Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.08.2014 17:46

wpadłam ponownie ,pooglądac fotki z Trpanja :) fajnie tak popatrzeć na teraz już znane miejsca :)
widziałam,że podpłynęliście do skałki z plaży na kampie Vrila ,tylko fotki nie mogę zobaczyć :( zniknęła?
dużo fotek podobnych mamy,mam nadzieję że zajrzysz jak już coś stworzę :wink:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.08.2014 19:42

andeo napisał(a):wpadłam ponownie ,pooglądac fotki z Trpanja :)

Bardzo mi miło, że wpadłaś :D

andeo napisał(a):widziałam,że podpłynęliście do skałki z plaży na kampie Vrila ,tylko fotki nie mogę zobaczyć :( zniknęła?

Coś ją zeżarło ;) Właśnie odtworzyłam :)

andeo napisał(a):dużo fotek podobnych mamy,mam nadzieję że zajrzysz jak już coś stworzę :wink:

Z największą przyjemnością :)
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.08.2014 20:01

:D ooo fajnie,jest zdjątko :) super macie z tym kajakiem :)
Czarna2018
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna2018 » 28.12.2017 14:14

Maslinka,

Wybieramy się w lipcu na kilka dni na Mljet, nocować będziemy w Saplunara, mamy 4 dni na zwiedzenie wyspy. Na pewno chcielibyśmy "ogarnąć" Park, czy jest tam możliwość pływania kajakiem - jest jakaś wypożyczalnia?. Jak się ma sprawa odnośnie jedzenia w knajpach? Śniadania itp we własnym zakresie, ale na jakąś smaczną rybkę byśmy się wybrali, masz jakieś godne polecenia miejsce? jak z cenami? Korci mnie wynajęcie małej łajbki i opłynięcie wyspy, z tego co wyczytałam w necie jest tam masa pięknych zatoczek, grot dostępnych tylko od strony morza. Widziałaś gdzieś wypożyczalnie?

Z góry dzięki za info!
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.12.2017 15:03

Czarna 2018

Zanim Maslinka się odnajdzie to ja się wtrącę - w sprawie łódki, którą chcesz wypożyczyć.Macie patenty, czy tak na żywioł?
Ja z mężem wypożyczyliśmy łódź z małym silnikiem w Prożurskiej Luce, aby dopłynąć do Saplunary. W drodze powrotnej, po 15 tej zerwał się mistral, i o mało naszej morskiej wyprawy nie przepłaciliśmy życiem. Wzdłuż wybrzeży Mljetu mało jest miejsc do zacumowania, toteż jak wyruszysz, to musisz liczyć się z tym, że - jak na autostradzie - nie zatrzymasz się w każdej chwili, bo koło ciebie są ostre skały.Pewnie dla wprawionych nie jest to wielkie wyzwanie, dlatego pytam czy macie uprawnienia i doświadczenie..My nie mieliśmy..i skończyło się ściąganiem nas z morza motorówką przez pracownika wypożyczalni :oops: :lol:

Co do rybki, nad Saplunarą - plażą jest konoba z widokiem, którą polecał np. w swojej relacji Marsallah.

Na Mljecie słyną też z koźlęciny spod peki - my jedliśmy pyszną w Prożurskiej Luce :)

A w ogóle dzięki za wydobycie relacji z archiwum - chętnie jeszcze raz obejrzę maslinkowe przygody i znajome kąty :papa:
Czarna2018
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna2018 » 03.01.2018 13:21

Katerina,

Dzięki za podpowiedź,

co do łodzi plan jest wstępnie taka mała o :) MOTORBOAT 5 Hp, wygląda jak riksza wodna, nie mogę linka wrzucić :)

w jednej ekipie będzie żeglarz więc damy radę, tylko pytanie czy jest sens i warto się z tym szarpać? :)
Nie znam jeszcze "klimatów" chorwackich, to będzie pierwszy raz :)
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.01.2018 13:31

Czarna2018 napisał(a):
w jednej ekipie będzie żeglarz więc damy radę, tylko pytanie czy jest sens i warto się z tym szarpać? :)
Nie znam jeszcze "klimatów" chorwackich, to będzie pierwszy raz :)

A czy ten żeglarz ma morskie doświadczenie?
Czarna2018
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna2018 » 15.01.2018 12:28

ma morskie doświadczenie, pływał już po wodach chorwackiego wybrzeża.
Pytanie tylko czy jest sens, czy są tam "ciekawe" zakątki i czy ktoś to już z was robił, żeby polecić albo odradzić?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2018 12:33

Czarna2018 napisał(a):ma morskie doświadczenie, pływał już po wodach chorwackiego wybrzeża.
Pytanie tylko czy jest sens, czy są tam "ciekawe" zakątki i czy ktoś to już z was robił, żeby polecić albo odradzić?

Pływał po wodach chorwackiego wybrzeża ... i nie wie czy jest sens :roll: 8O
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 15.01.2018 12:37

Czarna2018 napisał(a):ma morskie doświadczenie, pływał już po wodach chorwackiego wybrzeża.

To jak nie wie czy jest sens to niech lepiej daruje sobie wyprawę łódeczką :roll:
Czarna2018
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna2018 » 15.01.2018 21:50

No właśnie tu mam problem. On sie rozbijał dużymi łajbami a tu na mljet chcemy te małe "wodne riksze" i marudzi mi że wolno to plywa itp. A nam sie nie spieszy, a chcemy zobaczyć coś poza "komercja". Na Mljet przybijał ale nie opływal go w koło szukając dziury w całym.. Także bije sie z myślami
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019