Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

samochodem na Dugi Otok

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmęczony
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmęczony » 26.04.2016 20:27

Witam
Mam 2 wolne miejsca ( 1 sypialnia ) w miejscowości Zaglav na Dugim Otoku w terminie 15.07.2016 do 29.07.2016 ( znajomi zrezygnowali ) . Szukam chętnych .
Zbigniew Grzesiak
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
samochodem na Dugi Otok - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018