Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwować za tę cene czy jechać w ciemno ?Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blondi3098
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2017
Rezerwować za tę cene czy jechać w ciemno ?Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi3098 » 22.03.2017 20:47

Witajcie ! W tym roku po raz pierwszy wraz z chłopakiem wybieramy sie Chorwacji. Jako miejscowość wybraliśmy Brele (chłopak "zakochał się" w sosnowej skale :roll: .Jedziemy w terminie 10.06.2017-17.06.2017 czyli jeszcze przed sezonem chyba :) Znalazłam pokój Valentina Brela apartament A2+1 (niestety nie moge załączyć linku) 100m od plaży ,z widokiem na morze i dość nowocześnie urządzony. Cena 35Euro
Co sądzicie ? Rezerwować za tę cenę czy jechać w ciemno i też się znajdzie takie warunki w niższej cenie ?
Zależy mi aby lokalizacja była własnie blisko centrum i blisko ukochanej skałki,która już teraz robi za tapete na jego komputerze,no i oczywiście z widokiem na morze i blisko plaży :D :D
Z góry dziękuje !
Ostatnio edytowano 22.03.2017 21:03 przez blondi3098, łącznie edytowano 1 raz
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 22.03.2017 21:01

Nijak nie mogę doszukać się ceny. Chyba że jest za darmo.
W takim wypadku brałbym w ciemno :D

Pozdrowienia.;)
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 22.03.2017 21:03

blondi3098 napisał(a):Witajcie ! W tym roku po raz pierwszy wraz z chłopakiem wybieramy sie Chorwacji. Jako miejscowość wybraliśmy Brele (chłopak "zakochał się" w sosnowej skale :roll: .Jedziemy w terminie 10.06.2017-17.06.2017 czyli jeszcze przed sezonem chyba :) Znalazłam pokój Valentina Brela apartament A2+1 (niestety nie moge załączyć linku) 100m od plaży ,z widokiem na morze i dość nowocześnie urządzony.
Co sądzicie ? Rezerwować za tę cenę czy jechać w ciemno i też się znajdzie takie warunki w niższej cenie ?
Zależy mi aby lokalizacja była własnie blisko centrum i blisko ukochanej skałki,która już teraz robi za tapete na jego komputerze,no i oczywiście z widokiem na morze i blisko plaży :D :D
Z góry dziękuje !

Witaj,
Nie napisałaś w jakiej cenie ??
Ja też się wybieram w czerwcu ale wolę wcześniej zarezerwować i mieć już pewne lokum niż szukać :)
blondi3098
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi3098 » 22.03.2017 21:04

Gonzales napisał(a):Nijak nie mogę doszukać się ceny. Chyba że jest za darmo.
W takim wypadku brałbym w ciemno :D

Pozdrowienia.;)

Przepraszam...myslałam ze napisałam cena :35 euro
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 22.03.2017 21:10

blondi3098 napisał(a): Brela apartament A2+1 Cena 35Euro

Cena nie jest zła tylko czy wszystko masz w tej cenie ??
Klima,parking, taxa klimatyczna ?
Możesz negocjować w tym okresie i uda się zbić na 30 E
Wiadomo że w pierwszej linii brzegowej ceny są wyższe niż 100 m do plaży.

Powodzenia :)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 22.03.2017 21:23

35 euro na 2+1 w Breli nawet jak na czerwiec to bardzo tanio. Co do jazdy w ciemno to można ryzykować, ale na taniej bym nie liczył. Chorwaci (wiekszość) lubia się cenić. Kiedyś z jednym chciałem sie potargować na polatanie na parasolidingu to sie obraził. Stał facet z motorówka od 0,5 godz bez klientów to podeszliśmy do niego w 3 pary, jak pamiętam chcieliśmy zniżki symbolicznie i na zasadzie taniego bardziej nawiązania rozmowy, a on focha szczelił i nam cennik pokazuje.
blondi3098
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi3098 » 22.03.2017 21:32

max21 napisał(a):
blondi3098 napisał(a):Witajcie ! W tym roku po raz pierwszy wraz z chłopakiem wybieramy sie Chorwacji. Jako miejscowość wybraliśmy Brele (chłopak "zakochał się" w sosnowej skale :roll: .Jedziemy w terminie 10.06.2017-17.06.2017 czyli jeszcze przed sezonem chyba :) Znalazłam pokój Valentina Brela apartament A2+1 (niestety nie moge załączyć linku) 100m od plaży ,z widokiem na morze i dość nowocześnie urządzony.
Co sądzicie ? Rezerwować za tę cenę czy jechać w ciemno i też się znajdzie takie warunki w niższej cenie ?
Zależy mi aby lokalizacja była własnie blisko centrum i blisko ukochanej skałki,która już teraz robi za tapete na jego komputerze,no i oczywiście z widokiem na morze i blisko plaży :D :D
Z góry dziękuje !

Witaj,
Nie napisałaś w jakiej cenie ??
Ja też się wybieram w czerwcu ale wolę wcześniej zarezerwować i mieć już pewne lokum niż szukać :)


W cenie z tego co widzę jest parking i wi-fi ,o taksie nie ma żadnej wzmianki wiec muszę dopytać się właścicielki.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 22.03.2017 21:47

blondi3098 napisał(a):W cenie z tego co widzę jest parking i wi-fi ,o taksie nie ma żadnej wzmianki wiec muszę dopytać się właścicielki.

Dopytaj się zwłaszcza o klimatyzację i żeby nie było tak jak ja miałem.
Dowiedziałem się na miejscu że jak chcę korzystać to muszę 5 E zapłacić za każdy dzień.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 22.03.2017 21:47

35 euro za apartament 2 osobowy w połowie czerwca to wg mnie jest wysoka cena. Jeszcze nigdy nie zapłaciłem takiej kwoty za dwie osoby za lokum ( często nawet dla 3-4 osób) z klimą lub bez , z widokiem na morze lub nie , darmowym parkingiem, Wi-Fi max 100m od plaży w wielu atrakcyjnych miejscowościach. Dotyczy to drugiej połowy czerwca, pierwszej połowy lipca lub września ale wszystkie wyjazdy były " w ciemno". Oczywiście proponowano mi większe kwoty , ale po bezpośrednich negocjacjach udawało nam się zmniejszyć cenę.
Skoro jednak chcesz mieć widok na te skałki to nigdy nie wiadomo czy akurat tam " w ciemno" znajdziesz miejsce.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 22.03.2017 21:50

blondi3098 napisał(a):100m od plaży ,z widokiem na morze


Cena ok, widok świetny. Jedynie ta odległość 100m może trochę mylić, bo to raczej w linii prostej, więc będzie trochę chodzenia po schodach.
blondi3098
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi3098 » 22.03.2017 21:59

sneer napisał(a):
blondi3098 napisał(a):100m od plaży ,z widokiem na morze


Cena ok, widok świetny. Jedynie ta odległość 100m może trochę mylić, bo to raczej w linii prostej, więc będzie trochę chodzenia po schodach.

Mieszkam w górach stołowych więc chodzenie pod górke i po schodam mam opanowane do perfekcji :lol: :lol:
To według mapy jest 3 linia domków od brzegu :D
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 22.03.2017 22:02

blondi3098 napisał(a):To według mapy jest 3 linia domków od brzegu :D


Wiem, widziałem na mapie. Mi z takiej odległości schody dały w Breli w kość (szczególnie powrót z plaży), ale ja nie pochodzę z gór 8)
blondi3098
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi3098 » 22.03.2017 22:20

szczeliniec-wielki.jpg
sneer napisał(a):
blondi3098 napisał(a):To według mapy jest 3 linia domków od brzegu :D


Wiem, widziałem na mapie. Mi z takiej odległości schody dały w Breli w kość (szczególnie powrót z plaży), ale ja nie pochodzę z gór 8)


W takim razie zapraszam w moje strony do Szczelińca ,schodów dużo i ale za to jakie widoki piękne !
Świetne miejsce w drodze powrotnej z Chorwacji :D
Załączniki:
44431_1600sz-720x480.jpg
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 27.03.2017 14:34

Zgadzam się z pablo150 - 35 euro na 2+1 w Breli nawet, jak na czerwiec to bardzo tanio. Płaciłem w sezonie za 2+2 110 euro na Podrace 25a. Tak, więc cena jest ok, ale piszesz, żeby było blisko centrum i blisko skałki. A jeżeli dobrze patrzę, to ten apartman wcale tak blisko nie jest. Jeżeli chcecie jechać w czerwcu, to ja bym jeszcze na Waszym miejscu poszukał - z pewnością coś znajdziecie bliżej. Brelę polecam absolutnie:)
gonzo
Croentuzjasta
Posty: 409
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzo » 28.03.2017 18:58

blondi3098 napisał(a):Witajcie ! W tym roku po raz pierwszy wraz z chłopakiem wybieramy sie Chorwacji. Jako miejscowość wybraliśmy Brele (chłopak "zakochał się" w sosnowej skale :roll: .Jedziemy w terminie 10.06.2017-17.06.2017 czyli jeszcze przed sezonem chyba :) Znalazłam pokój Valentina Brela apartament A2+1 (niestety nie moge załączyć linku) 100m od plaży ,z widokiem na morze i dość nowocześnie urządzony. Cena 35Euro
Co sądzicie ? Rezerwować za tę cenę czy jechać w ciemno i też się znajdzie takie warunki w niższej cenie ?
Zależy mi aby lokalizacja była własnie blisko centrum i blisko ukochanej skałki,która już teraz robi za tapete na jego komputerze,no i oczywiście z widokiem na morze i blisko plaży :D :D
Z góry dziękuje !

Cenik z tamtego roku 01.06-20.06 30 Euro
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwować za tę cene czy jechać w ciemno ?Brela
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone