Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.08.2018 01:08

krutom napisał(a):Coś mi tu nie pasuje, wyliczenia dużo bardziej niż średnio dokładne. :lol: :papa:


jedrula napisał(a):Takich sredniakow jak my to ze swieczka szukac...


Takie szukanie określam średnio , bo świeczka średnie światło daje . . .

Katerina napisał(a):jędrula
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...


:lol: :lol: Ja tam w ogóle przestałam wchodzić, bo boję się, że mnie na siłę...uśrednią :wink: :mrgreen: :papa:


Pomiędzy dolną granicą strefy stanów średnich a jej górną odpowiedniczką zmieszczą się wszyscy nieprzeciętni ludzie :smo: :mrgreen: :papa:


Pozdrawiam
Piotr
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.08.2018 10:44

Best relacje na forum, czytam i się zachwycam, a teraz ujawniam; zakotwiczam, bo mi ucieka.
Jak czytam Ciebie jędrula i anakina to mz. urlop byłby kosmiczny :mrgreen:
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 27.08.2018 23:13

jedrula napisał(a):Zanim zaczne swoja opowiesc pelnym tempem to wczesniej lektura watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji " zachecila mnie do podliczenia moich wlasnych kosztow.

Jak , co i gdzie jadlem, pilem i zwiedzalem wyjdzie w nastepnych rozdzialach...


Wraz z rodzina jestem typowym przykladem sredniej klasy o srednich zarobkach, o srednim wyksztalceniu, o srednim pojeciu, o srednim metrazu mieszkania, o srednim poziomie ukonobienia, o srednich aspiracjach, o srednich ambicjach o srednich srednicach kol w aucie, o sredniej znajomosci jezykow obcych, o sredniej znajomosci wlasnego ojczystego jezyka i hymnu panstwowego , w domu mamy srednie lozko i sredni telewizor, ja i zona mamy srednie wymiary zarowno wzrostu i tego tam i tamtego...
Generalnie wszystkiego mamy srednio i tego co nie mamy tez nie mamy w okolicach sredniej... Po prostu nasza szarosc i wtopienie w tlum jest bliskie sredniej tak bardzo ze juz bardziej usrednic sie nic nie da...

...ba...! Nawet chorujemy srednio dlugo i na przecietnie srednie choroby...

Takich sredniakow jak my to ze swieczka szukac...

Zatem nasze koszty urlopowe sa srednie jak tylko srednie byc moga...

A oto zrzut liczony na kolanie na plazy wziety z historii karty (w bardzo srednim banku) i tego co wydalismy w gotowce... zupelnie przecietnymi i srednimi banknotami...

Ps
Nie zamieszcze tego w watku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji" bo tam nieprzecietni ludzie sprowadza mnie do mianownika i bede mial humor na weekend ponizej sredniej...

20180824_100418_HDR-1195x2124.jpg


20180825_120251_HDR-1195x2124.jpg



7.5k w 10 dni, akurat tyle na ile moge sobie pozwolic zeby zima w czasie ferii pojechac w gory...

... takie srednie gory...bo jezdzic na nartach tez umiemy srednio...


No ale jak takiego Człowieka jak Ty, obdarzyć tylko średnią dawką sympatii :-) ??? Napisałem podobne stwierdzenie w innym wątku, jednak średnio mi idzie wymyślanie czegoś nowego, zatem... Średnio licząc zakończyliśmy pobyt w Chorwacji w podobnym okresie, więc i sobie i Tobie, życzę średniej depresji pourlopowej, a najlepiej jej braku ;-). Pozdrawiam :-)!!!
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 07.12.2018 12:26

Hmmm gdzie dalszy ciąg relacji? Tak się fajnie czytało i nagle się urwało.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.12.2018 12:52

Bartek1977 napisał(a):Jędrula.... Tylko proszę - jak już ruszysz z relacją, to nie trzymaj nas tak długo z dokończeniem jak przy relacji v.1.0.... Cieszę, się, że żyjesz i udanego urlopu życzę! :D :D

Zatrzymał się na 444 postach :wink:
A ostatnie logowanie 28 września 2018 .... :roll: :cry:
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 07.12.2018 13:00

Człowiek se tylko smaka narobił :(

Pozdrowienia.;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.01.2019 22:51

UUUU, i znów Jędrula "przepadł" z forum.....
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 28.01.2020 17:45

Dni... miesiące..... i..... lata mijają, a Jędrula....... jak znikał tak znika i nawet średnio słowa dotrzymuje, że skończy swą relację i czytelników uraduje - oczywiście "średnio" :wink:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 28.01.2020 20:10

Wzywamy do działania. ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2020 20:34

Jędrula od pół roku na forum się nie logował...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rodzina z Rodziną czyli przepis na Chorwację v. 2.0 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone