Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie noclegi (jeśli takie są;)) w Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vlana
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2010
Tanie noclegi (jeśli takie są;)) w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlana » 21.06.2010 20:51

Witam

Wiadomo, że określenie "tanio" nie dla każdego znaczy to samo ;) ale ja szukam naprawdę taniego noclegu dla dwóch osób (max całkowity koszt do 15 Euro od osoby) w Makarskiej w pełni sezonu, czyli na początku sierpnia ;) pomóżcie!!!niestety namiot nie wchodzi w grę. Jakby ktoś z Was mógł mi podesłać namiary na jakąś prywatną kwaterę. Nie mam szczególnych wymagań ważne żeby klima była. Może macie zaprzyjaźnionych gospodarzy sprawdzonych.

Patrzyłam na namiary na noclegi zamieszczone na forum ale wszytsko drogo i wysokie dodatkowe opłaty.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mefju
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mefju » 21.06.2010 20:55

vlana napisał(a):Witam

Nie mam szczególnych wymagań ważne żeby klima była.


Moim zdaniem to już są szczególne wymagania.
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 21.06.2010 21:16

mefju napisał(a):
vlana napisał(a):Witam

Nie mam szczególnych wymagań ważne żeby klima była.


Moim zdaniem to już są szczególne wymagania.

Cześć ziomalu. Czasami klima to podstawa, :D żeby złapć trochę powietrza
vlana
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlana » 21.06.2010 21:21

gordipi napisał(a):
mefju napisał(a):
vlana napisał(a):Witam

Nie mam szczególnych wymagań ważne żeby klima była.


Moim zdaniem to już są szczególne wymagania.

Cześć ziomalu. Czasami klima to podstawa, :D żeby złapć trochę powietrza


Święta prawda :) A ja nadal czekam na jakieś info dot. kwatery. Będę bardzo wdzięczna
mefju
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mefju » 22.06.2010 10:40

gordipi napisał(a): Cześć ziomalu. Czasami klima to podstawa, :D żeby złapć trochę powietrza


Cześć Ziomalu :)

W naszym hutniczym mieście, ciężko zarobić na apartament z takim luksusem jak klima. Dobrze, że na zimne Karlovaćko będzie mnie stać :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.06.2010 10:55

vlana napisał(a):Witam

Wiadomo, że określenie "tanio" nie dla każdego znaczy to samo ;) ale ja szukam naprawdę taniego noclegu dla dwóch osób (max całkowity koszt do 15 Euro od osoby) w Makarskiej w pełni sezonu, czyli na początku sierpnia ;)


Jedź w ciemno - na pewno coś znajdziesz w tych pieniądzach. Może nie apartament ale pokój na pewno wynajmiesz.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.06.2010 18:10

Za 30 EURO moim zdaniem znajdziesz bez problemu na miejscu. Klima hmmmmmm rzecz i dobra i zła a dodatkowo trzeba płacić. Dobra dla wytrwałych i umiejących się nią posługiwać jak należy (temperatura).
Wychodząc z pokoju-apartamentu zamykaj okna jeśli są okiennice też. Otwieraj na wieczór i klima nie potrzebna. Jeśli korzystasz z pokoju częściej czynność powtarzaj. Chyby zdrowiej od tyle hhhhhee.
vlana
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlana » 24.06.2010 19:56

consett0805 napisał(a):Za 30 EURO moim zdaniem znajdziesz bez problemu na miejscu. Klima hmmmmmm rzecz i dobra i zła a dodatkowo trzeba płacić. Dobra dla wytrwałych i umiejących się nią posługiwać jak należy (temperatura).
Wychodząc z pokoju-apartamentu zamykaj okna jeśli są okiennice też. Otwieraj na wieczór i klima nie potrzebna. Jeśli korzystasz z pokoju częściej czynność powtarzaj. Chyby zdrowiej od tyle hhhhhee.


Dzięki wielkie za wskazówki:)
Drodzy forumowicze myślałam, że ktoś podzieli się jednak jakimś namairem na sprawdzona i tanią kwaterę. Ja jak trafię na fajne lokum podzielę się na pewno informacją po powrocie.
mich4s4
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich4s4 » 17.08.2012 13:20

Witam, postanowiłem odświeżyć troszkę temat z racji tego ze w poniedziałek wyruszamy na Makarską autem. Czy ktoś ostatnio był może w tym kurorcie i jest w stanie określić mniej więcej ile średnio jadąc w ciemno kosztują apartamenty dla 4 osób może to być również 2+1. Z racji tego ze cala 4 biedne studenciaki to i nie mamy większych wymagań typu klima;). Chciałem tylko właśnie się rozeznać wobec doświadczonych kolegów w cenach tak żeby nie dać się zrobić w przysłowiowego "balona".
lukaszm86
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszm86 » 06.09.2015 18:13

Witam,

mam do wynajęcia pokoje - apartamenty mieszczące sie w Perle Adriatyku, w miejscowości Makarska (centrum riviery Makarska). Miejscowość posiada jedne z najpiękniejszych plaż w całej Chorwacji co w połączeniu z krystalicznie czystą wodą oraz piękną słoneczną pogodą daje niezapomniane wrażenia dla osób ceniących aktywny i bardziej leniwy tryb wypoczynku.

Apartmani Miranda znajduję się w odległości około 300 m. od morza i 1 km od centrum Makarskiej. W pobliżu znajdują się puby, restauracje i sklepy oraz wiele ciekawych zabytków. Miejscowość okala masyw górski Biokovo, którego szczytem jest sv. Jura (1766 m n.p.m.) na który prowadzi niezapomniana 23 km trasa.

Każdy z apartamentów posiada: klimatyzacje, kompletnie wyposażoną kuchnie, łazienke z prysznicem, TV sat, WI-FI, balkon,miejsce parkingowe.

ADRES:
Apartmani Miranda
ul. Zagrebacka 94
Makarska

Apartmani Studio:

do 12.09 - 2 osoby - 20 euro/dzień + klimatyzacja
od 12.09 - 2 osoby - 16 euro/dzień

Apartmani:
do 12.09 - 4 osoby -35 euro/dzień
od 12.09 - 4 osoby - 30 euro/dzień
2 osoby - 20 euro/dzień

KONTAKT:

Miranda Vrabić
tel. 00385 98 17 8 71 75
e-mail: vrabic.miranda (małpa) gmail.com
Marszal
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.12.2015
Sprawdzone noclegi w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marszal » 08.12.2015 00:03

proszę o podrzucenie jakichś sprawdzonych noclegów z Makarskiej, wszystko co macie. Nie wiem dokładnie ile jeszcze osób będzie jechało ale na pewno coś koło 10 proszę o cokolwiek sprawdzonego wraz z cenami.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tanie noclegi (jeśli takie są;)) w Makarskiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone