Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dugi Otok - garść informacji dla wyjeżdżających

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zodzi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zodzi » 24.06.2017 06:38

Witam, poproszę o namiary jak dojechąc do plaży opisanej powyżej z parkingiem na dwa samochody.
Pozdrawiam
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 01.08.2017 00:16

Ktoś w tym roku był ?
Można liczyć na komentarze i wrażenia ?:)
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 06.08.2017 12:40

yzedef napisał(a):Ktoś w tym roku był ?
Można liczyć na komentarze i wrażenia ?:)

Byłam jedynie w na jednodniowej wycieczce z Zadaru statkiem do Sali i dalej na rowerach do Parku Telašćica
relacja tutaj
Malvka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 12.06.2018 15:06

Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.
ufokking
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 12.06.2018 16:02

Polecam :wink: warto zwiedzić całą wyspę, mieć dobry plan, bo jest niesamowita. Byliśmy tydzień w tamtym roku pod namiotem i na pewno wrócimy, takich miejsc nie spotkaliśmy nigdzie a byliśmy w wielu :papa:
typ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 12.06.2018 16:05

Malvka napisał(a):Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.

Kiedy wyruszacie?
Ja jeszcze nie wiem gdzie w tym roku. Plan był na Dugi Otok, ale trochę drogo tam, cały czas jeszcze szukam :-)
Malvka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 12.06.2018 18:27

ufokking napisał(a):Polecam :wink: warto zwiedzić całą wyspę, mieć dobry plan, bo jest niesamowita. Byliśmy tydzień w tamtym roku pod namiotem i na pewno wrócimy, takich miejsc nie spotkaliśmy nigdzie a byliśmy w wielu :papa:

Jestem bardzo ciekawa i nie mogę się doczekać :)
typ napisał(a):
Malvka napisał(a):Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.

Kiedy wyruszacie?
Ja jeszcze nie wiem gdzie w tym roku. Plan był na Dugi Otok, ale trochę drogo tam, cały czas jeszcze szukam :-)

Na Dugim Otoku jesteśmy o 1.07 do 8.07, wcześniej tydzień na Solcie :) Nie patrzę na ceny, apartament mam zarezerwowany w cenie normalnej jak na Chorwację, ale uważam, że pieniądze są po to, aby właśnie zobaczyć takie miejsca :hearts:
Oldx
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oldx » 21.06.2018 09:37

Witam. Wybieramy sie pod koniec lipca . Próbowałem zarezerwowac bilety na prom (Zadar)przez Internet ,ale pokazuje sie tylko katamaran. Napisz czy mozna zarezerwować kupic bilety na prom z samochodem.
Dziękuję bardzo za profesjonalną ocene miejca.
Pozdrawiam Roman
typ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 21.06.2018 11:36

Oczywiście że można. Może wybierasz nie tą miejscowość wypłynięcia. Prawdopodobnie wybierasz ZADAR.
Wybierz Zadar-Gazenica i będzie ferry a nie katamaran.
Oldx
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oldx » 21.06.2018 13:36

Tak .teraz wszystko ok.
Jeszcze raz dziękuję
Pozdrawiam
Malvka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 21.06.2018 13:56

typ Wiesz już czy jedziesz na Dugi Otok? :)
typ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 21.06.2018 15:50

Dziś dopiero zarezerwowałem. Tym razem znów Pag...
Dugi Otok miałem już na booking zarezerwowany, ale anulowałem...
Cichot
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cichot » 21.06.2018 21:00

Witam wszystkich, wymyśliliśmy sobie Dugi Otok, to nasz pierwszy wyjazd w te strony, mam pytanie, szczególnie do ufokking, czy w sezonie (druga połowa sierpnia) jest szansa na miejsce na namiot bez rezerwacji (nie całkiem mała czwórka). Dzięki za odpowiedź
baunty
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 22.06.2018 00:22

Bardzo rzeczowy opis. Super
Alita
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 22.06.2018 10:25

Super przydatne informacje i piękne zdjęcia :wink: W tym roku po 4 letniej przerwie znowu wracamy do Chorwacji, to już nasz 8 raz w Chorwacji i chyba będzie to Dugi Otok, ta latarnia na cypelku, zatoczki i cisza bardzo mnie zachęciły. Twoja relacja również. Dotychczas zwiedzaliśmy Dalmację głownie wyspy które uwielbiamy. Zastanawiam się jeszcze nad wyspą Pag i Losnij, nie byliśmy tam ale krajobrazowo chyba Dugi Otok jest najbardziej w naszym guście. Malvka jak wrócisz napisz koniecznie jak wrażenia!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Dugi Otok - garść informacji dla wyjeżdżających - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019