby i sami gotują. Niestety urlop mam w najgorszym możliwym czasie i udało mi się zarezerwować tylko na kilka dni i mogę się przenieść stamtąd od 3.08 do 9.08 żeby uniknąć powrotu w sobotę. Mam wstępną rezerwację w Duće, ale to chyba za blisko i Omiś zwiedzę z Lokvy. Gdzie jechać dalej? Okolice Makarskiej? Dwójka bez dzieci.
Hubert30
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hubert30 » 17.06.2019 18:28

Witam
Proszę o pomoc. W Cro byliśmy 2+2 już 5 razy Brela x2, Makarska, Baska, Promajna, szukam innego miejsca, może Omiś może inne miejscowości, jedynie czego szukam to plaży dla dzieci z łagodnym zejściem. Dziękuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi, sprawdzone miejsca noclegowe mile widziane :D
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 17.06.2019 18:48

Hubert30 napisał(a):Witam
Proszę o pomoc. W Cro byliśmy 2+2 już 5 razy Brela x2, Makarska, Baska, Promajna, szukam innego miejsca, może Omiś może inne miejscowości, jedynie czego szukam to plaży dla dzieci z łagodnym zejściem. Dziękuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi, sprawdzone miejsca noclegowe mile widziane :D


spróbujcie wysp, zakochacie się :)
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 17.06.2019 18:48

Hubert30 napisał(a):Witam
Proszę o pomoc. W Cro byliśmy 2+2 już 5 razy Brela x2, Makarska, Baska, Promajna, szukam innego miejsca, może Omiś może inne miejscowości, jedynie czego szukam to plaży dla dzieci z łagodnym zejściem. Dziękuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi, sprawdzone miejsca noclegowe mile widziane :D


Zivogosce/Duba

A może dla odmiany wyspy, bo krecicie się na odcinku 50 km?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wybór miejscowości - dokąd jechać. - strona 67
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone