Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Radkon1981
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radkon1981 » 07.11.2019 15:15

Ostatnio robiłem zakupy na aliiexppres kartą Revoult, jedna transakcja na 350$ druga na 50$, niestety płatności nie przeszły. Na drobne kwoty nie było problemu wszystko grało natomiast przy większych wyskakiwał błąd płatności pomimo iz wszystkie ustawienia i limity były OK.
Dopiero po kontakcie na czacie odblokowało mi płatności. Pisze aby nie kombinować za dużo tylko użyć czatu, można po PL jest nasza obsługa polskojęzyczna.

Zwrot 33zł za rejestrację
https://revolut.com/referral/dariusydmq!a13221
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 27.11.2019 22:47

Zastanawiam się własnie nad karta Revolut i mam pytanie do specjalistów w tej dziedzinie:

Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na kartę? Czy jeśli zamówię ją w tym tygodniu, to zdąży przyjść przed Świętami?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 28.11.2019 08:50

marekkowalak napisał(a):Zastanawiam się własnie nad karta Revolut i mam pytanie do specjalistów w tej dziedzinie:

Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na kartę? Czy jeśli zamówię ją w tym tygodniu, to zdąży przyjść przed Świętami?


Na pewno.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 30.11.2019 00:39

Roxi napisał(a):
marekkowalak napisał(a):Zastanawiam się własnie nad karta Revolut i mam pytanie do specjalistów w tej dziedzinie:

Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na kartę? Czy jeśli zamówię ją w tym tygodniu, to zdąży przyjść przed Świętami?


Na pewno.



Dzięki za odpowiedź.

Konto założone, karta zamówiona - ma przyjść 6 grudnia
MagicOl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.12.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagicOl » 12.12.2019 08:52

Witam,

Wybieram się do Chorwacji i właściciel apartamentu prosi o depozyt 20% wartości rezerwacji.
Czy da się przelać na jego konto (prawdopodobnie jakiś bank w Chorwacji, i konto w Euro) przy pomocy Revolut ?
Jakie mnie czekają opłaty ?
Jak długo trwa operacja ?

Powiedzmy kwota około 200 Euro.

Oczywiście najpierw przelewam na konto Revolut PLN -> potem wymieniam kasę i chcę przelać na konto tej osoby u której rezerwuję. Czy ten przelew ma być w operacji wymiany zrobiony ? (podanie konta Euro na które ma wysłać kasę)

Pozdrawiam,
Maciek
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 12.12.2019 10:31

MagicOl napisał(a):Witam,

Wybieram się do Chorwacji i właściciel apartamentu prosi o depozyt 20% wartości rezerwacji.
Czy da się przelać na jego konto (prawdopodobnie jakiś bank w Chorwacji, i konto w Euro) przy pomocy Revolut ?
Jakie mnie czekają opłaty ?
Jak długo trwa operacja ?

Powiedzmy kwota około 200 Euro.

Oczywiście najpierw przelewam na konto Revolut PLN -> potem wymieniam kasę i chcę przelać na konto tej osoby u której rezerwuję. Czy ten przelew ma być w operacji wymiany zrobiony ? (podanie konta Euro na które ma wysłać kasę)

Pozdrawiam,
Maciek

W styczniu płaciłem Revolutem, zaliczkę 320 Euro na konto w Privredna Banka Zagreb. Brak dodatkowych kosztów transakcji, przelew zrobiłem o 21.30, następnego dnia ok. 13 otrzymałem potwierdzeni od wynajmującej że przelew do niej dotarł. Na koncie miałem złotówki, Revolut przeliczył po kursie dnia.
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 227
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 12.12.2019 13:26

Przelewałem w zeszłym tygodniu w piątek 220 E na konto w Niemczech przez Revoluta. W poniedziałek potwierdzenie, że kasa jest na koncie, bez żadnych opłat 8) Przeliczone ze złotówek po dobrym kursie. :)
MagicOl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.12.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagicOl » 13.12.2019 08:07

A w jaki sposób w Revolut się realizuje przelew ?
Może ktoś w kilku punktach wypisać co i gdzie kliknąć ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.12.2019 10:29

Dziwne pytania czasami widuję :)

Klikasz na ikonkę Revolut i się logujesz->na dole klikasz Płatności->Dodaj konto bankowe->Do kogoś innego->wybierasz kraj docelowy i walutę->wpisujesz dane odbiorcy->robisz przelew.

To, że musisz mieć gotówkę we wskazanej przez Ciebie walucie już chyba wiesz.
A jak nie to lepiej nic nie rób w Revolucie :)
globtrotuar
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) globtrotuar » 14.12.2019 01:32

Radkon1981 napisał(a):Ostatnio robiłem zakupy na aliiexppres kartą Revoult, jedna transakcja na 350$ druga na 50$, niestety płatności nie przeszły. Na drobne kwoty nie było problemu wszystko grało natomiast przy większych wyskakiwał błąd płatności pomimo iz wszystkie ustawienia i limity były OK.
Dopiero po kontakcie na czacie odblokowało mi płatności. Pisze aby nie kombinować za dużo tylko użyć czatu, można po PL jest nasza obsługa polskojęzyczna.

Zwrot 33zł za rejestrację
https://revolut.com/referral/dariusydmq!a13221


Usiłowałem zapłacić na ebayu i też mi się nie udało. Na aliexpresie było OK.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 08.01.2020 20:46

Pytanie karta Relovut - waluty na koncie: kuna, euro, pln. Płacenie kartą w BiH - z której waluty ściągnie kasę?
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 13.01.2020 18:55

Zablo, w PLN
(chyba, że kartę zakładałeś w jakimś innym kraju, w sensie na adres np. austriacki, to wtedy w walucie tegoż)
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 22.01.2020 15:02

Mam pytanko, otóż Revolut zakładałem kiedyś na prawo jazdy i co do użytkowania, to nie narzekam (ważne żeby pamiętać tylko o właściwych ustawieniach). Teraz Rev chyba zatęskniło i pisze do mnie, że to już nie wystarcza w związku ze zmianami przepisów. Też w takim przypadku dostajecie takie powiadomienia o konieczności uzupełnienia o kolejny dokument ? Pytam, bo po prostu chcę się dodatkowo upewnić
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 22.01.2020 15:48

Ja kiedyś olałem tą informacje i do dzisiaj poza prawkiem nic im nie przesłałem i jakoś normalnie Revolut funkcjonuje :)
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 23.01.2020 20:36

wolffer napisał(a):Mam pytanko, otóż Revolut zakładałem kiedyś na prawo jazdy i co do użytkowania, to nie narzekam (ważne żeby pamiętać tylko o właściwych ustawieniach). Teraz Rev chyba zatęskniło i pisze do mnie, że to już nie wystarcza w związku ze zmianami przepisów. Też w takim przypadku dostajecie takie powiadomienia o konieczności uzupełnienia o kolejny dokument ? Pytam, bo po prostu chcę się dodatkowo upewnić

Informacja z ubiegłego roku, kiedy też prosili o ponowną weryfikację.
https://bezprawnik.pl/dodatkowa-weryfikacja-revolut/
Ja otrzymałem prośbę jeszcze w ubiegłym roku i zweryfikowałem się dowodem osobistym (wcześniej przy zakładaniu konta zrobiłem to prawem jazdy), żonę poprosili o powtórną weryfikację w dniu dzisiejszym.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
REVOLUT - karta wielowalutowa - strona 76
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone