Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

silnik do pontonu- nowy mniejszy, czy większy używany?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.03.2007 10:22

daisykf napisał(a):Trudno mi w tej chwili odpowiedzieć, pewnie bedę sprzedawał w kwietniu, ale całość tj, ponton, silnik, baldachim, kółka do transportu itd.
To wszystko jest z marca 2006r, jeszcze na gwarancji.
W tej chwili finalizuje zakup "wielkiego okrętu z silnikiem"


To niestety odpada :cry: bo papierów robić nie zamierzam a 20 PS które masz niestety przenaklejkować się nie da :wink: no i nie ma co ukrywać że cena jak dla mnie będzie zaporowa bo zestaw jest super a niestety wiem ile toto mniej więcej prawie nowe może kosztować :wink:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 02.03.2007 11:14

Rysio napisał(a):
daisykf napisał(a):Trudno mi w tej chwili odpowiedzieć, pewnie bedę sprzedawał w kwietniu, ale całość tj, ponton, silnik, baldachim, kółka do transportu itd.
To wszystko jest z marca 2006r, jeszcze na gwarancji.
W tej chwili finalizuje zakup "wielkiego okrętu z silnikiem"


To niestety odpada :cry: bo papierów robić nie zamierzam a 20 PS które masz niestety przenaklejkować się nie da :wink: no i nie ma co ukrywać że cena jak dla mnie będzie zaporowa bo zestaw jest super a niestety wiem ile toto mniej więcej prawie nowe może kosztować :wink:


Sorry źle mnie zrozumiałeś zestaw to: silnik honda BF5, i ponton T30 AE, a na to nie trzeba miec uprawnień i winietek. (to co na zdjęciu wyżej)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.03.2007 21:19

W takim razie wracamy do tematu - meila podałem wcześniej :wink:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 02.03.2007 22:08

Rysio napisał(a):W takim razie wracamy do tematu - meila podałem wcześniej :wink:



Moje namiary to daisy-małpa-ibles.waw.pl
Sprawa będzie aktualna jak dokończę zakup nowaści'
Krzysztof
koso
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) koso » 03.03.2007 13:04

To dla entuzjasty Rysia - moje początki z pontonem w Cro. Oczywiście niczego nie sprzedaję. Ten zestawik wchodzi do mojego nissana i jeszcze jest miejsce jest na resztę bagażu. Na razie więcej nie chcę.
Tu można luknąć http://koso.fotosik.pl/albumy/142575.html . Jak się uda to dorzucę filmik z wchodzeniem w ślizg.
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 03.03.2007 13:34

koso napisał(a):To dla entuzjasty Rysia - moje początki z pontonem w Cro. Oczywiście niczego nie sprzedaję. Ten zestawik wchodzi do mojego nissana i jeszcze jest miejsce jest na resztę bagażu. Na razie więcej nie chcę.
Tu można luknąć http://koso.fotosik.pl/albumy/142575.html . Jak się uda to dorzucę filmik z wchodzeniem w ślizg.


Wysłałem Ci maila na priwa
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 03.03.2007 13:41

koso napisał(a):To dla entuzjasty Rysia - moje początki z pontonem w Cro.


Biedny Rysio. Jeszcze nie wie, że zaraził się nieuleczalaną chorobą. Rysiu - życzę Ci stopy wody pod kilem. Być może na tym etapie uzależnienia jeszcze nie rozumiesz tego życzenia, ale będę Ci kibicował. :papa:

:lol: witaj w klubie, nasi są wszędzie :lol:
Ostatnio edytowano 03.03.2007 13:51 przez MorskiPas, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.03.2007 13:49

Koso jaki długi jest ten Twój ponton :?:

Morski, pożyjemy zobaczymy, może kiedyś i papiery będzie mi się chciało zrobić :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 03.03.2007 13:53

Rysio napisał(a):Morski, pożyjemy zobaczymy, może kiedyś i papiery będzie mi się chciało zrobić :wink:


A nie mówiłem :?: choroba postępuje z zastraszającym tempie :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 03.03.2007 13:54

Papiery to nie problem a wiedza na takim szkoleniu zdobyta jest bezcenna. Naprawdę nie żartuję. Bajka się robi wtedy, kiedy spuszczamy sprzęt na wodę....
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 03.03.2007 14:04

MorskiPas napisał(a):
Rysio napisał(a):Morski, pożyjemy zobaczymy, może kiedyś i papiery będzie mi się chciało zrobić :wink:


A nie mówiłem :?: choroba postępuje z zastraszającym tempie :lol:


Dokładnie wystarczy popatrzec na mój przypadek.
Miłego oglądania

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/324 ... ddce7.html
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.03.2007 14:14

Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie jak wygląda sprawa przepisów i pływania w Polsce, żeby sprzęt nie stał cały boży rok nie używany np. jakieś jeziorka itp :?:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 03.03.2007 14:18

Rysio napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie jak wygląda sprawa przepisów i pływania w Polsce, żeby sprzęt nie stał cały boży rok nie używany np. jakieś jeziorka itp :?:

Między Bogiem a prawdą, to z silnikiem prawie nigdzie :?
Na dobrą sprawę w grę wchodzą Mazury, Odra.
Pojezierze zielonogórskie strefa ciszy. Musisz rozejrzeć sie kolo siebie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.03.2007 15:06

Koło mnie Fux to takie bajora są że pożal się Panie Boże a do tego w większości tak zasyfione że dziękuję. Jedynie na elektrowni Rybnik trza by popytać ale wątpię czy będzie można :? może jeszcze Turawa a to już niedaleko do Was nie wiesz czegoś :?:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 03.03.2007 15:11

Ja mam na Mazury 500 km i to mnie zniechęca do dalszego trzymania sprzętu. Wypady co weekend nie wchodzą w grę. Telepanie się do Cro z łajbą w zeszłym roku bylo dość uciążliwe. Chyba poprzestanę na wypożyczaniu czegoś na miejscu. Papiery mam, więc problemu nie ma.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
silnik do pontonu- nowy mniejszy, czy większy używany? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone