Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam apartamentu na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 18:48

gotian napisał(a):Poszukuję apartamentu/studio (z kuchnią) dla 2 dorosłych i dziecka 8 miesięcy, w rejonie Istrii. Termin przełom sierpnia i września. W pobliżu żwirowych, piaszczystych plaż, w rozsądnej cenie. Spokojna okolica.

Na Istrii nie znajdziesz piaszczystych plaż. W ogóle piaszczyste plaże w Cro to nieporozumienie... Poczytaj wątki o Istrii, tam znajdziesz kilka fajnych namiarów i zajrzyj do Banku Kwater - tam też jest namiar na moją kwaterę.
Baribal_76
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baribal_76 » 07.01.2018 23:15

Szanowni,
w tym roku chcemy znów pojechać do Cro na urlop. Wybieramy się w dwie rodzinki:
1) dwie dorosłe osoby
2) dwie dorosłe osoby + dwie małe dziewczynki (2 i 5 lat)
Szukamy dwóch apartamentów z widokiem na morze, nie daleko plaż, z parkingiem, z wifi
Apartament z balkonami lub łączony taras.
Oddzielna sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, prysznic :)
Interesuje nas okolice Rovinj lub Poreć.
Druga połowa czerwca; czy coś nam polecicie? wiadomości na priv proszę :)
dziękuje
boolo
Autostopowicz
banjole apartamenty poszukuje

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolo » 14.01.2018 16:40

witam jeżeli ma ktoś namiary na apartamenty blisko plaży piaszczystej w miejscowości banjole lub w okolicy ,byłem w zeszłym roku w Breli i nie polecam z dziećmi 200 schodków do plaży ,proszę o sprawdzone namiary dla 2 dorosłych + 2 dzieci
milka.koja1
Autostopowicz
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) milka.koja1 » 16.01.2018 09:35

Witam Kochani! Szukam apartamentu w okolicy Istrii/Rijeki dla 4 osób dorosłych i 1 dziecka 12 lat w terminie 21-29 lipiec 2018 r. Interesuje mnie obiekt blisko plaży, bez schodów (mamy w składzie jedną osobę, która ma problemy z chodzeniem). Czy jest tu ktoś kto może polecić coś sprawdzonego? Dodam,że pierwszy raz wybieramy się do Cro ;)
crimsonking
Autostopowicz
Istria, okolice Puli... blisko plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) crimsonking » 22.01.2018 12:05

Witam
Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów lub domu wakacyjnego dla dwóch rodzin w Istri, najlepiej okolice Puli - Fazana, Banjole... a może polecacie jakąś inną fajną miejscowość dla rodzin z dziećmi.
Wybraliśmy okolice Puli ponieważ chcielibyśmy jeden dzień przeznaczyć na rejs do Wenecji.
Dodam że na Istrii będziemy po raz pierwszy, wcześniej byliśmy 2x w Dalmacji południowej
Termin 14.07-28.07.2018, ilość osób 4+4 (dwie rodziny, 2+2 i 2+2)
Ważne dla nas jest aby apartamenty były blisko plaży oraz aby w pobliżu były jakieś restauracje/pizzeria..

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Grzesiek
email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marcin_Rz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Rz » 24.01.2018 02:23

Witam, po zeszłorocznym wypoczynku na wyspie Krk w tym roku chcielibyśmy pojechać na Istrię. Jeśli ktoś dysponuje sprawdzonymi namiarami to będę wdzięczny za ich "podrzucenie" na priv :) Chodzi o 2 os. dorosłe i 4-letnie dziecko. Wyjazd w I połowie września Z góry dziękuję za pomoc.
werdon
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) werdon » 24.02.2018 00:06

Witam, szukam apartamentu dla 4 dorosłych osób na Istrii (2 sypialnie), ewentualnie dwa apartamenty 2-osobowe blisko siebie. Interesuje nas cicha i spokojna mieścina, blisko do plaży, w drugiej połowie lipca. Jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary to proszę o info na PW, lub na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam
gallonek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gallonek » 24.02.2018 09:27

poreć istria
Kuterynka
Turysta
ISTRIA/ KVARNER z małymi dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuterynka » 05.04.2018 04:10

Witam serdecznie szanownych forumowiczów, tych świeżych i tych bardzo doświadczonych :) Ponad rok temu przypadkiem trafiłam na to forum i od tej pory codziennie czytam Wasze relacje, pytania, sugestie... Chyba uzależniłam się od Was :-) Ale do rzeczy.
Po 15 :roll: latach wracam do Chorwacji. W między czasie powiększył mi się skład o dwójkę dzieci (7 miesięcy i 2,5 roczku) I stąd moje pytanie/ prośba.
Bardzo Was proszę o sprawdzone namiary na kwatery w w/w regionach. Zależy mi na maksymalnej bliskości do plaży ( z oczywistych względów- z łagodnym zejściem do wody). Termin jaki mnie interesuje to pierwsza połowa września. I koszt.... hmmm max 50-55 euro/ doba.
Będę bardzo, bardzo wdzięczna jeśli poświęcicie swój czas i podrzucicie parę namiarów :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
Ps. Mam nadzieję, że mój mąż tak jak ja zakocha się w tym pięknym kraju :)
kornelku
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kornelku » 10.05.2018 12:20

witam ponownie :)

będę wdzięczna za namiary na apartament dla 2 osób i małego psa. Termin - 2 połowa czerwca. Nasze wymagania - blisko plaża, widok na morze.

Pozdrawiam :D
Rafani
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafani » 10.05.2018 12:45

Dzień dobry Państwu i z góry dziękuję za poświęcony czas aby mi odpisać.

Do Chorawcji jeżdżę od kilku lat, ale Istria to dla mnie w dalszym ciągu zagadka. W związku z powyższym postanowiliśmy rodzinnie o jej zwiedzenie i wybranie się na wycieczkę do Wenecji poprzez wpłynięcie od strony Puna Sabbioni, oczywiście promem bez samochodu.

W związku z powyższym proszę o jakiekolwiek wskazówki w tym temacie np.: gdzie zaparkować i jaki prom jest tani dla samych osób.

Druga sprawa to oczywiście noclegi i tu prosiłby w miarę możliwości polecić coś dla rodziny 4 osobowej 2 dorosłych i 2 dzieci wiek do 12 lat. Co jest naszym minimum to, to aby było na czym ugotować a resztą to już my sami się zajmiemy - no oby to nie były "slamsy".

Ja mogę ze swojej strony zaoferować wyszukanie tanich lotów i sprawdzonych noclegów na: Malcie, Czarnogórze, Albanii, Bułgarii a także w razie W pomóc w zorganizowaniu osoby która na Bałkanach ma dużo znajomych i jest wstanie zadzwonić w każde aby się dogadać w trudnych sytuacjach.

To na chwilę obecną tyle.
Jeszcze raz dziękuję za pochylenie się nad tematem i życzę miłego dnia.

Oczywiście adres do korespondencji na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2018 12:56

Dzień dobry.
Odnośnie pierwszej części pytania
z-istrii-do-wenecji-t35835-60.html.
Inka83
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka83 » 10.05.2018 13:38

Myśmy byli w zeszłym roku w Apartmani Alena w Novigrad, jest to ok 60km (albo nawet mniej) od Triestu. Mieścinka fajna, cicha i spokojna, Nie płaciliśmy dużo bo wyszło nas to jakieś 2700 za 9 czy 10 nocy dla 4osobowej rodziny :) Dostaliśmy małe mieszkanko z własną łazienką, w niej była pralka prysznic, toaleta, do tego był aneks kuchenny, pokój wypoczynkowy z rozkładaną sofą i jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem.
Damian W.
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian W. » 13.05.2018 21:54

W tym roku chcemy znów pojechać do Cro na urlop.
1) dwie dorosłe osoby
2) dwa bajtle (3 i 5 lat)
Szukam apartamentu z widokiem na morze, nie daleko plaż, z parkingiem.
Apartament z balkonem lub tarasem
Oddzielna sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, prysznic :)
Interesuje nas Rovinj.
21-28.07, czy coś nam polecicie? priv lub mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
trzeci
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzeci » 16.05.2018 10:44

Niestety wypadła nam rodzina znajomych z wyjazdu do Cro, i mamy do odsprzedania naszą rezerwację na apartament 3os w Fazanie (Istria) na okres 20.08-28.08. Jeśli ktoś zainteresowany to podeślę więcej informacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Szukam apartamentu na Istrii - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019