Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy na wakacjach powinno się oglądać filmy i korzystać z sieci?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023
Czy na wakacjach powinno się oglądać filmy i korzystać z sieci?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 30.05.2023 16:01

Tylko po co? Do oglądania filmów na wakacjach?
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 30.05.2023 17:12

marecky81 napisał(a):Tylko po co? Do oglądania filmów na wakacjach?


Niech każdy wypoczywa tak, jak mu się podoba :idea:
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 30.05.2023 18:53

Ależ nikomu nie bronię. Tylko szczerze mnie to ciekawi.
Esc
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 29.08.2012
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esc » 13.06.2023 22:00

Ja na przykład co dwa lata wole mieć kartę danych niż wozić antenę i telewizor aby oglądnąć sobie czy to mundial czy mistrzostwa europy.
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 14.06.2023 05:38

kaeres napisał(a):(...) Na plaży non stop muzyka ze Spotify albo audiobooki (...)
To tam, dokąd jeździsz/cie, nie ma cykad? Wiatr i fale nie szumią? 8O
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.06.2023 10:43

Co to ma do internetu ?
Tzn, że jak chcę poczytać książkę (posłuchać audiobooka) to lepiej słuchać cykad ?
A jeżeli chce wypocząć przy muzyce to mam słuchać szumu fal ?
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 14.06.2023 10:56

kaeres napisał(a):(...) to mam słuchać szumu fal ?
Nie, nie masz.
Ja tylko wyraziłem swoje zdziwienie.
Bo dziwić się, wolno każdemu.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.06.2023 11:20

Ja się dziwię, że się dziwisz.
W innym wątku czytałem również zdziwienia innych, że jeżdżą objazdami bądź co gorsza PŁACĄ ZA AUTOSTRADĘ SŁOWEŃSKĄ.
Dziwią się, że niektórzy leżą w cieniu pinii zamiast używać słońca. Dziwią się, że nie jedzą tylko i wyłącznie w restauracjach skoro są na wczasach.

Rozumiesz już co chcę przekazać ?
Żyj i pozwól żyć innym bez swojego narzucania planu odpoczynku.

Ja odpoczywam równie albo i bardziej słuchając audiobooków jak ci którzy słuchają cykad.
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 14.06.2023 11:28

kaeres napisał(a):(...) Żyj i pozwól żyć innym bez swojego narzucania planu odpoczynku (...)
Jeśli to jest skierowane do mnie, to poproszę o wskazanie, gdzie komuś coś NARZUCAM. Np. plan odpoczynku.
:evil:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.06.2023 11:51

Poproszę o wskazanie, że to było bezpośrednio do Ciebie w kontekście Twojej wypowiedzi nie na temat.
Owszem całokształt odnosił się do Twojej wypowiedzi o cykadach jakoby to było lepsze od muzyki na słuchawkach ale "planowanie" za innych narzucając bądź wskazując swój sposób spędzania urlopu odnosił się do wielu podobnych wypowiedzi na tym forum.
Dziwiąc się dałeś osąd, że tak się nie godzi i podejrzewam, że Ty byś wybrał szum fal i to jest Twoja pomoc w problemie z internetem.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 14.06.2023 12:11

boboo napisał(a):
kaeres napisał(a):(...) Żyj i pozwól żyć innym bez swojego narzucania planu odpoczynku (...)
Jeśli to jest skierowane do mnie, to poproszę o wskazanie, gdzie komuś coś NARZUCAM. Np. plan odpoczynku.
:evil:

Wystąpię w roli możliwie najgorszej, czyli niechcianego adwokata. Otóż, zdanie "żyj i pozwól żyć innym ..." odnosi się do przyszłości i to w tej przyszłości autor może obawiać się, na drodze logiki i zasad doświadczenia życiowego, prób narzucania planu odpoczynku. To narzucanie nie musiało występować wcześniej ale wspomniane zasady logiki i doświadczenia życiowego mogą stwarzać takie obawy, iż wystąpi. Tak to rozumiem a co więcej podzielam te obawy.
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 14.06.2023 12:18

Czytając kilka ostatnich postów dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie niektórym się nudzi a inni potrzebują urlopu bardziej niż pozostali.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 14.06.2023 12:37

Tomy Lee napisał(a):Czytając kilka ostatnich postów dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie niektórym się nudzi a inni potrzebują urlopu bardziej niż pozostali.

Też tak chcę, więc czytając ostatni post dochodzę do wniosku, że autorowi prawdopodobnie się nudzi albo bardziej niż inni potrzebuje urlopu. Może być? Nieważne, i tak zaraz wylądujemy w koszu, bo wszystko to nie mieści się w temacie wątku "Mobilny internet prepaid"
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 14.06.2023 12:41

Calapula napisał(a):(...) To narzucanie nie musiało występować wcześniej ale wspomniane zasady logiki i doświadczenia życiowego mogą stwarzać takie obawy, iż wystąpi. Tak to rozumiem a co więcej podzielam te obawy.
No i masz :roll:
Narzucanie jest związane ze zmuszaniem:
https://sjp.pwn.pl/sjp/narzucic;2487112.html
A do tego z reguły potrzebna jest zależność. Czy to finansowa/zawodowa..., czy po prostu "pistolet przy skroni".
A póki co, to są to luźne opinie i/lub przedstawianie własnego zdania. Przecież tu się roi od "własnych zdań".
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: Mobilny internet prepaid

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 14.06.2023 12:47

boboo napisał(a):
Calapula napisał(a):(...) To narzucanie nie musiało występować wcześniej ale wspomniane zasady logiki i doświadczenia życiowego mogą stwarzać takie obawy, iż wystąpi. Tak to rozumiem a co więcej podzielam te obawy.
No i masz :roll:
Narzucanie jest związane ze zmuszaniem:
https://sjp.pwn.pl/sjp/narzucic;2487112.html
A do tego z reguły potrzebna jest zależność. Czy to finansowa/zawodowa..., czy po prostu "pistolet przy skroni".
A póki co, to są to luźne opinie i/lub przedstawianie własnego zdania. Przecież tu się roi od "własnych zdań".

Skoro jeszcze nas moderator nie wywalił tej części wątku do kosza, to skomentuję. Narzucanie może być związane ze zmuszaniem ale nie musi. A jak nie musi, to można narzucać bez zmuszania
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Czy na wakacjach powinno się oglądać filmy i korzystać z sieci?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone