Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 26.07.2010 22:20

maslinko :D .. również się zapisuję i grzecznie czekam na d.c.

Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2010 22:33

Witaj, Anito :D

Btk, ale fajnie, że masz ten pierwszy wyjazd przed sobą... Nie zapomnę tych wrażeń, pierwszego widoku Jadranu. Wtedy mocniej się wszystko przeżywa :) Trochę zazdroszczę :wink:

Jolando, cieszę się, że tu jesteś :)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 26.07.2010 23:11

Ooooo ilu tu już przy tym ognisku znajomych postaci - mniej i bardziej :lol: Faaajnie!!!
Witaj Agusia znowu! Dobrze Cię widzieć! :D
I moja ukochana lavandULA :wink: :lol: już też jest!
A wachlarz - pięęęęękna rzecz :lol: I jak widać przydatna nie tylko we flamenco :lol: :lol: :lol:

Uściski i czekam ze wszystkimi!

(Ależ się mnoży cudownych relacji. Teraz to urlop od urlopu trzeba by wziąć. Chyba, że ma się wakacje hmmm :wink: :D )
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2010 23:39

U-la, Ty to jesteś nocny marek :D

Też się cieszę, że Cię widzę! Lawendy nie będzie zbyt wiele, bo to nie Hvar niestety. Ale gdzieś tam jeszcze przemycę na pewno :)

Pozdrówki :papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 26.07.2010 23:43

maslinka napisał(a):U-la, Ty to jesteś nocny marek :D

Też się cieszę, że Cię widzę! Lawendy nie będzie zbyt wiele, bo to nie Hvar niestety. Ale gdzieś tam jeszcze przemycę na pewno :)

Pozdrówki :papa:


A Ty to którą masz u siebie godzinę Sowo :D Wygrzebałam z szafy lawendowe poduszeczki z Hvaru - sprzed 5 laty i pachną!!! :D
A będzie już teraz odcinek? To poczekam jeszcze trochę :D
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 27.07.2010 00:48

Myślałem ze tylko ja nie mogę spać , poczytam bo wyjazd tuż tuż .
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.07.2010 06:10

O matko już 4 strony :D
Jak ja teraz mam pisać u siebie, jak u Ciebie tyle się dzieje? ;)
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na następny odcinek :)
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 27.07.2010 06:17

Mljjjjet.....Mljjjjet.....Mljjjjet.....Mljjjjet.....płyniemy raz dwa raz dwa :P ja mogę popchać :wink:
marcek_pl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcek_pl » 27.07.2010 07:54

Maslinko i ja się zapisuję do czytelni :) - chociaż te relacje powodują, że normalnie zaraz pęknę z niewytrzymania ;-) a do mojego wyjazdu jeszcze TRZY DNI!! 8)
gpaul
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 30.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gpaul » 27.07.2010 09:01

Wspomnień czar :)
Znowu trzeba rok czekać :( ale miło powspominać i jest cel w pracy, byle do wakacji w cro :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 27.07.2010 09:13

Także jestem i czekam na dalsze opisy :D
Pozdrawiam gorąco! :P
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 27.07.2010 09:33

Musiałam do początku wrócić i powiem, że po pierwsze jak Wam się do auta tyle przedmiotów luksusowych mieści - lodówka, stół, krzesła, całkiem spory namiot ? I po drugie gdy zobaczyłam dmuchany kajak to zrobiło mi się słabo, bo natychmiast zobaczyłam siebie trzymającą się kurczowo wiosła po przetarciu cienkiej skórki kajaka na czyhającej pod wodą skałce.
Agnieszko nie bałaś się ?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.07.2010 09:49

U-la napisał(a):A Ty to którą masz u siebie godzinę Sowo :D

Hehe, ale ja mam wakacje :wink:

Witaj, Stratos :)

Roksa, następny odcinek już bardzo niedługo :)

Spokojnie, Uffoking, zaraz płyniemy dalej.

Marcek, dasz radę. Zazdroszczę, że masz to jeszcze przed sobą :wink:

Gpaul, Monia, dobrze Was widzieć.

Lidio, najbardziej to ja się boję przed każdym kolejnym wyjazdem - o to, czy te wszystkie rzeczy zmieszczą się do naszego małego Fabiakia :wink:
Wymieniłaś te największe, zajmujące dużo miejsca... Powiem jeszcze, że stoliki są dwa (jeden do grania w Scrabble, drugi do przygotowywania posiłków :wink:), a torba z kajakiem jest wielka i waży 20 kg 8O

Zawsze jesteśmy załadowani po sam dach (tego nawet nie mam na zdjęciu, ale jest gorzej niż u Longtoma :wink:), co często powoduje duże zainteresowanie celników na granicach. Za każdym razem świecą nam do tyłu latarkami, jakby szukali, kogo przemycamy pod tymi wszystkimi bambetlami :lol:

Co do tego, czy się bałam na kajaku... Powiem szczerze, że nie. Albo jestem taka odważna, albo głupia :wink: Generalnie staraliśmy się pływać niedaleko brzegu. I jakoś wydaje mi się, że trudno się utopić w Adriatyku ze względu na stopień zasolenia :wink:

Były takie momenty, że wiało strasznie, były ogromne fale. Żywioł nas pokonał, musieliśmy zawracać... Ale nie chciałabym uprzedzać faktów :)

Jeśli chodzi o materiał, z jakiego nasz Intex jest zrobiony, to zaskoczył nas pozytywnie :) Tu miałam trochę obaw, że się przetrze na skałkach (tak jak piszesz...), ale właściwie tylko za pierwszym razem. Zwykle nie dobijaliśmy do samego brzegu, tylko ja wyskakiwałam wcześniej i szukałam kamienia na kotwicę. Ale o tym wszystkim też napiszę, już zaraz :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 27.07.2010 10:06

i ja się cieszę :D maslinko , że mogę śledzic kolejną twoją Super Relacje... :D
tj_jankes
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tj_jankes » 27.07.2010 10:10

I ja też zasiadam do czytania :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone