Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.08.2018 01:08

krutom napisał(a):Coś mi tu nie pasuje, wyliczenia dużo bardziej niż średnio dokładne. :lol: :papa:

jedrula napisał(a):Takich sredniakow jak my to ze swieczka szukac...

Takie szukanie określam średnio , bo świeczka średnie światło daje . . .

Katerina napisał(a):jędrula
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...

:lol: :lol: Ja tam w ogóle przestałam wchodzić, bo boję się, że mnie na siłę...uśrednią :wink: :mrgreen: :papa:

Pomiędzy dolną granicą strefy stanów średnich a jej górną odpowiedniczką zmieszczą się wszyscy nieprzeciętni ludzie :smo: :mrgreen: :papa:

Pozdrawiam
Piotr
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.08.2018 10:44

Best relacje na forum, czytam i się zachwycam, a teraz ujawniam; zakotwiczam, bo mi ucieka.
Jak czytam Ciebie jędrula i anakina to mz. urlop byłby kosmiczny :mrgreen:
luk006
Mistrz Świata 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 27.08.2018 23:13

jedrula napisał(a):Zanim zaczne swoja opowiesc pelnym tempem to wczesniej lektura watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji " zachecila mnie do podliczenia moich wlasnych kosztow.

Jak , co i gdzie jadlem, pilem i zwiedzalem wyjdzie w nastepnych rozdzialach...

Wraz z rodzina jestem typowym przykladem sredniej klasy o srednich zarobkach, o srednim wyksztalceniu, o srednim pojeciu, o srednim metrazu mieszkania, o srednim poziomie ukonobienia, o srednich aspiracjach, o srednich ambicjach o srednich srednicach kol w aucie, o sredniej znajomosci jezykow obcych, o sredniej znajomosci wlasnego ojczystego jezyka i hymnu panstwowego , w domu mamy srednie lozko i sredni telewizor, ja i zona mamy srednie wymiary zarowno wzrostu i tego tam i tamtego...
Generalnie wszystkiego mamy srednio i tego co nie mamy tez nie mamy w okolicach sredniej... Po prostu nasza szarosc i wtopienie w tlum jest bliskie sredniej tak bardzo ze juz bardziej usrednic sie nic nie da...

...ba...! Nawet chorujemy srednio dlugo i na przecietnie srednie choroby...

Takich sredniakow jak my to ze swieczka szukac...

Zatem nasze koszty urlopowe sa srednie jak tylko srednie byc moga...

A oto zrzut liczony na kolanie na plazy wziety z historii karty (w bardzo srednim banku) i tego co wydalismy w gotowce... zupelnie przecietnymi i srednimi banknotami...

Ps
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...

20180824_100418_HDR-1195x2124.jpg

20180825_120251_HDR-1195x2124.jpg

7.5k w 10 dni, akurat tyle na ile moge sobie pozwolic zeby zima w czasie ferii pojechac w gory...

... takie srednie gory...bo jezdzic na nartach tez umiemy srednio...

No ale jak takiego Człowieka jak Ty, obdarzyć tylko średnią dawką sympatii :-) ??? Napisałem podobne stwierdzenie w innym wątku, jednak średnio mi idzie wymyślanie czegoś nowego, zatem... Średnio licząc zakończyliśmy pobyt w Chorwacji w podobnym okresie, więc i sobie i Tobie, życzę średniej depresji pourlopowej, a najlepiej jej braku ;-). Pozdrawiam :-)!!!
zmrol
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 07.12.2018 12:26

Hmmm gdzie dalszy ciąg relacji? Tak się fajnie czytało i nagle się urwało.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2018 12:52

Bartek1977 napisał(a):Jędrula.... Tylko proszę - jak już ruszysz z relacją, to nie trzymaj nas tak długo z dokończeniem jak przy relacji v.1.0.... Cieszę, się, że żyjesz i udanego urlopu życzę! :D :D

Zatrzymał się na 444 postach :wink:
A ostatnie logowanie 28 września 2018 .... :roll: :cry:
Gonzales
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 07.12.2018 13:00

Człowiek se tylko smaka narobił :(

Pozdrowienia.;)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.01.2019 22:51

UUUU, i znów Jędrula "przepadł" z forum.....
khml
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 28.01.2020 17:45

Dni... miesiące..... i..... lata mijają, a Jędrula....... jak znikał tak znika i nawet średnio słowa dotrzymuje, że skończy swą relację i czytelników uraduje - oczywiście "średnio" :wink:
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 28.01.2020 20:10

Wzywamy do działania. ;)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2020 20:34

Jędrula od pół roku na forum się nie logował...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019