Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2014. Chorwacja, Czarnogóra i Albania.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.11.2014 13:21

anakin napisał(a):No i pogadali........ :lol:

Dawaj dalej... :wink:


jakbyś chciał to Ci sprzedam smienę ;)

Robert - Mostar zachmurzony boski i ta zieleń :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.11.2014 14:24

LRobert napisał(a):Po ile smieny to nie wiem. Mam gdzieś pewnie jeszcze jakieś u rodziców a poza tym to nie mają zatyczek do obiektywów. :lol: Ale tak z ciekawości to chętnie bym zobaczył chodzącą smienę. :D
Co do kawy to nie było problemu bo my nie jesteśmy wybredni. Zamówiliśmy kawę i się okazało, że to jest jedyna dostępna w tym momencie wersja. :lol: Kotek był w nastroju zabawowym więc z pozowaniem problemów żadnych.

No proszę jacy bezproblemowi ludzie ,tak trzymać ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2014 14:25

Pięknie Mostar wyszedł. :)
A trochę bruku jeszcze pokażesz? Cudny tam mają. I kamienne dachy poproszę...
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 15.11.2014 17:59

Więcej kamiennych będę miał później. A na razie to jeszcze kilka z Mostaru.

Obrazek

Obrazek

W tej restauracji była fajna łazienka. Jedną ze ścian i trochę dachu stanowiła surowa skała. Nasz posiłek czyli 3 kawy, 2 ciastka i cevapici kosztował 11 euro. Byliśmy też w dyskotece-jaskini.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A teraz wodospady. Dojechaliśmy tam dość późno. Płacimy za parking i idziemy podziwiać. Myślę, że komentarz niepotrzebny, tym bardziej, że wiele razy już pokazywane.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 15.11.2014 18:05

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.11.2014 18:07

zabawa z czasami jak widzę :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.11.2014 18:45

I jak się dostaliście pod wodospady? płynąłeś,czy kładka była ? pytam,bo swego czasu dyskutowaliśmy i okazało się ,że kładka pojawia się i znika :)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 15.11.2014 18:48

Jak wróciliśmy na parking to pana pobierającego opłaty już nie było. Co ciekawe w stronę wodospadów nadal zmierzali ludzie z ręcznikami. Na kemping wracamy pełni wrażeń. Po drodze w Neumie jeszcze było tankowanie. Tym razem na granicy bez problemów. :)

29 lipca wtorek
Po wczorajszym zwiedzaniu dzisiaj plażowanie. Poranny gość.

Obrazek

Obrazek

A potem nuda: pływamy, leżymy, czytamy, znowu pływamy. Późny obiadek i jedziemy do Stonu. Po drodze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i przez różowe okulary. 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Stonie robimy zakupy i wracamy na kemping. Jeszcze wieczorny spacer nad morzem.
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 15.11.2014 19:46

Nie no normalnie po kładce.
Dzisiejszy dzień nam się spodobał więc postanawiamy zostać do czwartku. Jeszcze będzie wieczorny spacerek nad morzem, ale muszę przygotować zdjęcia.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.11.2014 23:55

No paczpan ,kładkę miał ,kurza twarz ,to wygląda na to ,że przed moim przyjazdem zwinęli :? no nie wiem ,nie wiem czy dam temu miejscu drugą szansę :P Muszę się zastanowić ...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.11.2014 00:38

piękne zdjęcia zapodałeś, te ostatnie zachodowe oraz szczególnie ciekawe/nieznane ujęcia z Mostaru, których mi brakuje;
polecam oczywiście Pocitelj, przystanąć na dłużej i pochodzić, pozwiedzać
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.11.2014 08:11

Dużo fotek :oczko_usmiech:
To pooglądam :mrgreen:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 16.11.2014 13:14

Witam wszystkich czytelników.
Co do zdjęć to ilu fotografów tyle punktów widzenia :mrgreen: Chociaż są żelazne punktu programu, które powtórzą się u każdego. Obiecałem wieczorny spacer nad morzem w Slano.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 16.11.2014 13:35

Obrazek

Efekty stosowania długiego czasu czasami są zaskakujące. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i to by było tyle jeśli idzie o dzień dzisiejszy.

30 lipca środa.
Ktoś lubi dziwne zjawiska pogodowe to zapraszam. Dzisiaj będzie usatysfakcjonowany. 8O :?
W planie plaża, ale pogoda kolejny raz zmienia nasze plany. Pada od rana-chwilami bardzo mocno. Wszystko mokre. Na szczęście na kempingu jest zadaszone miejsce z grilem, miejscem na mycie garów i kilkoma stolikami. Przenosimy się tam: gramy w gry planszowe, oglądamy filmy i zdjęcia. Później robimy jakiś obiad. Ile jednak można siedzieć na miejscu. Po południu zbieramy się sprawdzić czy gdzieś w okolicy nie pada. :twisted: Jedziemy do Stonu pada. Może chociaż na końcu półwyspu jest sucho. A gdzie tam im dalej tym gorzej. Zaraz za Stonem zaczyna tak lać, że drogi nie widać. :twisted: Zawracamy w stronę Dubrownika. Przez chwilę jest nadzieja bo pada jakby trochę mniej. To zmyłka potem zaczyna lać. Zwiedzać w deszczu nie będziemy. Przychodzi nam do głowy pomysł aby jechać do marketów za Dubrownik i tam przeczekać deszcz. :roll: No tak to jeszcze wakacji nie spędzalismy. 8O :? :x I żeby było jasne nie chodzi o zakupy spożywcze. Leje tak mocno, że jest ciemno jak w nocy. Parę metrów od samochodu do sklepu nie można przejść. trzeba wyciągnąć kurtki i parasole. Czy my na pewno jesteśmy w słonecznej CHorwacji? :evil: :twisted:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: Wakacje 2014.

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 16.11.2014 14:34

Piękne zdjęcia!!
W Mostarze byłam ju 3 razy, tak jakoś mnie tam ciągnie. Uwielbiam spacerować po tamtejszych bazarkowych uliczkach. Obiady, które tam każdorazowo jadłam były wyśmienite i bardzo, bardzo tanie. Nawet w sytuacji braku ich waluty (KM), płaciłam połowę ceny w ostatnich markach i połowę w kunach. Jakoś nie stwarzają z niczego problemu i są bardzo uprzejmi.
Przyznam się nawet do pogawędki z kelnerem, który gra w zakładach bukmacherskich i pytał czy dobrze obstawił zakłady dotyczące polskich drużyn piłkarskich. Akurat jedna z nich była drużyną z mojego miasta :) .
Później sprawdziłam wyniki meczów i na szczęście wszystkie wyniki mu weszły !!! :).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje 2014. Chorwacja, Czarnogóra i Albania. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone