Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
FKK Bunculuka - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.02.2009 14:50

Witam
Tematów kilka o FKK Bunculuka już było lecz jedni pytali się o plażę, ktoś tam :wink: o basen ze słodką wodą.
Proponuje zebrać informacje w jednym miejscu gdyż podobno to jeden z piękniej położonych campów FKK, dodatkowo w sensownej cenie. W tym roku mamy w planie tam wylądować testowo na 2-3 dni w 2-giej połowie lipca.
Proszę o dyskusje i wypowiedzi tylko w temacie Bunculuki
Dziękuję
:D
Ostatnio edytowano 08.08.2018 09:31 przez piotrulex, łącznie edytowano 4 razy
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2009 09:26

1. Cały camp jest bardzo nierówno położony, jak z dojechaniem autem na poszczególne miejsca?

2. Plaża wydaje się mała, jak tam w szczycie wygląda ze znalezieniem kawałka wolnego miejsca?

3. W której części campu szczególnie polecacie się rozbić i dlaczego?
Ostatnio edytowano 08.08.2018 09:25 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 10.02.2009 19:46

Witam
ad1
Kamp zajmuje dolinkę ale bez problemu można sie dostać camperem lub przyczepą - zjazd na samym początku Baśki w lewo (nie ufać poi z gps bo Bendzie kierować na pole Zablance całkiem z drugiej strony Baśki)
80% miejsc to parcele a 20 % to miejsca namiotowe z względu na drzewa i pochyłości terenu ale miejsca są naprawdę super a nie które tylko dla orłów :lol:

Obrazek niektórzy to rozbijali sie na skarpie gdzie 1 metr dzielił ich do uskoku ok 10 w dół - ale widoki to mieli świetne :oops:

jak wjedzcież na kamp to nie zjeżdżaj w 1 zjazd w dół tylko w 2
a najlepiej zostawić auto przy recepcji i na piechotę najpierw znaleźć miejsce
rada - jak znajdzie super miejsce to postaw w nim swoją 2 połowę i szybko zasuwaj po auto :lol:
najlepsze miejsca według nas to na samym dole w lasku
Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 10.02.2009 20:01

piotrulex napisał(a):2. plaza wydaje sie mala, jak tam w szczycie wyglada ze znalezieniem kawalka wolnego miejsca


plaża jest duża i miejsca sporo - przerażliwie czysta woda dla nas szok my mieszkamy nad Bałtykiem 8O
po dobno w 2007r było ciasno tz ciężko było sie rozbić z kocykiem przy samej wodzie - i po schłodzone piwko z moża trzeba było kawałek z głębi plaży latać :lol:
w 2008 było ok nie za ciasno nie za lużno :wink:
do kampa należy cała zatoczka czyli plaża główna (otoczaki) 3 pryśnice na terenie plaży bar i sklep "Społem"
i plaża boczna mała z lewej strony (żwirowa) bardziej kameralna
[url=<a href="http://picasaweb.google.com/lh/photo/wTv3nU7WCz7BFEpOZvYzyg?feat=embedwebsite]Obrazek[/url]
za tą skałą po lewej jest już Baśka
jagodaxl
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 18.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagodaxl » 10.02.2009 20:40

Ja byłam w sierpniu 2008 i gorąco polecam. Dowiadywałam się pod koniec listopada to ceny za mobilne kuću poszły prawie o 100% do góry trochę przesadzili. Jeżeli ktoś wybiera się bez rezerwacji to tylko pod namiocik, ale o ceny tańszych miejsc nie dowiadywałam się. To miejsce gwarantuje ciszę i odpoczynek. Przełom lipca i sierpnia za namiot 3 osoby i samochód płaciliśmy ok 35 euro za dobę.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 10.02.2009 21:33

jagodaxl napisał(a):Ja byłam w sierpniu 2008 i gorąco polecam. Dowiadywałam się pod koniec listopada to ceny za mobilne kuću poszły prawie o 100% do góry trochę przesadzili. Jeżeli ktoś wybiera się bez rezerwacji to tylko pod namiocik, ale o ceny tańszych miejsc nie dowiadywałam się. To miejsce gwarantuje ciszę i odpoczynek. Przełom lipca i sierpnia za namiot 3 osoby i samochód płaciliśmy ok 35 euro za dobę.

Witam
My też byliśmy przełomie lipca i sierpnia 2008 :lol: jak by co to ten duży niebieski namiot na samym dole w lasku po lewej
jak zarazie na stronie Bunculuki jest cennik z 2008 :?
i znając życie podniosą z co najmniej 5% dodać do tego kurs euro to trochę może sie pobyt w tym roku skrócić :x
jagodaxl
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 18.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagodaxl » 11.02.2009 00:03

My byliśmy rozbici na górze zaraz przy szlaku na Vela Luke. Po kamiennych schodach schodziło się w dól, potem kawałek prostej drogi jescze raz w dół (już bez schodów), pod górę (tym razem małe schodki) i upragniomy sanitariat. Tą drogę pokonałam nawet kilka razy w nocy bez uszczerbku na zdrowiu (dla mnie imponujące).
Wysłaliśmy do nich prośbę o informację i ewentualną rezerwację w odpowiedzi dostalismy również cennik
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.02.2009 09:28

jagodaxl napisał(a): ... dostalismy również cennik


witam
wklejcie moze ten cennik lub najlepiej poprosze go na maila summer.timeMALPAwp.pl
Dzieki
Jak dlugo jedzie sie przez wyspe na bunculuke. tak od mostu na camp. bez zatrzymywania sie w miasteczkach itd, tylko samej normalnej, spokojnej jazdy?
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 11.02.2009 11:55

ok 50 minut w zależności od natężania ruchu
do miasta Krk droga super a od |Krk troche może potrzęść
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 15.02.2009 09:52

a najlepiej zostawić auto przy recepcji i na piechotę najpierw znaleźć miejsce
rada - jak znajdzie super miejsce to postaw w nim swoją 2 połowę i szybko zasuwaj po auto
najlepsze miejsca według nas to na samym dole w lasku

Chyba dobra rada, dla mnie najlepsze miejsca na samym dole , za mostkiem. Trzeba zjechać samochodem na sam dół (uwaga ostro wdół) ale lepiej sprawdzić piechotką bo może brakować miejsca. I jeszcze jedno- parking nasłoneczniony dlatego warto zabrać coś do nakrycia samochodu. Przełom lipca i sierpnia to jednak spore zatłoczenie dlatego trochę trzeba mieść szczęście do znalezienia miejsca. Jeżeli nie masz zbyt dużego namiotu to jest szansa ulokować się na pólce - jak pisze Sławek i Bogusia
a nie które tylko dla orłów
Plaża bardzo ładna, ale nie taka długa jak w Ulice. Musisz nastawić się na dwa - trzy w porywach cztery rzędy plażowiczów. Chyba, że przejdziesz dalej i znajdziesz trochę mniej ludną zatoczkę.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.02.2009 13:42

kopaj napisał(a): ...Chyba, że przejdziesz dalej i znajdziesz trochę mniej ludną zatoczkę.


wolimy klimatycznie ale niekoniecznie. na plazach cro jakos tak bezpieczniej i intymniej sie czujemy niz nad naszym Baltykiem

jaki Wy macie plan na ten rok?

Ty sie rok temu dales namowic na Ulike, ja jak widzisz na Bunculuke :D
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 17.02.2009 10:44

Witam, ja też zastanawiam się nad tym kampingiem w kontekście tegorocznych wakacji i mam w związku z tym pytanie jak z dojściem do centrum Baśki jak długo się idzie i jaka droga czy jakieś chodniki są itp.
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 17.02.2009 16:36

Mam pytanie czy można znaleźć w czerwcu lub lipcu bez rezerwacji miejsce na przyczepę, czy też lepiej spakować się z namiotem? Czy jest sens ciągnąć budkę, (klimat raczej namiotowy)?
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 17.02.2009 18:43

Andrzej S napisał(a):Witam, ja też zastanawiam się nad tym kampingiem w kontekście tegorocznych wakacji i mam w związku z tym pytanie jak z dojściem do centrum Baśki jak długo się idzie i jaka droga czy jakieś chodniki są itp.

Z dojściem nie ma problemu zajmuje 5 minut i idzie się chodnikiem przy morzu (naprawde piękne widoki)
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 17.02.2009 18:55

wiegal napisał(a):Mam pytanie czy można znaleźć w czerwcu lub lipcu bez rezerwacji miejsce na przyczepę, czy też lepiej spakować się z namiotem? Czy jest sens ciągnąć budkę, (klimat raczej namiotowy)?

Byliśmy na początku sierpnia w szczycie sezonu i przyczepę było by rade postawić tyle że te najlepsze miejsca oczywiście zajęte dla tego lepiej się wcześniej skontaktować i dokonać rezerwacji.
Osobiście preferujemy namiot - bardzo ciepły klimat :lol:
zdarzają się burze ale przeważnie przechodź nocą, na 3 tygodnie pobytu 1 burza i 1 wiatr Bora
Pole ma dobrą lokalizacje spore zalesienie także wiatry nie stanowią problemu :wink:
a ciąganie przyczepy opłaty za przejazdy + pliwo to kosztowna zabawa
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone