Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

wrześniowy Hvar - czyli Nadia i Lena na wakacjach:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 23.05.2013 20:09

ArliJ napisał(a):mając do wyboru wakacje z dziećmi albo wcale to wolę z dziećmi i zapalać w nich chęć podróżowania, tak naprawdę dla dzieci najfajniejsze jest że coś się dzieje, że spędzają czas z rodzicami i że my mamy czas tylko dla nich...tak jest na wakacjach bo na co dzień praca i tego czasu mniej, aktywne wakacje trochę wymagają wysiłku ale to taki wysiłek relaksujący:)

Zgadzam się z Tobą w 100% :D
Ostatnio koleżanka z pracy powiedziała mi, że wakacje z dziećmi to już nie wakacje bo nie da się odpocząć. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Są inne niż wakacje solo, ale równie wspaniałe. Jesteśmy wtedy tylko dla siebie. I to jest cudowne.
Ostatnio edytowano 23.05.2013 20:11 przez Aldonka, łącznie edytowano 1 raz
andrzej29
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 23.05.2013 20:10

Gratuluję pięknej relacji, dzięki Pani opisowi zanotowałem parę miejsc, które odwiedzimy będąc na Hvarze. Dziękuję za szereg informacji.

Pozdrawiam. :wink: :wink:
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 23.05.2013 21:35

Tak jak pisałem - wzoruje się na Waszej relacji. jednak zamiast lipca (05 - 15) musiałem dzisiaj zmienić plany - cholerna praca. Jadę w sierpniu (02 - 12) do Jelsy i niestety kilkaset złotych drożej :evil: - koszty biura podróży + droższy sierpień w hotelu. Z jednej strony jestem wściekły na to, a z drugiej ciesze się, że jednak tam będe.
suprnowa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 01.06.2013 18:11

@ArliJ
Mam Rosję jak możesz napisz tu na forum jak trafić do apartamentu Villa Conte w którym nocowaliscie bo zaliczkę wpłacilem jedziemy tam za tydzień adres mam ale za diabła nie ma go w nawigacji i nie wiem jak tam trafić...
Moze na Google maps byś wskazała dokładnie apartament.
I pytanko w jakim języku najlepiej sie dogadywać z właścicielami?
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 01.06.2013 22:04

generalnie nie jest to trudne bo Ivan Dolac jest bardzo mały, jak wjedziesz główną do miasteczka to skręcasz w dół w lewo, na wysokości piekarni znowu w lewo i praktycznie do końca...tam jest taki plac który w sezonie jest parkingiem i to jest powyżej tego placu. Kieruj się na parking a na pewno trafisz:)
co do języka to Lena i jej syn mówią dobrze po angielsku, Boris nie za bardzo ale polskie z chorwackim i angielskim bez problemu da się zrozumieć:).
suprnowa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 02.06.2013 07:31

Jakby to nie było dla Ciebie problemem na jakiejś mapie 3d zaznacz mi gdzie to jest:-)
olamariola
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) olamariola » 11.06.2013 12:53

Witam serdecznie,
Potrzebuje pomocy-porady odnośnie spędzenia tegorocznych wakacji na wyspie Hvar.
Jedziemy w na dwa autka - 8 osób (4 dorosłych + 4 dzieci w wieku 7-9 lat) w połowie lipca na 2 tygodnie.

Chcielibyśmy spędzić te wakacje w spokojnej miejscowości ale nie w miejscu gdzie nie ma prądu i jest problem z zakupami podstawowych rzeczy. Zależy nam (ze względu na dzieci) najbardziej na łatwym dojściu do morza, czyli plaży lub zatoczce z trochę mniejszymi kamyczkami, ale także by było kilka knajpek gdzie można dobrze zjeść, oraz super by był jakiś targ rybny + produkty regionalne.

Naoglądałem się tu na forum sporo urokliwych zatoczek (min zatoka Medvidina czy powyższy Villa Corte) ale rzadko jest opisane jak pozostałe sprawy o których pytam powyżej. Szukamy namiaru na jakąś fajną miejscowość / dom wakacyjny dla 8 osób (4dorosłych + 4 dzieci) ważne by był na wyspie Hvar. Zależy nam na tym by dzieciaki miały gdzie pobiegać zarówno koło domu jak i nad samym morzem. Żona nie za bardzo przepada za leżeniem na skałach także mała plaża w bliskiej okolicy mile widziana. Będę wdzięczny za informację.
suprnowa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 13.06.2013 16:18

@ArliJ możesz pamiętasz jak nazywała sie ta plaża betonowa z muszelkami na dnie?Wiem ze jest to w stronę Sucuraja gdzieś koło Gdinj ale nie mogę jej namierzyc,a chce jutro zabrać tam swoją rodzinke
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 13.06.2013 23:03

to kemping Milna, jest dobrze oznaczony i bardzo blisko Sucuraja, jakieś 4km od, miej na względzie że to kemping naturystyczny w połowie jeśli masz jakieś obiekcje;) i na tej właśnie części były muszelki w większym stopniu:).
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.06.2013 06:56

ArliJ napisał(a):to kemping Milna, jest dobrze oznaczony i bardzo blisko Sucuraja, jakieś 4km od, miej na względzie że to kemping naturystyczny w połowie jeśli masz jakieś obiekcje;) i na tej właśnie części były muszelki w większym stopniu:).

A nie Mlaska przypadkiem?
Sicario
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sicario » 15.06.2013 11:19

Świetna relacja :) tym bardziej że właśnie dokładnie rok temu i tej porze wjeżdżałem do Ivan Dolac :) Swietne zdjęcia i genijalny reportaż . Szkoda tylko że naszym niskim autem nie mogliśmy zjechać z asfaltu :( ale w przyszłym roku po raz kolejny Hvar - tym razem z córką , na razie ma 2 miesiące i musimy odpuścić .
Pozdrawiamy z Krakowa.
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 15.06.2013 19:04

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
ArliJ napisał(a):to kemping Milna, jest dobrze oznaczony i bardzo blisko Sucuraja, jakieś 4km od, miej na względzie że to kemping naturystyczny w połowie jeśli masz jakieś obiekcje;) i na tej właśnie części były muszelki w większym stopniu:).

A nie Mlaska przypadkiem?

dokładnie :oops: już mi się nazwy mylą.

a my właśnie ruszamy - kierunek Korcula, Zavalatica, do poczytania za 2 tygodnie;)
trans x
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 15.06.2013 19:34

ArliJ napisał(a):......a my właśnie ruszamy - kierunek Korcula, Zavalatica, do poczytania za 2 tygodnie;)

Super :!: Chętnie poczytam o Nadii i Lenie - małych Cro maniaczkach - zresztą chyba nie mają wyboru.... :wink:
PZDR.
plessant
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 16.06.2013 06:51

szerokiej drogi i pięknej pogody :papa:
Monte Christo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 16.06.2013 13:39

good luck :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

wrześniowy Hvar - czyli Nadia i Lena na wakacjach:) - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019