Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAMBO,czyli....pierwsza krew!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.10.2010 11:15

Jacek S napisał(a):Koniec kropek do przyszłego roku.........

Niekoniecznie......
Wszak mogę za chwilę zaczą nRażanj 2010! :lool: :wink:
Ok.
Żartowałem. :mrgreen:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.10.2010 11:16

anakin napisał(a):
Jacek S napisał(a):Koniec kropek do przyszłego roku.........

Niekoniecznie......
Wszak mogę za chwilę zacząć.....Rażanj 2010! :lool: :wink:
Ok.
Żartowałem..... :mrgreen:

Ty tak nie żartuj 8O
























Też żartowałem ............................. :devil: :lool: :devil:

Zaczynaj :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.10.2010 11:23

weldon napisał(a):Też żartowałem ............................. :devil: :lool: :devil:
Zaczynaj :D

Poczekam chyba....
.......aż zuzka tam pojedzie! :mrgreen: :wink:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.10.2010 11:23

Rażanj 2010, ... Rażanj 2010!!!!! :!: :!:
Jestem na tak :!:
Historia o Rambo była w dechę :D :lol: :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.10.2010 11:39

...ja też jestem na TAK...przechodzisz do finału...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.10.2010 11:52

Jacek S napisał(a):...ja też jestem na TAK...przechodzisz do finału...


A potem będzie "Aj nicz ju bejbe, mam nadzieję, że nie zejdę".

Nie mówiąc o tym, że
A chu*a się znacie
:lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.10.2010 11:59

weldon napisał(a):Nie mówiąc o tym, że
A chu*a się znacie
:lol:


...a nie znam...
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 19.10.2010 17:07

anakin, miło było, szkoda, że się skończyło....
pisz chłopie, pisz....
:D

pozdrawiam :papa:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.10.2010 18:41

Aguha napisał(a):pisz chłopie, pisz....

mama z tatą mówili,że ja z...........robotniczej pochodzę. :roll:








:wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.10.2010 19:20

Pochodzenie chłopskie, kiedyś, więcej punktów dawało, o ile dobrze pamiętam.









:wink:
PysiaPysio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 563
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PysiaPysio » 19.10.2010 19:23

DZIĘKUJEMYObrazekSzkoda że to już koniec.... przynajmniej........ pozostaną na pocieszenie.
Czekamy na następną..... :papa:


Może już bez czekania całego roku na Zuzię od której w sumie zaczął się Rambo :lol:
anakin napisał(a):Poczekam chyba........... aż zuzka tam pojedzie! :mrgreen: :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.10.2010 20:17

weldon napisał(a):Pochodzenie chłopskie, kiedyś, więcej punktów dawało, o ile dobrze pamiętam.

Dobrze pamiętasz... :D
Jednak nie jest jeszcze tak źle (choć pokemonów jak widziałem nie ogarniasz :wink: )
PysiaPysio napisał(a):.... przynajmniej........ pozostaną na pocieszenie.

Oj,jak widzę chyba to:...............................najbardziej wszystkim przypadło do gustu! :lool: :sm: :wink:
............................................................................... :wink:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 19.10.2010 21:32

Anakin ale jak to tak... 8O z tym zakończeniem to Ci nie wyszło... :lol:

Tu Kornati a tu nagle pyk i koniec... nie no nie wygłupiaj się...

ja to liczyłam na jakieś pożegnanie z Rambo... jakieś łuski z szuflady na pamiątkę a nie tak... normalnie 8O :lol:

Ja tu jednak o ten suplement się dopominam!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.10.2010 02:23

Joanka23 napisał(a):ja to liczyłam na jakieś pożegnanie z Rambo... jakieś łuski z szuflady na pamiątkę a nie tak... normalnie 8O :lol:
Ja tu jednak o ten suplement się dopominam!



Cóż....



Może więc....tak?:

Przyszedł dzień rozstania z wilczym szańcem zamieszkiwanym przez dzikiego i nieokiełznanego Rambo.
Uzbrojony w długie, kuchenny nóż,za przepaskę mając kabel zasilający od krajalnicy przywiezionej z Polski idę na spotkanie tego co już znam,ale czy aby na pewno???Zdaję sobie sprawę,że moje "wyposażenie" nie jest wystarczające aby zmierzyć się z tym co mnie za chwilę czeka,ale...........Nie mam innego wyjścia.Trzeba stawić czoła temu co.......nieuniknione!
Idzie.
Ubrany w swoje nieśmiertelne "bojowe" spodenki koloru...plava ,z nagim torsem. Na głowie szeroka opaska,związana mocno z tyłu ,o czym świadczą jej końce ,zwisające mu niedbale na ramiona....Niedbałość ta jednak jest tylko pozorna.Wiatr,który się właśnie (nie wiedzieć czemu) zerwał, sprawiał,że Rambo wyglądał niczym hydra lemejska zbliżająca się niespiesznie do swojej ofiary.Twarz pomalowana jakimś mazidłem,który dodawał mu jeszcze bardziej niesamowitego wyglądu.
Na przeciw - ja,niczym Herakles.Twarz wymalowana ( no bo jak tu nieumalowanym "stawać" Rambo?) co prawda cieniami do powiek i resztką szminki mojej zony,ale efekt musi być całkiem niezły,skoro Rambo wydaje się być lekko zmieszany moim wyglądem...
Powoli, krok za krokiem zmierzamy w kierunku siebie...Rambo oczywiście dzierży w dłoni swój nieśmiertelny nóż, a ja ma m coraz większe przeświadczenie,że dziś raczej nie będzie nic nim szył. No chyba,że mnie..
Idę więc i ja.W jednej ręce nożyk do obierania ziemniaków,w drugiej widelec z ułamanym zębem.
No co? Com miał tom wziął!
Stoimy dłuższą chwilę przeciw sobie ,bez jednego słowa..
O nie! (myślę)!
Nie po tom przeżył raki, "cudowną wodę z winem" ,żebyś mnie zaszlachtował w ostatni dzień pobytu na tej obcej mi ziemi!Co to to nie!
Nagle widzę jak Rambo odrzuca nóż w pobliskie krzaki!! :roll:
Co jest??? Aha. Chce mnie zatłuc gołymi rękami.. :evil: 8O
Ok.ja również wyrzucam swój (widelec oczywiście też :wink: )A co? Honorowym trza być,bo jakby to wyglądało gdyby poszła fama,że Polak zadźgał Chorwata widelcem, podczas gdy ten miał "gołe" ręce???
Toż już wolę polec!
Słysze jak Rambo coś krzyczy w kierunku swojego domu.Nie bardzo rozumiem co. 8O Żonę woła, czy jak?? Że niby mam się z kobitą naparzać??? może nie wyglądam jak Rambo.Tzn.na pewno nie wyglądam,ale przecież nie będę się bił z..
Wychodzi więc Marija z domu , trzymając w rękach jakieś białe zawiniątko!!
Taki cwany!!! Łuk mu niesie!!! :evil: No to ładny ch....(myślę)..Łyżka do opon w samochodzie,stojak od parasola też.
Pora chyba żegnać się z rodziną i znajomymi..:cry: Odpali mnie gość z z tego łuku jak złoto! :cry:
Rambo jednak podchodzi do mnie z tym "czymś" zawiniętym w prześcieradle,odwija i moim oczom ukazuje się taki oto widok:

Obrazek

I nagle słyszę,że to...gift,podarek dla mnie! Nie do końca dowierzając, jakoś specjalnie się nie palę,żeby go zabrać...No bo jak to?? 8O
Niby chciał się nap.....a teraz mi "gifty" daje???
Kątem oka widzę na rękojeści karabinu jakieś wżery czy znaki..Nawet mi do głowy nie przychodzi,żeby zapytać skąd to tam się wzięło i co oznacza.
No,ale prezent to prezent- nie wypada odmówić,nie? Tym bardziej,że nie wiadomo było jakie by to mogło przynieść konsekwencje.
Zabieram więc jak najszybciej podarunek i udajemy się pospiesznie do samochodów, aby wyjechać w pokoju :wink:
Już odjeżdżając słyszę przez otwarte okno jak Rambo pyta czy aby na pewno się nam nie chce......pić!
Reakcją była gwałtowna redukcja biegów w moim samochodzie,co wiązało się oczywiście z gwałtownym przyspieszeniem!
O nie! Wody to Ty już mi nie wciśniesz!!! :evil:[i]


Joanka
Czy teraz czujesz się usatysfakcjonowana??
ObrazekObrazek
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.10.2010 08:25

anakin napisał(a):.......
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: Ubawiłeś mnie do łez tym podsumowaniem.
Masz talent literacki chłopie ( no dobra niech ci będzie robotniku :oczko_usmiech: ).

Podziw dla ciebie za ukończenie tej długieeeeeeeeeeej relacji :)

p.s. Kurna ja do swojej , ostatnio nie mam kiedy przysiąść. :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RAMBO,czyli....pierwsza krew! - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone