Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rekonkwista 2017 - czyli 4 x Costa + 1 x Sierra

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 06.09.2017 21:19

Magda O. napisał(a):Powroty są trudne... :(
Fajna relacja :D
No brakuje hiszpańskiego słoneczka.... szczególnie teraz w deszczowe dni.
Janusz Bajcer napisał(a):Nic nie pisałem ...
Ale zaglądałem i czytałem.
Mam nadzieję, że mocno nie nudziłem :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.09.2017 21:27

Gdybyś nudził, to mnie by tu nie było.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.09.2017 22:27

Nudno nie było , z wyprawy wróciliście "z tarczą" a nie "na tarczy" . . . chwała zwycięzcom :D
Ja wiedziałem że tak będzie :roll: , zawsze wiedziałeś gdzie rozbić obóz , a to podstawa - czysta strategia :wink:


Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 08.11.2017 22:56

dubaj napisał(a): w połowie lipca przyszła na maila oferta Ryanaira specjalna dedykowana do godzin naszego lotu: Fiesta za 708 pln (plus 30ojro dopłaty za tankowanie) - skorzystaliśmy. Na miejscu Fiesty nie było, dostaliśmy większą i wygodniejszą Skodę, ale za to w dieslu (a to duży plus). Cena wynajmu łącznie z opłatą: 49 pln za dzień. Mega dobra cena. I tylko odbiór trwał aż półtorej godziny.
Rydwan został zwrócony w nocy z 1/4 baku... czyli by było uczciwie zwrot za niewykorzystane paliwo winien wynieść z 10 ojro (wynajem z opłatą za pełen bak i zwrotem kasy za niewykorzystane paliwo).
Zwrotu nie było, więc odezwałem się do Ryanaira - zweryfikowali kulturalnie Record Go i tam w protokole odbioru zaokrąglili ilość paliwa w baku do zera - zwrot się nie należy.
Następnym razem przy tej opcji paliwowej będę wiedział, że nie ma co liczyć na zwrot i trzeba oddawać samochód na głębokiej rezerwie paliwowej.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 02.01.2018 15:48

Walczyć!
Trzeba walczyć do końca!

Podziękowałem Ryanairowi za pomoc w reklamacji i poprosiłem ich by uważali na tą wypożyczalnię, bo zapewne nie tylko mnie "zaokrąglono".
Plus do tego prośba o przekazanie wypożyczalni, że nikt z moich znajomych na pewno nie skorzysta z ich wątpliwej jakości usług i że dołożę wszelakich środków by negatywny PR poszedł w internetowy świat....

...i nagle po miesiącu na me konto wpływa równowartość 13 ojro.

Można?
Można!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 18:27

dubaj napisał(a):...i nagle po miesiącu na me konto wpływa równowartość 13 ojro.

Można?
Można!

I bardzo dobrze, zwłaszcza, że reguły były wiadome od początku, a nie jakieś zaokrąglanie.... Ja na wszelki wypadek robię zdjęcia licznika, paliwa i ci tam się da....
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Rekonkwista 2017 - czyli 4 x Costa + 1 x Sierra - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone