Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 22.06.2011 19:49

Kupiłem wczoraj na Austrię i Słowenię.
Zobaczymy na kiedy poczta dostarczy ;)
Mega wygodne - szkoda ze brakuje Czech...
jdubowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jdubowski » 25.06.2011 00:21

Kichol napisał(a):Mega wygodne - szkoda ze brakuje Czech...


Brakuje też niestety Słowacji.
zellt
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zellt » 25.06.2011 11:56

darek1 napisał(a):Eeetam, ja jeżdże bez winiet i jakoś na siłę ich nie szukam. Nikt tego nie sprawdza. Chyba, że jest wypadek. Dla pewności stare mam naklejone i z daleka nie widać, że to z 2011. Polak to potrafi, prawda :D :D :D


Dlatego mamy takie DZIADOSTWO w kraju ;)
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 27.06.2011 09:24

Zamówione 21 czerwca, w skrzynce na listy 24 czerwca.
Super szybko i wygodnie. Polecam !
pawi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawi » 11.07.2011 09:51

taurus napisał(a):
Alek70 napisał(a):Ja zamówiłem w środę tydzień temu na Węgry na stronie pisze że transakcja zrealizowana ale winiety nie doszły... wyjazd dzisiaj


A było poczytać FAQ o winietkach.

Nie stresował byś się.

Węgry jako jedyne mają winietę w postaci elektronicznej i jako dowód zakupu wozi się wydruk potwierdzenia transakcji.

Pozdrawiam

Dokładnie tak i bez dodatkowych kosztów. Od zapłaty karta po 2 dniach były gotowe do wydrukowania. Szkoda, że nie ma w ofercie Słowackich.
Grzechoo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzechoo » 12.07.2011 13:19

witajcie
Mam problem. Chcialbym zamowiec winietke na austrie i po wpisaniu danych wyskakuje mi komunikat:

"Transakcja została odrzucona przez instytucję finansową. Proszę sprawdzić wprowadzone dane"

Dzwonilem do PKO i okazalo sie ze mam "starego" typu karty kredytowe ktore nie obsluguja oplat "telefonicznych" i "internetowych"
Masakra. Nowa karta. Do bani jest to PKO. chyba zmienie konto :evil:

Ale wracajac do tematu: czy moglby mi ktos kupic winietke na austrie, adresujac na mnie a ja w miedzy czasie przeleje pieniadze kupujacemu na konto ? Bylbym wdzieczny
pawi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawi » 12.07.2011 16:11

Trudno wyczuć jak dany bank przewalutuje zapłatę kartą. W moim przypadku o faktycznej kwocie zakupu za winiety węgierskie dowiem się w przyszłym miesiącu kiedy przyjdzie wyciąg
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 12.07.2011 16:18

Grzechoo napisał(a):witajcie
Mam problem. Chcialbym zamowiec winietke na austrie i po wpisaniu danych wyskakuje mi komunikat:

"Transakcja została odrzucona przez instytucję finansową. Proszę sprawdzić wprowadzone dane"




Faktycznie, pewnie masz Visę PKOBP, ta karta bankomatowa nie umożliwia płatności online. Po co szaleć, kupisz sobie tę Austrię na granicy, tam już zapłacisz tą kartą.
gonzo
Croentuzjasta
Posty: 409
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzo » 12.07.2011 16:27

Bahama napisał(a):
Grzechoo napisał(a):witajcie
Mam problem. Chcialbym zamowiec winietke na austrie i po wpisaniu danych wyskakuje mi komunikat:

"Transakcja została odrzucona przez instytucję finansową. Proszę sprawdzić wprowadzone dane"




Faktycznie, pewnie masz Visę PKOBP, ta karta bankomatowa nie umożliwia płatności online. Po co szaleć, kupisz sobie tę Austrię na granicy, tam już zapłacisz tą kartą.

W Austrii winet nie brakuje.
Grzechoo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzechoo » 13.07.2011 10:28

To nie karta bankomatowa (choc i taka tez probowalem) a karta kredytowa. NIestety zadna nie dziala.

Temat zakupu online umarl. Poprosilem kolege ktory poprostu kupi mi w siedzibie PZM w Opolu i przyszlym tygodniu bedzie przejezdzal przez moja miejscowosc wiec odbiore.

Dzieki
pawi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawi » 13.07.2011 11:04

w PZMOT sporo drożej ja bym kupił na granicy jak piszą inni bez problema
tuszynski
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.08.2011
tolltickets nie zawsze takie pewne

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuszynski » 07.08.2011 11:35

Ja zamówiłem winiety na Austrię i Słowenię na 2 samochody razem prawie 400 zł i niestety nie doszły. I wygląda na to że nie dojdą. Próby reklamacji zostają odrzucane - tolltickets całą winę zwraca na pocztę (niemiecką i polską) i tam każe sobie szukać. Generalnie porażka i mało profesjonalna firma. Wszystko jest ok jak listy dochodzą ale jak coś idzie nie tak to wtedy wychodzi profesjonalizm firmy.

Dobrze że płaciłem kartą kredytowa to pozostaje mi jeszcze procedura chargeback w moim banku . Chociaż i to nie jest takie proste, pewne i szybkie.

A mi przecież głównie zależało na tym aby mieć winiety na szybie i nie zatrzymywać się na każdej granicy.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 07.08.2011 13:23

To jest niestety wada kupowania online.
To chyba jednak jedyny taki przypadek z Tollticket. Akurat pech.

U nas jak coś zginie też dostajesz numer przewozowy i szukaj sobie, a jak ostanio Merlin zostawił przesyłkę dla mnie w zupełnie innym miejscu niż było zamówione, to mi odpowiedzieli że mam sobie oblecieć miasto, może w innym kiosku kurier zostawił...
pimael
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pimael » 07.08.2011 16:26

Kolega tuszynski ma pecha.
W poniedziałek zamówiłem winietki na Austrię i Słowenię i w piątek doszły....
Podejrzewam że dowaliła raczej nasza poczta...
surfing
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 333
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) surfing » 07.08.2011 20:42

Kolega tuszynski z pzmot?
Specjalnie się zarejestrował żeby skrytykować?

Ciekawe ze takie coś nie przydarzyło się starym forumowiczom.

Czekałem 2dni.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone