Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MlodyLeo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) MlodyLeo » 22.05.2017 13:13

Cena nie zmieni się na pewno. Na wszelki wypadek wydrukuj sobie potwierdzenie rezerwacji z kwotą jaka według umowy masz do zapłaty. W razie gdyby właściciel chciał Cię naciągnąć na jakieś dodatkowe euro .
Ps. Zapoznaj się dokładnie z opisanymi na booking warunkami panujacymi w obiekcie np. czy klimatyzacja jest wliczona w cenę czy płatna dodatkowo, czy parking jest itp.itd.
marcopil
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 22.05.2017 13:16

MlodyLeo napisał(a):Cena nie zmieni się na pewno. Na wszelki wypadek wydrukuj sobie potwierdzenie rezerwacji z kwotą jaka według umowy masz do zapłaty. W razie gdyby właściciel chciał Cię naciągnąć na jakieś dodatkowe euro .
Ps. Zapoznaj się dokładnie z opisanymi na booking warunkami panujacymi w obiekcie np. czy klimatyzacja jest wliczona w cenę czy płatna dodatkowo, czy parking jest itp.itd.


Często dokonywałem rezerwacji kilka miesięcy przed wyjazdem i ani razu nie było sytuacji, aby cena zmieniła się w dniu przyjazdu.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 22.05.2017 13:24

Wg. mnie nie musisz się niczego bać. Masz rezerwację z zagwarantowaną ceną i już. Ja od kilku lat korzystam z booking i nie było problemów. Zawsze planowałem wcześniej i wykorzystując niższe ceny. Dla św spokoju możesz sprawdzić w BOK podając numer rezerwacji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.05.2017 13:25

Właśnie szukałem z klimatyzacją i bezpłatnym parkingiem aktualnie w tej cenie jest wszystko bez klimatyzacji, a podobno przydaje się tam?
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 22.05.2017 14:02

w tym roku nie mogę znależć mojej już zarezerwowanej kwatery na booking.com (innej niż w zeszłym roku) ale w zeszłym roku jak szukałem to cena pomiędzy booking.com a naszym pośrednikiem była niebotycznie większa płaciłem u naszego pośrednika 207 pln za kwaterę 3 osobową ta sama kwatera na booking com kosztowała prawie 300pln

właśnie sprawdziłem zeszłoroczną kwaterę na booking.com za 5 nocy we wrześniu(jedyne dostępne terminy )cena 1151 pln za trzy osoby cena u Polskiego pośrednika to 800 pln
Ostatnio edytowano 22.05.2017 14:37 przez matufa, łącznie edytowano 1 raz
MlodyLeo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) MlodyLeo » 22.05.2017 14:32

Właściciel u którego byłem w zeszłym roku, powiedział, że z kwoty jaką zapłaciłem musi oddać 15% bookingowi. Dlatego gdybym chciał odwiedzić go i w tym roku mam się kontaktować z nim bezpośrednio nie przez booking , a napewno będę miał taniej przynajmniej o te 15%, a i jeszcze jakiś rabat da dla "stalego" klienta.
marcopil
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 22.05.2017 14:37

matufa napisał(a):w tym roku nie mogę znależć mojej już zarezerwowanej kwatery na booking.com (innej niż w zeszłym roku) ale w zeszłym roku jak szukałem to cena pomiędzy booking.com a naszym pośrednikiem była niebotycznie większa płaciłem u naszego pośrednika 207 pln za kwaterę 3 osobową ta sama kwatera na booking com kosztowała prawie 300pln


Zgadza się różnica jest, ja w tym roku zaoszczędziłem prawie 500 zł, ale musiałem wpłacić zaliczkę 50% właścicielowi apartamentu.
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 22.05.2017 14:40

ja płaciłem 150 euro zaliczki dostałem voucher na apartament reszta na miejscu właścicielowi wszystko cacy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.05.2017 21:11

matufa napisał(a):w ty....pln


Hey podasz namiary na tego pośrednika na PW.
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 31.05.2017 19:24

Czy ktoś rezerwował apartamenty przez adriagate.com ? Czy sa wiarygodni jak wpłacę zaliczkę ?
mrdorylek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrdorylek » 31.05.2017 20:02

Ja był w tamtym roku z adriagate w Chowacji, wszystko było ok i Pani z infolinii jest Polką i udziela tłumaczenia w razie pytań podczas pobytu z właścicielem.


P.S: Mam do sprzedania voucher w adriagate.
kris74
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris74 » 31.05.2017 20:43

no wlasnie booking com zero ciekawych ofert, adriagate tez moze ktos poleci jakas strone z partamentami w makarskiej? na tym forum przeszukiwanie postow sprzed lat to bezsens
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2017 20:48

kris74 napisał(a):no wlasnie booking com zero ciekawych ofert, adriagate tez moze ktos poleci jakas strone z partamentami w makarskiej? na tym forum przeszukiwanie postow sprzed lat to bezsens

noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 31.05.2017 20:58

jomarijo napisał(a):Czy ktoś rezerwował apartamenty przez adriagate.com ? Czy sa wiarygodni jak wpłacę zaliczkę ?

Co prawda kilka lat temu, ale korzystaliśmy z oferty Adriagate.com Wszystko było w porządku i faktycznie na miejscu w Chorwacji mają pracownicę - Polkę /przynajmniej wtedy mieli :)/
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 31.05.2017 21:07

Dzieki za informacje, apartament na Adriagate jest troche tańszy i w cenie opłata za klimę na booking troszke drożej i nic nie pisze,że w cenie klima ....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone