Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dugi Otok - garść informacji dla wyjeżdżających

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zodzi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zodzi » 24.06.2017 06:38

Witam, poproszę o namiary jak dojechąc do plaży opisanej powyżej z parkingiem na dwa samochody.
Pozdrawiam
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 01.08.2017 00:16

Ktoś w tym roku był ?
Można liczyć na komentarze i wrażenia ?:)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 06.08.2017 12:40

yzedef napisał(a):Ktoś w tym roku był ?
Można liczyć na komentarze i wrażenia ?:)

Byłam jedynie w na jednodniowej wycieczce z Zadaru statkiem do Sali i dalej na rowerach do Parku Telašćica
relacja tutaj
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 12.06.2018 15:06

Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 12.06.2018 16:02

Polecam :wink: warto zwiedzić całą wyspę, mieć dobry plan, bo jest niesamowita. Byliśmy tydzień w tamtym roku pod namiotem i na pewno wrócimy, takich miejsc nie spotkaliśmy nigdzie a byliśmy w wielu :papa:
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 12.06.2018 16:05

Malvka napisał(a):Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.


Kiedy wyruszacie?
Ja jeszcze nie wiem gdzie w tym roku. Plan był na Dugi Otok, ale trochę drogo tam, cały czas jeszcze szukam :-)
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 12.06.2018 18:27

ufokking napisał(a):Polecam :wink: warto zwiedzić całą wyspę, mieć dobry plan, bo jest niesamowita. Byliśmy tydzień w tamtym roku pod namiotem i na pewno wrócimy, takich miejsc nie spotkaliśmy nigdzie a byliśmy w wielu :papa:

Jestem bardzo ciekawa i nie mogę się doczekać :)
typ napisał(a):
Malvka napisał(a):Jadę w tym roku na cały tydzień :D Nie mogę się doczekać. Podejrzewam, że to będzie idealne miejsce dla poszukujących, ciszy, spokoju i braku ludzi :D Czyli dla mnie :) Dziękuję za przydatne informacje i pozdrawiam.


Kiedy wyruszacie?
Ja jeszcze nie wiem gdzie w tym roku. Plan był na Dugi Otok, ale trochę drogo tam, cały czas jeszcze szukam :-)


Na Dugim Otoku jesteśmy o 1.07 do 8.07, wcześniej tydzień na Solcie :) Nie patrzę na ceny, apartament mam zarezerwowany w cenie normalnej jak na Chorwację, ale uważam, że pieniądze są po to, aby właśnie zobaczyć takie miejsca :hearts:
Oldx
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oldx » 21.06.2018 09:37

Witam. Wybieramy sie pod koniec lipca . Próbowałem zarezerwowac bilety na prom (Zadar)przez Internet ,ale pokazuje sie tylko katamaran. Napisz czy mozna zarezerwować kupic bilety na prom z samochodem.
Dziękuję bardzo za profesjonalną ocene miejca.
Pozdrawiam Roman
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 21.06.2018 11:36

Oczywiście że można. Może wybierasz nie tą miejscowość wypłynięcia. Prawdopodobnie wybierasz ZADAR.
Wybierz Zadar-Gazenica i będzie ferry a nie katamaran.
Oldx
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oldx » 21.06.2018 13:36

Tak .teraz wszystko ok.
Jeszcze raz dziękuję
Pozdrawiam
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 21.06.2018 13:56

typ Wiesz już czy jedziesz na Dugi Otok? :)
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 21.06.2018 15:50

Dziś dopiero zarezerwowałem. Tym razem znów Pag...
Dugi Otok miałem już na booking zarezerwowany, ale anulowałem...
Cichot
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cichot » 21.06.2018 21:00

Witam wszystkich, wymyśliliśmy sobie Dugi Otok, to nasz pierwszy wyjazd w te strony, mam pytanie, szczególnie do ufokking, czy w sezonie (druga połowa sierpnia) jest szansa na miejsce na namiot bez rezerwacji (nie całkiem mała czwórka). Dzięki za odpowiedź
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 22.06.2018 00:22

Bardzo rzeczowy opis. Super
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 22.06.2018 10:25

Super przydatne informacje i piękne zdjęcia :wink: W tym roku po 4 letniej przerwie znowu wracamy do Chorwacji, to już nasz 8 raz w Chorwacji i chyba będzie to Dugi Otok, ta latarnia na cypelku, zatoczki i cisza bardzo mnie zachęciły. Twoja relacja również. Dotychczas zwiedzaliśmy Dalmację głownie wyspy które uwielbiamy. Zastanawiam się jeszcze nad wyspą Pag i Losnij, nie byliśmy tam ale krajobrazowo chyba Dugi Otok jest najbardziej w naszym guście. Malvka jak wrócisz napisz koniecznie jak wrażenia!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Dugi Otok - garść informacji dla wyjeżdżających - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone