Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jedrula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 12.06.2018 21:35

Rezerwuję sobie tutaj miejsce żeby podzielić się z Wami doświadczeniami które przyjdzie mi przeżyć za 2 miesiące...

https://online-countdown.pl.downloadast ... B2LiAyLjAg

"Już raz tam byłem piwo piłem , jadłem po pas i swawoliłem ...
Jechać tam muszę by oswobodzić z katusz mą duszę ..."

https://www.cro.pl/rodzice-rodzicom-czyl ... 34710.html

Byłem jako młody rodzić , przetarłem szlaki a teraz wraz z rodziną jadę ponownie... postanowione, zaklepane i zapłacone...

...tylko dotrwać do sierpnia :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 21:41

Rezerwuję miejsce na podium :oczko_usmiech: :lol:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 21:44

Twojej relacji nie mogę się doczekać. :papa:
jedrula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 12.06.2018 21:44

Witam Panie Januszu, mam nadzieje że można dokonywać rezerwacji na forum... skoro można na booking, na trivago, na casamnudo (opiszę później "przygody z nimi") to można i na forum :-)

miło wrócić na Cro.pl , bezcenny zbiór informacji , pozdrawiam :-)
mchrob
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 12.06.2018 21:54

Można by powiedzieć, że wychowałem się na Twojej relacji 1.0 więc jestem i czekam na cd. ;)
16dzik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) 16dzik » 12.06.2018 21:55

No to czekamy na drugą odsłonę :lol:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 22:25

Jestem i ja. W poprzedniej swojej relacji napisałeś, że gdzieś po Europie się włóczyłeś... Może w dziale "Jak nie Chorwacja to... opiszesz swoje wrażenia z tamtych podróży? :D :D Bardzo chciałabym je zobaczyć :D
Igłą pinii
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 12.06.2018 22:32

Z przyjemnością zaczekam na relację. Fajnie, że wróciłeś :)
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.06.2018 22:35

No to poczekamy :D to tylko dwa miesiące . . . a ja mam cztery do wyjazdu ( dokładnie ) , więc zdążę poczytać i pooglądać jeszcze przed wyjazdem :wink:
Fajnie że wróciłeś na Cropelkę

Pozdrawiam
Piotr
jedrula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 12.06.2018 22:39

agata26061 napisał(a):Jestem i ja. W poprzedniej swojej relacji napisałeś, że gdzieś po Europie się włóczyłeś... Może w dziale "Jak nie Chorwacja to... opiszesz swoje wrażenia z tamtych podróży? :D :D Bardzo chciałabym je zobaczyć :D

Paryż, Barcelona i okolice, Geteborg i okolice czy Zakopane i okolice ? który rejon Ci się najbardziej podoba :?: :lol:

mnie osobiście Paryż zdewastował finansowo, Barcelona dobiła konto do zera, w Szwecji rozpieszczałem na trzeźwo tylko oczy bo alkohol pierońsko drogi... w Zakopanym... co tam było?... aaa.. padły mi kolana i stopy ...

... ale za tą ilość przygód mógłbym zapłacić i trzykrotność i dalej byłbym przeszczęśliwy :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 22:46

jedrula napisał(a):Witam Panie Januszu, mam nadzieje że można dokonywać rezerwacji na forum... skoro można na booking, na trivago, na casamnudo (opiszę później "przygody z nimi") to można i na forum :-)

miło wrócić na Cro.pl , bezcenny zbiór informacji , pozdrawiam :-)

Miło, że wróciłeś.
Gdzie w tym roku "Przepis na Chorwację" :?: ... chyba, że to jeszcze tajemnica. :wink:
jedrula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 12.06.2018 22:52

piotrf napisał(a):No to poczekamy :D to tylko dwa miesiące . . . a ja mam cztery do wyjazdu ( dokładnie ) , więc zdążę poczytać i pooglądać jeszcze przed wyjazdem :wink:
Fajnie że wróciłeś na Cropelkę

Pozdrawiam
Piotr
Igłą pinii napisał(a):Z przyjemnością zaczekam na relację. Fajnie, że wróciłeś :)

Hehe, wróciłem by zaczerpnąć nowych informacji, oprócz improwizacji muszę trochę zaplanować... teraz mam wyzwanie ... moją żonę i dzieci łatwo "oczarować" : Chorwacja ma wszystko co potrzebne, pięknie, ciepło i jest woda ... nie wiem jak mój kuzyn z rodziną ... czy się spodoba ? czy będzie ciepło ? czy woda będzie przezroczysta ? itd...

Objechałem Chorwację wzdłuż wybrzeża od Primosten do Dubrownika i jest takie miejsce , takie jedno , takie super że och i ach, marzyłem 7 lat żeby tam wrócić i ciągnie mnie tam niesamowicie...

....

i ...

... no właśnie tam nie pojadę... :| :lol:
obiadek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 12.06.2018 23:44

Jestem i odliczam "DDW Jedruli" :)
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 13.06.2018 06:02

jedrula napisał(a):... no właśnie tam nie pojadę... :| :lol:

Myślę, że to możesz nam zdradzić :D jestem ciekawa, które miejsce tak Cię zauroczyło.
Trajgul
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 13.06.2018 07:00

Na podstawie pierwszej relacji domyślam się, że chodzi o Brelę.
Jędrula nie zawiedź ludzi, bo masz tu sporą rzeszę fanów ;).
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019