Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jakiej cenie noclegi?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006
W jakiej cenie noclegi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 01.03.2006 13:25

Jadę do Chorwacji pierwszy raz. Czy mogę jechać w ciemno 5 lipca i bez obaw znajdę kwaterę dla trzech osób ( w tym dziecko ), w przyzwoitej cenie, przyzwoite waruni ( nie wiem jeszcze jaka miejscowość, ale będzie to Dalmacja Południowa ). Proszę o podanie szacunkowych cen za nocleg
( 5 - 15 lipiec ). Nie ukrywam , że jestem pełna obaw zwiazanych z tym wyjazdem. Za kazdą informację dziękuję.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 01.03.2006 14:46

...
Ostatnio edytowano 03.06.2013 16:56 przez rich72, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.03.2006 14:53

Śmiało możesz jechać w ciemno, średnia cena w apartamencie to 10 Euro/os z tym , że dla dzieci mogą być zniżki .
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 01.03.2006 15:37

krakuscity z tą dyszką to może nie być tak do końca zależy gdzie trafi - jeśli kurort typu Baska, Makarska, Dubrownik to w tym terminie za apartament 2+1 masz jak drut 30-35 E za dobę no chyba że dalej od morza - ale czy za parę papierków warto rąbać 20 min do plaży i to często nie po płaskim?? :roll: raz trafiłem na 157 schodów - Sumpentar a w ubiegłym roku (wprawdzie tylko na 1 noc z agencji) jakieś 300 metrów asfaltem ale na jedynce trza było naginać a przed samą kwaterką bolid zrywał przyczepność (bez dotykania sprzęgła)
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 01.03.2006 16:33

Hej tez polecam rezerwację wczesniej ,coprawda można i jechać w ciemno ,no ale jak zajedziecie i będzie naprawdę ciemno to troszkę trudno będzie Wam cos znaleźć. Tam uliczki sa takie wąziutkie i bardzo podobne do siebie. Jadąc z kajtkiem lepiej zarezerwować wcześniej i mieć święty spokój. Jeżeli chodzi o ceny ,no cóz wiadomo że im blizej wody tym drożej .Polecam np. wyspę Ciovo tam płaciliśmy w samym sezonie 35 Eur za dobę ,200m od plaży .Da się wytrzymac z maluchem taka odległość. Generalnie Dalmacja jest super.MOżna tez i taniej dostac kwaterę np. dla dwóch osób i dostawka. My mieliśmy 1 sypialnię + pokój dzienny z aneksem kuchennym w którym tez było łózko . 2 tarasy .1 na góry 2 na Adriatyk .Superr.
cerber
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cerber » 01.03.2006 17:04

Pewnie,że w ciemno! Zawsze są miejsca. Plusem jest to, że na miejscu możesz negocjować ceny i widzisz za co płacisz. Co do cen to wszystko zależy od szczęscia, czy jak kto woli przypadku. No i od standardu kwatery! 10 euro za osobę to wcale nie przesada. Przyszykujcie sie raczej na 30 - 35 za Was troje. Jak wynegocjujecie niżej to zostanie Wam na uciechy! Pozdrawiam!
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 02.03.2006 01:20

Dziękuję za optymistyczne informacje. Pojadę w ciemno, przekonałam się o tym czytając forum. Liczę , że do 35 euro coś znajdę. Interesuje mnie, do jakiej pory dnia najłatwiej znaleźć kwaterę. Chodzi mi , do której najpóźniej mam szansę na dobrą kwaterę? Nie wiem jak znajdę agencję turystyczną, czy jest w każdej miejscowości, do tórej godziny działa?
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 02.03.2006 10:10

agencje najczęściej otwarte są od 10 lub 11 do 20 z przerwą 1-2 h około 14. Agencje są w każdej większej miejscowości turystycznej.
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 02.03.2006 11:49

Jaka jest chorwacka nazwa tych agencji? Pytam na wszelki wypadek.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 02.03.2006 12:04

Trudno nie rozpoznać biura agencji - najczęściej w 3 językach Hrvatskim, eng i niemieckim w 99% występują w symbiozie z kantorami

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
W jakiej cenie noclegi?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone