Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 17:48

gotian napisał(a):Poszukuję apartamentu/studio (z kuchnią) dla 2 dorosłych i dziecka 8 miesięcy, w rejonie Istrii. Termin przełom sierpnia i września. W pobliżu żwirowych, piaszczystych plaż, w rozsądnej cenie. Spokojna okolica.

Na Istrii nie znajdziesz piaszczystych plaż. W ogóle piaszczyste plaże w Cro to nieporozumienie... Poczytaj wątki o Istrii, tam znajdziesz kilka fajnych namiarów i zajrzyj do Banku Kwater - tam też jest namiar na moją kwaterę.
Baribal_76
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 05.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baribal_76 » 07.01.2018 22:15

Szanowni,
w tym roku chcemy znów pojechać do Cro na urlop. Wybieramy się w dwie rodzinki:
1) dwie dorosłe osoby
2) dwie dorosłe osoby + dwie małe dziewczynki (2 i 5 lat)
Szukamy dwóch apartamentów z widokiem na morze, nie daleko plaż, z parkingiem, z wifi
Apartament z balkonami lub łączony taras.
Oddzielna sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, prysznic :)
Interesuje nas okolice Rovinj lub Poreć.
Druga połowa czerwca; czy coś nam polecicie? wiadomości na priv proszę :)
dziękuje
boolo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.12.2016
banjole apartamenty poszukuje

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolo » 14.01.2018 15:40

witam jeżeli ma ktoś namiary na apartamenty blisko plaży piaszczystej w miejscowości banjole lub w okolicy ,byłem w zeszłym roku w Breli i nie polecam z dziećmi 200 schodków do plaży ,proszę o sprawdzone namiary dla 2 dorosłych + 2 dzieci
milka.koja1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.01.2018
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) milka.koja1 » 16.01.2018 08:35

Witam Kochani! Szukam apartamentu w okolicy Istrii/Rijeki dla 4 osób dorosłych i 1 dziecka 12 lat w terminie 21-29 lipiec 2018 r. Interesuje mnie obiekt blisko plaży, bez schodów (mamy w składzie jedną osobę, która ma problemy z chodzeniem). Czy jest tu ktoś kto może polecić coś sprawdzonego? Dodam,że pierwszy raz wybieramy się do Cro ;)
crimsonking
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2015
Istria, okolice Puli... blisko plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) crimsonking » 22.01.2018 11:05

Witam
Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów lub domu wakacyjnego dla dwóch rodzin w Istri, najlepiej okolice Puli - Fazana, Banjole... a może polecacie jakąś inną fajną miejscowość dla rodzin z dziećmi.
Wybraliśmy okolice Puli ponieważ chcielibyśmy jeden dzień przeznaczyć na rejs do Wenecji.
Dodam że na Istrii będziemy po raz pierwszy, wcześniej byliśmy 2x w Dalmacji południowej
Termin 14.07-28.07.2018, ilość osób 4+4 (dwie rodziny, 2+2 i 2+2)
Ważne dla nas jest aby apartamenty były blisko plaży oraz aby w pobliżu były jakieś restauracje/pizzeria..

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Grzesiek
email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marcin_Rz
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Rz » 24.01.2018 01:23

Witam, po zeszłorocznym wypoczynku na wyspie Krk w tym roku chcielibyśmy pojechać na Istrię. Jeśli ktoś dysponuje sprawdzonymi namiarami to będę wdzięczny za ich "podrzucenie" na priv :) Chodzi o 2 os. dorosłe i 4-letnie dziecko. Wyjazd w I połowie września Z góry dziękuję za pomoc.
werdon
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) werdon » 23.02.2018 23:06

Witam, szukam apartamentu dla 4 dorosłych osób na Istrii (2 sypialnie), ewentualnie dwa apartamenty 2-osobowe blisko siebie. Interesuje nas cicha i spokojna mieścina, blisko do plaży, w drugiej połowie lipca. Jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary to proszę o info na PW, lub na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam
gallonek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gallonek » 24.02.2018 08:27

poreć istria
Kuterynka
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.07.2017
ISTRIA/ KVARNER z małymi dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuterynka » 05.04.2018 03:10

Witam serdecznie szanownych forumowiczów, tych świeżych i tych bardzo doświadczonych :) Ponad rok temu przypadkiem trafiłam na to forum i od tej pory codziennie czytam Wasze relacje, pytania, sugestie... Chyba uzależniłam się od Was :-) Ale do rzeczy.
Po 15 :roll: latach wracam do Chorwacji. W między czasie powiększył mi się skład o dwójkę dzieci (7 miesięcy i 2,5 roczku) I stąd moje pytanie/ prośba.
Bardzo Was proszę o sprawdzone namiary na kwatery w w/w regionach. Zależy mi na maksymalnej bliskości do plaży ( z oczywistych względów- z łagodnym zejściem do wody). Termin jaki mnie interesuje to pierwsza połowa września. I koszt.... hmmm max 50-55 euro/ doba.
Będę bardzo, bardzo wdzięczna jeśli poświęcicie swój czas i podrzucicie parę namiarów :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
Ps. Mam nadzieję, że mój mąż tak jak ja zakocha się w tym pięknym kraju :)
kornelku
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kornelku » 10.05.2018 11:20

witam ponownie :)

będę wdzięczna za namiary na apartament dla 2 osób i małego psa. Termin - 2 połowa czerwca. Nasze wymagania - blisko plaża, widok na morze.


Pozdrawiam :D
Rafani
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafani » 10.05.2018 11:45

Dzień dobry Państwu i z góry dziękuję za poświęcony czas aby mi odpisać.

Do Chorawcji jeżdżę od kilku lat, ale Istria to dla mnie w dalszym ciągu zagadka. W związku z powyższym postanowiliśmy rodzinnie o jej zwiedzenie i wybranie się na wycieczkę do Wenecji poprzez wpłynięcie od strony Puna Sabbioni, oczywiście promem bez samochodu.

W związku z powyższym proszę o jakiekolwiek wskazówki w tym temacie np.: gdzie zaparkować i jaki prom jest tani dla samych osób.

Druga sprawa to oczywiście noclegi i tu prosiłby w miarę możliwości polecić coś dla rodziny 4 osobowej 2 dorosłych i 2 dzieci wiek do 12 lat. Co jest naszym minimum to, to aby było na czym ugotować a resztą to już my sami się zajmiemy - no oby to nie były "slamsy".

Ja mogę ze swojej strony zaoferować wyszukanie tanich lotów i sprawdzonych noclegów na: Malcie, Czarnogórze, Albanii, Bułgarii a także w razie W pomóc w zorganizowaniu osoby która na Bałkanach ma dużo znajomych i jest wstanie zadzwonić w każde aby się dogadać w trudnych sytuacjach.

To na chwilę obecną tyle.
Jeszcze raz dziękuję za pochylenie się nad tematem i życzę miłego dnia.

Oczywiście adres do korespondencji na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2018 11:56

Dzień dobry.
Odnośnie pierwszej części pytania
z-istrii-do-wenecji-t35835-60.html.
Inka83
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 29.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka83 » 10.05.2018 12:38

Myśmy byli w zeszłym roku w Apartmani Alena w Novigrad, jest to ok 60km (albo nawet mniej) od Triestu. Mieścinka fajna, cicha i spokojna, Nie płaciliśmy dużo bo wyszło nas to jakieś 2700 za 9 czy 10 nocy dla 4osobowej rodziny :) Dostaliśmy małe mieszkanko z własną łazienką, w niej była pralka prysznic, toaleta, do tego był aneks kuchenny, pokój wypoczynkowy z rozkładaną sofą i jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem.
Damian W.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian W. » 13.05.2018 20:54

W tym roku chcemy znów pojechać do Cro na urlop.
1) dwie dorosłe osoby
2) dwa bajtle (3 i 5 lat)
Szukam apartamentu z widokiem na morze, nie daleko plaż, z parkingiem.
Apartament z balkonem lub tarasem
Oddzielna sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, prysznic :)
Interesuje nas Rovinj.
21-28.07, czy coś nam polecicie? priv lub mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
trzeci
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzeci » 16.05.2018 09:44

Niestety wypadła nam rodzina znajomych z wyjazdu do Cro, i mamy do odsprzedania naszą rezerwację na apartament 3os w Fazanie (Istria) na okres 20.08-28.08. Jeśli ktoś zainteresowany to podeślę więcej informacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam apartamentu na Istrii - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone