Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Węgry-nocleg niedaleko Letenye-propozycje

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszek r.
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.08.2004
Trasa przez Węgry-nocleg niedaleko Letenye-propozycje

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek r. » 10.08.2005 00:09

Witam
14.08.05r. wyruszamy z Włocławka szukam rosądnego noclegu niedaleko granicy Hun/Cro Letenye 4os. dorosłe 2 dzieci do 4 lat może byyć kemping .Pozdrawiam. P.S. Najlepiej do 40 Euro.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107690
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2005 00:35

leszek r.
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek r. » 10.08.2005 06:57

Dzięki za odp. znowu zapomniałem o opcji szukaj ale bardzo dziękuje.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.08.2005 09:18

W centrum miasteczka, wjeżdżając od strony Nagykanisa jest hotel (przy hotelu jest placyk, na którym jest mała estrada). Standard może nienajwyższy (późny Gierek), ale w miare wygodny. Cena: 10 euro od osoby. Kilkanaście metró dalej jest niezła knajpka, gdzie można tanio i smacznie zjeść (nie polecam pizzy).
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 10.08.2005 16:37

jeszcze jakbys był w stanie przypomniec sobie nazwe tego hotelu byłoby extra :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.08.2005 16:41

Tygrys napisał(a):jeszcze jakbys był w stanie przypomniec sobie nazwe tego hotelu byłoby extra :)

To był hotel bez nazwy, ale każdy w mieście wskaże Ci drogę do niego.
Tuż przed hotelem jest skrzyżowanie z drogą na Lenti, następnie po lewej estrada i hotel. Wejście przez knajpę :D
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 10.08.2005 22:37

leszek a nie myslales bez noclegu?
my prawdopodobnie przesuwamy o jeden dzien wyjazd i startujemy z wloclawka rowniez 14 sierpnia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107690
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2005 22:45

mpi napisał(a):leszek a nie myslales bez noclegu?
my prawdopodobnie przesuwamy o jeden dzien wyjazd i startujemy z wloclawka rowniez 14 sierpnia.

Z Włocławka do Cro bez noclegu?
Gratuluję kondycji-życzę szczęśliwej drogi.
:papa:
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 10.08.2005 22:48

Janusz Bajcer napisał(a):
mpi napisał(a):leszek a nie myslales bez noclegu?
my prawdopodobnie przesuwamy o jeden dzien wyjazd i startujemy z wloclawka rowniez 14 sierpnia.

Z Włocławka do Cro bez noclegu?
Gratuluję kondycji-życzę szczęśliwej drogi.
:papa:


Ja i żona mamy prawo jazdy więc jakoś przejedziemy :)
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 10.08.2005 23:52

mpi napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
mpi napisał(a):leszek a nie myslales bez noclegu?
my prawdopodobnie przesuwamy o jeden dzien wyjazd i startujemy z wloclawka rowniez 14 sierpnia.

Z Włocławka do Cro bez noclegu?
Gratuluję kondycji-życzę szczęśliwej drogi.
:papa:


Ja i żona mamy prawo jazdy więc jakoś przejedziemy :)

No to moze nie doczytałes ze leszek jedzie z małymi dziecmi? Ja mam tą samą sytuacje co leszek i nie wyobrazm sobie przejachac na raz bez noclegu.
Leszek nie słuchaj mpi i odpoczywaj z dziecmi po drodze. Z tego co pisza cromaniacy nie powinnismy miec problemów ze znalezieniem tam noclegów a i camping tez tam podobno jakis jest. Ja jade tyydzien po tobie. Szerokiej drogi :)
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 11.08.2005 06:55

Tygrys napisał(a):...Leszek nie słuchaj mpi i odpoczywaj z dziecmi po drodze...


a dlaczego ma mnie słuchać? wiesz że znak "?" oznacza pytanie nie namawianie na coś?
leszek r.
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek r. » 12.08.2005 20:18

Witam
Dziękuje wszystkim za odp. Mpi prosze o kontakt w sprawie wyjazdu moje GG 643001 Pozdrawiam Leszek
kasia23
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia23 » 12.08.2005 21:30

Witam
Co rok jadę tą sama trasą i mam już ustaloną marszrutę. Spokojnie przejeżdżam przez Nagykanizse i gnam w stronę granicy. W połowie drogi do Letenye po prawej stronie jest fajny motel - taki z drewnianymi żyrafami do zabawy dla dzieci. Zawsze jest tam coś wolnego, chociaż przy zmianie turnusów raz musiałam korzystać z wersji awaryjnej. Jedziesz 2 km. dalej, po prawej jest restauracja z kilkoma klitkami. Może jeszcze nie tragiczne - ale i trzeba dużo samozaparcia. Cena jak na riwierze Makarskiej - po 15 euro od twarzy. Tyle że dalej już na prawdę cieżko. Nie wiem jak w samym Letenye, bo zawsze już wcześnie rano zostawiam je za sobą patrząc w strone Adriatyku, czego i Tobie życzę... :D :D :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.08.2005 09:30

W Letenye jest kilka moteli.Zawsze tam nocuję jadąc do Cro.Polecam motelik przed samą granicą (z okien widać przejście graniczne),różowy budynek po prawej stronie.Pokój 4 osobowy 1200 forintów,dobre jedzenie,piwo- lekki sikacz i można się dogadać po polsku.
Pozdrawiam
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.08.2005 09:32

Przepraszam - zabrakło mi jednego zera - oczywiście 12000 forintów za pokój. :lol:
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Węgry-nocleg niedaleko Letenye-propozycje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone