Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 10.06.2020 12:16

Zrobiłem aktualizację aplikacji i ni uja. Nie da się, wpisuję kod cvv i trwa ciągle weryfikacja, a po kilkudziesięciu minutach odrzuca. :evil:
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 10.06.2020 14:22

U mnie bez problemu.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 10.06.2020 16:21

darekvideo napisał(a):Zrobiłem aktualizację aplikacji i ni uja. Nie da się, wpisuję kod cvv i trwa ciągle weryfikacja, a po kilkudziesięciu minutach odrzuca. :evil:

Może odinstaluj i zainstaluj ponownie.
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 10.06.2020 17:29

Dodałem kartę żony z Santandera i doładowanie poszło bez problemu. Z Millennium nadal nie można, czyli z tym bankiem coś nie tak. Kartą Millennium płaciłem 3 godziny temu w sklepie i płatność ok. więc co jest grane ? :? :evil:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 10.06.2020 18:53

Jak pisałem, doładowałem kartą Milenium 5 dni temu.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1912
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 10.06.2020 19:32

Nie masz ustawionych jakichś limitów np. na transakcje internetowe na tej karcie?
Yankee
Croentuzjasta
Posty: 143
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yankee » 10.07.2020 00:29

Nie wiecie jak w tym roku wygląda z prowizją za wypłatę z bankomatów?
Ja ma w okolicy tylko bankomaty Splitska Banka i Hrvatska poštanska banka. Jest jeszcze euronet ale te trzeba omijać szerokim łukiem.
zyziozie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zyziozie » 10.07.2020 08:17

Yankee napisał(a):Nie wiecie jak w tym roku wygląda z prowizją za wypłatę z bankomatów?
Ja ma w okolicy tylko bankomaty Splitska Banka i Hrvatska poštanska banka. Jest jeszcze euronet ale te trzeba omijać szerokim łukiem.

3 razy wyjmowałem w tym sezonie pieniądze Revolutem z Zagrebacka Banka. Nie było specjalnej prowizji banku.
Natomiast przy próbie skorzystania z Euronetu i jakiegoś dziwnego żółto-czarnego bankomatu był komunikat o prowizji prawie 30 kun. Transakcję w obu przypadkach przerwałem, ale efekt jest taki że Revolut policzył mi za obie "operacje" po prawie 2% swojej prowizji :(.
Dodatkowo ta druga zakończyła się przewalutowaniem złotówek na kuny ... Tak że dziwna sprawa i nadająca się do reklamacji ...
lolekanabolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolekanabolek » 10.07.2020 09:37

zyziozie napisał(a):3 razy wyjmowałem w tym sezonie pieniądze Revolutem z Zagrebacka Banka. Nie było specjalnej prowizji banku.
Natomiast przy próbie skorzystania z Euronetu i jakiegoś dziwnego żółto-czarnego bankomatu był komunikat o prowizji prawie 30 kun. Transakcję w obu przypadkach przerwałem, ale efekt jest taki że Revolut policzył mi za obie "operacje" po prawie 2% swojej prowizji :(.
Dodatkowo ta druga zakończyła się przewalutowaniem złotówek na kuny ... Tak że dziwna sprawa i nadająca się do reklamacji ...

nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Nie wypłaciłeś pieniędzy z bankomatu a revolut pobrał prowizję 2%
zyziozie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zyziozie » 10.07.2020 17:51

lolekanabolek napisał(a):
zyziozie napisał(a):3 razy wyjmowałem w tym sezonie pieniądze Revolutem z Zagrebacka Banka. Nie było specjalnej prowizji banku.
Natomiast przy próbie skorzystania z Euronetu i jakiegoś dziwnego żółto-czarnego bankomatu był komunikat o prowizji prawie 30 kun. Transakcję w obu przypadkach przerwałem, ale efekt jest taki że Revolut policzył mi za obie "operacje" po prawie 2% swojej prowizji :(.
Dodatkowo ta druga zakończyła się przewalutowaniem złotówek na kuny ... Tak że dziwna sprawa i nadająca się do reklamacji ...

nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Nie wypłaciłeś pieniędzy z bankomatu a revolut pobrał prowizję 2%

Tak wynika z raportu z "transakcji".
Pieniędzy z bankomatu nie wyjąłem bo nie chciałem płacić 30 kun prowizji dla Euronetu.
Transakcję anulowałem, a mimo to Revolut potraktował to jakbym ją zrealizował i policzy swoją prowizję za wypłatę ponad limit 800 PLN w ciągu 30 dni.
I drugie kuriozum że ni stąd ni zowąd anulowana wypłata z bankomatu sprawiła magiczną zamianę PLN na HRK... Te kuny oczywiście tak czy inaczej wykorzystam ale skąd taki ruch to nie wiem...
mk1112
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mk1112 » 12.07.2020 07:21

Witam, ja też w tym roku wybieram się z kartą Revolut i dziękuję za wszystkie rady, dostosuję się.
Pozdrawiam Małgorzata
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.07.2020 13:22

zyziozie napisał(a):3 razy wyjmowałem w tym sezonie pieniądze Revolutem z Zagrebacka Banka. Nie było specjalnej prowizji banku.
Natomiast przy próbie skorzystania z Euronetu i jakiegoś dziwnego żółto-czarnego bankomatu był komunikat o prowizji prawie 30 kun.

Jak w tym sezonie z Revolutem w bankomatach chorwackich?
Czy poza Zagrebacka Bank jest możliwość wypłaty bez prowizji banku?


zyziozie napisał(a):Transakcję w obu przypadkach przerwałem, ale efekt jest taki że Revolut policzył mi za obie "operacje" po prawie 2% swojej prowizji :(.

Sprawdzałeś czy prowizja nie została Ci zwrócona po kilku dniach?
pawers
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawers » 24.07.2020 14:48

empire13 napisał(a):
zyziozie napisał(a):3 razy wyjmowałem w tym sezonie pieniądze Revolutem z Zagrebacka Banka. Nie było specjalnej prowizji banku.
Natomiast przy próbie skorzystania z Euronetu i jakiegoś dziwnego żółto-czarnego bankomatu był komunikat o prowizji prawie 30 kun.

Jak w tym sezonie z Revolutem w bankomatach chorwackich?
Czy poza Zagrebacka Bank jest możliwość wypłaty bez prowizji banku?

Ja wypłacałem z bankomatów ersteBanka bez prowizji.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.07.2020 15:21

pawers napisał(a):Ja wypłacałem z bankomatów ersteBanka bez prowizji.


A więc póki co bez prowizji w Zagrebacka Bank i w ersteBanka.
Z prowizją w Euronet i w żółto-czarnych.
sjux55
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2020
Re: Kuny najlepiej z bankomatu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sjux55 » 26.07.2020 18:17

Polecam kartę Revolut. Zamawiacie taką kartę z aplikacji na telefon. Używanie nic nie kosztuje chyba że zamawiacie wersję premium itp.. Przelewem doładowujecie takie konto np 1000 zł czy 2000 zł. Najlepsze kursy. Działa prawie wszędzie np wybierałem gotówkę w dalszej Azji czy Turcji.
Obecnie z bankomatu można wybrać do kwoty 800 zł (po przeliczeniu) bez prowizji. Na tym pobycie korzystałem z 3 różnych bankomatów w Chorwacji.
Pozdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
REVOLUT - karta wielowalutowa - strona 78
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone