Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje na Istrii

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 08.04.2006 13:00

parkowanie w Puli-problem!
trudno znalešć miejsce, najlepiej zaparkowacz samochod dalej od centrum
wiecej o Puli zobacz:
http://www.pulainfo.hr
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 08.04.2006 13:18

Pula:
po lewej stronie od twierdzy na górze ( patrząc w strone morza) jest długa ulica Arsenalska wiodąca wzdłuż jakiegos obiektu wojskowego aż do zabytkowego centrum,
zazwyczaj można w niej znaleśc wolne miejsce ( bezplatnie)
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004
Re: Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 08.04.2006 19:13

Berni napisał(a):Prośba do Wodnika. Czy mógłbyś rozwinąć temat parkowania w Puli. Jadę tam w tym roku i każda informacja mnie interesuje?



Jak się wjedzie do Puli , na sam koniuszek, tuż przy porcie, stoja tam tacy ludkowie , którzy proponują bilet zbiorczy na cały dzień w okazyjnej cenie ( nie pamiętam ile ) i na taki się załapałem. Kupiłem bilecik do amfiteatru ( na odwrocie jest mapka co i w jakiej kolejności zwiedzać. I tak na początek, amfiteart, potem jego podziemia, następnie kaplica w ołtarzem - mozajka ( 2x2 cm ) , następnie muzeym archeologiczne , uliczki, targ i wyszło tego na pół dnia . Stąd warto kupić bilet na godziny
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 10.04.2006 16:04

...a ja na początku sierpnia, zaparkowałem przy małym supermarkecie kilkaset metrów od kolosseum...:D
_Leszek_
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Leszek_ » 11.04.2006 11:49

Cayman napisał(a):...a ja na początku sierpnia, zaparkowałem przy małym supermarkecie kilkaset metrów od kolosseum...:D


To chyba najlepsze miejsce do parkowania w tamtych okolicach i jeszcze do tego darmowe.
pozdr.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.04.2006 12:12

hmmmm, parkowanie pod amfiteatrem - dostałem tam mandat za przekroczenie limitu czasu (z 2 minuty) - prawie widziałem plecy pana, który mi go wlepił i uciekał przed Polakiem z naręczem wyjaśnień na tę okoliczność ...
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wakacje na Istrii - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone